Richtofit

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sorea, Módosítva: 2015. április 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A kamilla, körömvirág, levendula és más gyógynövények kivonatát tartalmazó összetétele miatt a sportolásban kifáradt, igénybevett végtagok és hát ápolására kifejezetten ajánlott.

ssyakaky

2017. január 30.

nálam alapdarab itthon, rendszeresen végzek súlyzós edzéseket, de a nyújtást sajnos általában elbliccelem, Így az izmaim könnyen becsomósodnak, viszont ez a kis csoda mindig segít rajtam, kiváló izomlazító. kicsit nehezen szívódik be, de ez nem számít, mert tényleg teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

nagyrenii

2017. január 30.

Régebben sokat fájt a térdem, akkor mindig ezt használtam rá és másnapra el is múlt a fájdalom. Illetve mostanában az izomlázas területekre szoktam használni, azt is enyhíteni szokta. Én elégedett vagyok vele. Az illata is nagyon jó, picit nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

d.krisztina

2016. december 4.

Ez nagyjából annyit ért nekem, mintha sima testápolót kentem volna magamra. Szinte semmit sem éreztem, nem bizsergett, nem hűtött, nem fűtött, semmit nem csinált az ég egy adta világon, még csak különösebben mentolos illata sem volt. Hogy akkor mire jó? Erre sajnos nem jöttem rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 4.

Gyevocska

2016. augusztus 1.

Istenem, ez az illat! Ez jutott eszembe legelőször, amikor a kezembe vettem, és beleszagoltam! Tisztára olyan, mint megboldogult tinikoromban a Panatta naptej illata!
Nos, Én azért lettem rákényszerülve erre a termékre, mert a munkámból kifolyólag olyan görcsbe állt a nyakam és a vállam tavasszal, hogy már a fekvés is fájt. Férjem gyógymasszőr, így szakavatottan bele tudta masszírozni a krémet (ordításaim közepette) a bőrömbe. És ami a legjobb ebben, hogy nem hip-hop szívódott fel, hanem kitartott kínzásom végéig. (30 perc) És hatott.
Tehát: kellően krémes, nem beszívódó fajta, kevés kell belőle, és megszünteti a fájdalmat. Kell ennél több?
Szerintem, így közeledve a B-oldalhoz, állandó termék lesz a háztartásunkban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Szerintem, így közeledve a B-oldalhoz, állandó termék lesz a háztartásunkban.

aranypáva

2016. április 19.

Ez az első ilyen krémem és meg vagyok vele elégedve. Mióta komolyabban veszem az edzéseket és az egészséges életmódot szükségét éreztem egy ilyen krémnek. Emellett is van izomlázam, de a fájdalmakat kb negyedére csökkentette. Nagyon jól lazít, gyorsan beszívódik, az illata és az állaga is kellemes. A nyak és a csuklyás izom részen is használom, nem csak a lábamon és nagyon jól működik. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Anett0707

2015. november 19.

Némi képp csalódott vagyok, nem mondanám, hogy hamarabb elmúlik tőle az izomlázam és az izom fájdalmakat se kezeli úgy, ahogy a vélemények alapján elvártam volna. Egy egyszerű krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

senskin

2015. augusztus 20.

Csúcs retro krém! Kihagyhatatlan! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Csúcs retro krém! Kihagyhatatlan! :)

Black Fairy

2015. július 30.

Igazából kicsit vicces, hogy én is véleményezem ezt a krémet - illetve, hogy egyáltalán van ilyen krémem - mert nem igazán sportolok...(Nem csak azért, mert lusta vagyok, hanem egyszerűen nem köt le, nem élvezem, akkor miért csinálnám?)
Viszont heti hat tesi mellett, főleg hosszabb kimaradások (pl tanítási szünetek vagy betegségek) után eléggé leharcoltam szegény izmaimat egy hét alatt (aztán visszaszoktam bele, már nem voltak gondok)...volt, hogy nem bírt megtartani a lábam (elég vékony vagyok, mielőtt valaki a súlyomra és a sportolás hiányára fogná)...vagyis úgy konkrétan olyan szinten ki voltak az izmaim, hogy alig bírtam hazamenni...de szó szerint, nem akartak vinni a lábaim...Itthon bekentem ezzel a krémmel - bár sok mindent nem néztem ki belőle, egy krém mégis mit tudna kezdeni az izomfáradtságommal? - és...csodálatos volt...

Azt azért nem mondom, hogy csodaszer, és bekenés után már ugráltam, de hétvégén már bírtam rendesen (és elég sokat, mindig nagyon sokat sétálok) menni, és a hétfő reggeli tesi is kevésbé viselt meg...
Nem tudom, milyen varázslatot rejtettek ebbe a krémbe (az összetevő listát nézve még nem jöttem rá), de hogy működik, az biztos!!! Abszolút öt csillag...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

bonivagyok

2015. június 1.

Minden edzés után bekenem vele a lábamat, főleg a vádlim az, ahol csodákat tesz ez a krém. Csak ajánlani tudom, ez a termék 10/10!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

nikolett00

2015. május 1.

Sportolok, táncolok...nagyon igénybe van véve a lábam, de, ha ezzel a krémmel estére bekenem a lábszáram és jól bemasszírozom, csodákra képes! Nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Közönséges diófa levelének kivonata. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen illat, íz semlegesítése), térfogatnövelő, tisztító, nyugtató összetevő.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Libapimpó kivonat. Nem igazán található információ arról, hogy mire jó, mint kozmetikai összetevő . A CosIng bőrkondícionáló összetevőnek kategorizálja.