Best of Beauty 2019

Richtofit

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sorea, Módosítva: 2015. április 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A kamilla, körömvirág, levendula és más gyógynövények kivonatát tartalmazó összetétele miatt a sportolásban kifáradt, igénybevett végtagok és hát ápolására kifejezetten ajánlott.

drSz

2015. április 7.

Nálam sajnos nem használ. Mármint lehet, hogy használ, de semmi változást nem érzek sem edzés előtt alkalmazva, sem utána :D Akkor sem, ha meghúzódik valamim és az elaludt nyakamon sem segít.
A gél változata kellemesen hűsít, izomlázra tökéletes. Ezt nem veszem újra, esetemben nincs értelme :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 7.

pindakaas

2015. március 10.

Kiskorom óta használjuk a családban, ha sportolástól meghúzódna kicsit a lábunk/kezünk, megerőltetett részekre, néha izomlázra is kenem. Nem tudom, hogy mennyire hat, de nekem nagyon jól esik :) Szerintem hamarabb ellazul a fájó rész tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

Shennny

2014. december 17.

Csodakenőcs! Biciklis tábor alkalmával első nap után olyan izomlázam volt, hogy felkelni se tudtam, d ehát másnap is menni kellett. Bekentem ezzel a fájó részeket és fél óra múlva semmi izomláz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 17.

liljaa

2014. október 27.

Edzés előtt és időnként utána is használom, az illata kellemes emlékeket idéz. :) Szeretem váltogatni a termékeket, de ez örök darab marad, amíg csak lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

gjohi

2014. február 2.

nagyoon jó kis cucc, amíg rendszersen sportoltam ez egy megváltás volt:) mindenkinek ajánlom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

Ivette

2014. január 30.

Új csomagolása van, de szerencsére a krém a régi! Nagyon szeretem, izomláz enyhítésére a Richtofit a legjobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 30.

Házmester

Korcsoport: >54
2013. december 1.

Kár hogy nincs annyi fajta termék mint régen, mert nagyon jó, de szerencsére a jól bevált sportkrém még van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 1.

Luke

2013. november 13.

Én pedig pont azt szeretem, hogy nem nincs olyan erős szaga mint sok másnak hasonló terméknek, ez inkább ez a lágyabb, gyógynövényes illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

emagdi

2013. november 13.

Nekem nem használt sajnos, és az illata is túl intenzív szerintem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 13.

Nekem nem használt sajnos, és az illata is túl intenzív szerintem :(

Ilda52

Korcsoport: >54
2013. november 8.

A fiam sportolás után használta és jó volt neki. Nekem is jót tesz húzódásoknál, ezért mindig van otthon egy tubussal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. november 8.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Közönséges diófa levelének kivonata. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen illat, íz semlegesítése), térfogatnövelő, tisztító, nyugtató összetevő.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Libapimpó kivonat. Nem igazán található információ arról, hogy mire jó, mint kozmetikai összetevő . A CosIng bőrkondícionáló összetevőnek kategorizálja.