Richtofit

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sorea, Módosítva: 2015. április 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A kamilla, körömvirág, levendula és más gyógynövények kivonatát tartalmazó összetétele miatt a sportolásban kifáradt, igénybevett végtagok és hát ápolására kifejezetten ajánlott.

Black Fairy

2015. július 30.

Igazából kicsit vicces, hogy én is véleményezem ezt a krémet - illetve, hogy egyáltalán van ilyen krémem - mert nem igazán sportolok...(Nem csak azért, mert lusta vagyok, hanem egyszerűen nem köt le, nem élvezem, akkor miért csinálnám?)
Viszont heti hat tesi mellett, főleg hosszabb kimaradások (pl tanítási szünetek vagy betegségek) után eléggé leharcoltam szegény izmaimat egy hét alatt (aztán visszaszoktam bele, már nem voltak gondok)...volt, hogy nem bírt megtartani a lábam (elég vékony vagyok, mielőtt valaki a súlyomra és a sportolás hiányára fogná)...vagyis úgy konkrétan olyan szinten ki voltak az izmaim, hogy alig bírtam hazamenni...de szó szerint, nem akartak vinni a lábaim...Itthon bekentem ezzel a krémmel - bár sok mindent nem néztem ki belőle, egy krém mégis mit tudna kezdeni az izomfáradtságommal? - és...csodálatos volt...

Azt azért nem mondom, hogy csodaszer, és bekenés után már ugráltam, de hétvégén már bírtam rendesen (és elég sokat, mindig nagyon sokat sétálok) menni, és a hétfő reggeli tesi is kevésbé viselt meg...
Nem tudom, milyen varázslatot rejtettek ebbe a krémbe (az összetevő listát nézve még nem jöttem rá), de hogy működik, az biztos!!! Abszolút öt csillag...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

bonivagyok

2015. június 1.

Minden edzés után bekenem vele a lábamat, főleg a vádlim az, ahol csodákat tesz ez a krém. Csak ajánlani tudom, ez a termék 10/10!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

nikolett00

2015. május 1.

Sportolok, táncolok...nagyon igénybe van véve a lábam, de, ha ezzel a krémmel estére bekenem a lábszáram és jól bemasszírozom, csodákra képes! Nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 1.

drSz

2015. április 7.

Nálam sajnos nem használ. Mármint lehet, hogy használ, de semmi változást nem érzek sem edzés előtt alkalmazva, sem utána :D Akkor sem, ha meghúzódik valamim és az elaludt nyakamon sem segít.
A gél változata kellemesen hűsít, izomlázra tökéletes. Ezt nem veszem újra, esetemben nincs értelme :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 7.

pindakaas

2015. március 10.

Kiskorom óta használjuk a családban, ha sportolástól meghúzódna kicsit a lábunk/kezünk, megerőltetett részekre, néha izomlázra is kenem. Nem tudom, hogy mennyire hat, de nekem nagyon jól esik :) Szerintem hamarabb ellazul a fájó rész tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

Shennny

2014. december 17.

Csodakenőcs! Biciklis tábor alkalmával első nap után olyan izomlázam volt, hogy felkelni se tudtam, d ehát másnap is menni kellett. Bekentem ezzel a fájó részeket és fél óra múlva semmi izomláz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

liljaa

2014. október 27.

Edzés előtt és időnként utána is használom, az illata kellemes emlékeket idéz. :) Szeretem váltogatni a termékeket, de ez örök darab marad, amíg csak lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

gjohi

2014. február 2.

nagyoon jó kis cucc, amíg rendszersen sportoltam ez egy megváltás volt:) mindenkinek ajánlom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

Ivette

2014. január 30.

Új csomagolása van, de szerencsére a krém a régi! Nagyon szeretem, izomláz enyhítésére a Richtofit a legjobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 30.

Házmester

Korcsoport: >54
2013. december 1.

Kár hogy nincs annyi fajta termék mint régen, mert nagyon jó, de szerencsére a jól bevált sportkrém még van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Közönséges diófa levelének kivonata. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen illat, íz semlegesítése), térfogatnövelő, tisztító, nyugtató összetevő.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Libapimpó kivonat. Nem igazán található információ arról, hogy mire jó, mint kozmetikai összetevő . A CosIng bőrkondícionáló összetevőnek kategorizálja.