Richtofit

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sorea, Módosítva: 2015. április 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A kamilla, körömvirág, levendula és más gyógynövények kivonatát tartalmazó összetétele miatt a sportolásban kifáradt, igénybevett végtagok és hát ápolására kifejezetten ajánlott.

Gizike

Korcsoport: >54
2013. október 22.

"Segít, segít az öt gyógynövény!:" Már évtizedek óta és nem csak a sportoláskor segített, hanem most is ha fáj valami.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. október 22.

f.anna85

2013. október 19.

Flector géllel kombináltan használom, nekem nagyon jól bevált! Évek óta rendszeresen futok hosszú távokat, inkább edzés után szoktam használni, segít átvészelni az esetleges izomlázat, jó illatú és sok más termékkel ellentétben nem okoz bőrpírt, allergiát. Durva izomhúzódásnál is segít csökkenteni a regenerálódási időt. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

alicesmith

2013. október 18.

Sokáig más sportkrémet használtam, de két hete vettem ezt, és sokkal jobban bevált mint a másik. Én sportolás előtt is használom, könnyebben és hamarabb átmelegszenek az izmaid is, illetve segít megakadályozni az izomlázat, ha mégis nagyon megterhelő lett volna a mozgás, akkor utána is az esetleges izomlázra is használom, hamarabb elmúlik. Plusz pont, hogy gyógynövényes, illetve, hogy magyar termék. Apukámat gerincsérvvel műtötték 10éve, ha fáj a háta anyu mindig ezzel masszírozza neki. Nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Nash

2013. október 9.

Nem csak jól jön a sérüléseknél, de a bőröm se lesz piros tőle mint más krémeknél és hidratál is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 9.

Bodruz

2013. szeptember 26.

Én nagyon szeretem az illatát és mindig velem van sportolásnál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Én nagyon szeretem az illatát és mindig velem van sportolásnál.

Glück

2013. szeptember 23.

A jó bevált hazau krém! Mindent másról beszélnek, de ez a legjobb foci után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

A jó bevált hazau krém! Mindent másról beszélnek, de ez a legjobb foci után.

Leni

2013. szeptember 13.

A legjobb a sportkrémek között!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 13.

A legjobb a sportkrémek között!

Ágó

2013. szeptember 9.

Szerintem abszolút nincs sok különbség, sőt az új jobban kenhető és az illata is jobb. Izomláznál nincs nála jobb, szerencsére ebben nem változott!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

hagicica20

2013. szeptember 6.

A régi csomagolású krém (keskeny fémtubus, lecsavarható kupakkal) az valamit tudott, de kivonták és ezt a vackot adták helyette, ami semmit sem ér. Olyan mint h....nak a szentelt víz. Tényleg max placebónak lehet jó. Ráadásul sokkal folyósabb állagú mint az elődje. A régit még úgy kellett kierőszakolni a tubusból és drappos színe volt. Ez meg tejfehér és az állaga is inkább arra hajaz. Kap egy háromast tőlem, mert az igazi sportkrémet szerettem, m hatásos volt pl izomhuzódásra, izomlázra, stb. régi 5*, ez 1* így az átlag 3as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

cioccolata

2013. augusztus 6.

Gyerekkoromban mindig volt otthon. Imádtam az illatát. :) Használt is, mikor meghúztam valamim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Közönséges diófa levelének kivonata. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen illat, íz semlegesítése), térfogatnövelő, tisztító, nyugtató összetevő.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Libapimpó kivonat. Nem igazán található információ arról, hogy mire jó, mint kozmetikai összetevő . A CosIng bőrkondícionáló összetevőnek kategorizálja.