Best of Beauty 2019

Richtofit

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sorea, Módosítva: 2015. április 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A kamilla, körömvirág, levendula és más gyógynövények kivonatát tartalmazó összetétele miatt a sportolásban kifáradt, igénybevett végtagok és hát ápolására kifejezetten ajánlott.

linduci

2013. június 16.

Mikor általános iskolás voltamrengetegszer volt izomlázam, anyum ezzel kenegette. Másnapra semmi bajom nem volt! :) Azóta próbáltam mást is, pl. készlethiány miatt, de semmi sem jobb ennél! Örök életemben elkísér majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 16.

Spong

2013. június 6.

Szerintem a legjobb krém izomlázra és gyengébb húzódások kezelésére, ez nem bemelegítő krém....Ráadásul magyar termék és az ára sem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

agi.greendaygirl

2013. április 1.

sztem semmire nem jó, mármint azok közül amiket kéne tudnia.. max. az illata nyugtató kicsit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Pöti

2013. április 1.

Az illatát szeretem, de szerintem má csak megszokásból kenem ezt, amikor fáj ez az... Régen tényleg sokkal jobb volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

orsipanka

2013. április 1.

Szerintem ez csak placebo-nak jó, azóta én is áttértem a lóbalzsamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Szerintem ez csak placebo-nak jó, azóta én is áttértem a lóbalzsamra.

bogibooo

2013. január 24.

A régi tényleg jobb volt,ha jól emlékszem barna volt (legalábbis a családnak). EZ sem rossz, de a lóbalzsam pl többet ér,vagy a weleda körömvirágos olaja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Christi

2012. november 23.

én is észrevettem a változást rajta. régebben amikor versenyszerűen táncoltam ő nagy segítség volt számomra. akkor volt még hatása amikor sötétkék volt a csomagolása.mostanába keveset használom, de valóban nem olyan hatásos. nem tudom mi történt vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

Roxanne

2012. július 20.

Együtt nőttem fel vele. Nem vicc. Kisgyerekként, mikor irdatlanul nyúlni kezdett növés címén a lábam, és feszt csak bömböltem a fájdalomtól, ezzel kenegettük. Így aztán mindig volt a háznál 1 tubus.
Nemrég ismét vettem, más okból. Arra emlékeztem, hogy jó adag kell belőle, hogy hasson, de mintha változtattak volna az összetételen. Gyengébb lett a hatásfoka. Az illata viszont a régi maradt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

stenonis

2012. május 29.

Csodát sajnos nem szabad várni tőle, de a semminél mindenképp jobb. Nincs azonnali hatása, de mondjuk egy éjszaka alatt azért hat, kis mennyiség is jól eloszlatható és bemasszírozható, többszöri kenegetéssel már tényleg hatásos. Izom- és ízületi fájdalmon tud segíteni, esetleg görcsöket tud enyhíteni, szerintem nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

Luca33

2012. május 29.

Valami biztos változhatott az összetevőiben, a régebben sokkal hatásosabb volt. Nekem bármilyen húzódásra, izomlázra jó volt, de ez a mostani valahogy nem hat eléggé...viszont kezdődő torokfájásra még mindig jó, a nyakra kenve enyhíti a fájdalmam, és kicsit lejjebb viszi a gyulladást a manduláimnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Közönséges diófa levelének kivonata. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen illat, íz semlegesítése), térfogatnövelő, tisztító, nyugtató összetevő.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Libapimpó kivonat. Nem igazán található információ arról, hogy mire jó, mint kozmetikai összetevő . A CosIng bőrkondícionáló összetevőnek kategorizálja.