Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rosa.love, Módosítva: 2012. augusztus 3.

Három árnyalat egy palettán: használd mindhárom színt  összekeverve, és kölcsönözz egészséges pírt az arcodnak, vagy kombináld őket tetszés szerint, kialakítva a saját ízlésednek megfelelő tónust!

Libra

2013. június 5.

A Spring Flowert használom. Nagyon sokáig elég. Simán tudom keverni a színeket a saját dobozában, a saját ecsettel. Szép. Igaz nem tartós, hamar lekopik, de már kb. egy éve használom (minden nap) és még a fele sem fogyott el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 5.

katalinmyy

2013. május 8.

Sajnos ez pénzkidobás volt :( Egyáltalán nem tartós és nagyon nehéz felvinni :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Sajnos ez pénzkidobás volt :( Egyáltalán nem tartós és nagyon nehéz felvinni :(

ivy18

2013. április 4.

Az Autumn Catwalk árnyalat van meg. Szép rózsaszín, illik az arcbőröm színéhez, de a középső színben szerintem túl durvák a csillámok, mintha ezüst szemhéjpúderrel festettem volna ki a szemem, ami utána szépen lepotyogott az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

shoesgirl

2013. április 3.

A Spring Flower árnyalata van meg nekem. Szeretem, szép színek, keverve használom őket, akkor érem el a nekem tetsző hatást. Nem bántam meg, hogy megvettem és megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

mstindigo

2013. január 25.

Nekem is az autumn catwalk van meg, és az én bőröm is nagyon fehér, de nekem nem tűnik erősnek egyáltalán. A színeket egyben használtam, én előnyben részesítem a rendes pirosító ecsetet, az ebben lévő ecset nem valami csúcs szerintem, de összekeverve is szép színt ad ki. Viszont nem valami tartós, pár óra után már megkopik, de akciósan 1400 Ft-ot megért, mert szépen lehet vele dolgozni, és a színe is tetszik. Teljes áron mondjuk nem venném újra, bár nekem egy évezredig elég egy pirosító, és mivel ez a sokadik darab, kétlem, hogy valaha bármelyiket is elhasználom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

Metty

2013. január 11.

nekem annyira nem jött be, de egynek elmegy. az autumn catwalk árnyalat van meg nekem is, csakúgy, mint Sephira-nak, viszont én eddig csak keverve használtam őket. az én nagyon fehér bőrömhöz kicsit erős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 11.

Sephira

2012. november 19.

Nekem azt hiszem az Autumn Catwalk árnyalat van meg, fel is lelkesültem mikor megláttam hogy 3 pirosító egy csomagolásban, ráadásul többféle változat, mindenki megtalálja a megfelelőt, nekem nagyon jó vétel volt. :)) Nem kell külön pirosító színeket vennem, hisz mégis csak az ember aktuális bőrszínétől függ és a sminkjétől milyen pirosító illik hozzá. Ebben van egy meleg púder rózsaszín, egy barackos meg egy barnás, csupa meleg színek. Én külön használtam őket eddig, közepesen pigmentáltnak érzem őket (nagyon minimális csillogással), ami nem baj így nem vesz fel túl sokat az ecset és nem kelt bohóc hatást, nem halvány, de azért látszik, nem is erős, teljesen természetes hatást tudok vele elérni.
5*. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

5*. :))

GYUGBR

2012. szeptember 2.

Nekem teljesen bevált, a legerosebb szín nekem mondjuk eros, de ha keverem jobb. Ár-érték arányról nem tudok mit mondani mert ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

rosa.love

2012. augusztus 3.

Sajnos a szinek túlzott kevergetésére az aprò kompakt miatt nincs sok lehetõség, a 3 àrnyalat összemosva viszont jòl néz ki.Felvive a legsötétebb,lilàs àrnyalat dominàl,fehér bõrhöz szuper,de télre jobb ez a szín (004 winter glow). Azt hiszem, 2 és 3ezer ft között volt az àra. Pattanàst nem okozott nàlam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.