Rimmel

Ár:   850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

1 perc alatt száradó, extra fényes körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Double Decker Red Körömlakk
Ár: 450 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 2-szer próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

6vilag

2022. június 11.

Nekem a 719 Mermaid Fine van, az újságban láttam, hogy van ilyen, beleszerettem, és elmentem megvenni.
A színes lakkokat egyáltalán nem bírom elviselni magamon, csak az áttetszőeket. Ez egy magas fényű zöldes/kékes/lilás aranycsillámos árnyalatokban játszó lakk, mint a kagylóhéj belsején úgy játszik rajta a fény. Végre valami, ami illik hozzám. Nagyon szép, diszkrét, de mégis van benne valami plusz. Napfényben szépen ragyog. Örülök neki. Ecset frankó,jól terül, gyorsan és szépen szárad, egy rétegben is klassz, és gyorsan le is tudom mosni, ha kell. De még korrigálható is felkent állapotban.
Minden szép, minden jó vele kapcsolatban, de míg nem használtam, nem is tört a körmöm, mióta ezt kenegetem, mindegyik ramaty. Visszatérek a japán manikűrhöz, ez marad csak alkalmakra, meg a lábamra.
Bár nagyon tetszik, levettem 3 csillagra (pedig tényleg tetszik), mivel agyonvágta az amúgy kemény, egészséges körmeim állapotát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. június 11.

akirarn

2021. november 12.

906 matte black árnyalat
Teljes szerelem. 2 réteggel az igazi, de nekem lerobbanthatatlan lett így, mosogatás után is csak ott jött le nagyon kicsit, ahol véletlen belekaptam…
Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 12.

906 matte black árnyalat
Nagyon szeretem!

Csokiskeksz

2021. október 19.

Leértékelve vettem Rossmannban, valószínűleg már régóta a polcon lehetett, mert nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Háromszor próbáltam szépen felvinni, alaplakkot, fedőlakkot is használtam, de minden alkalommal buborékos lett, nem száradt meg rendesen, és emiatt órákkal később is könnyen megnyomódott a körmömön. Az alaplakkra és a fedőlakkra nem gyanakszom, mert azok más körömlakkal szuperül működnek, így sajnos hiába tetszik nagyon a halványrózsaszín színe, meg kellett válnom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 19.

vivalaeri

2021. június 29.

Kedvenc körömlakkom lett, sajnálom, hogy ennyi év után sikerült csak a Rimmelt kipróbálnom.
A 60s Super shine sorozat a nekem való, az ecsete tökéletes, a száradási idő valami elképesztően kevés, nem kopik le két nap alatt, és a legtöbb árnyalatnak elég 2 réteg.
Eddig az alábbi árnyalatokat vettem meg, egytől egyig szuper:
230 Mauve to the music
235 Preppy in pink
411 A lil cheeky - végre egy olyan narancs, ami nem színezi el a körmömet...
324 Fashion heaven
340 Berries and cream
310 Double decker red
740 Clear (sima átlátszó, fedőlakknak használom)

Sajnálom, hogy leginkább a piros, narancs és a rózsaszín árnyalatai voltak számomra fellelhetőek akármerre jártam, remélem eljutok olyan boltba, ahol más színben is van - kék, zöld, stb - már ha vannak.

Ui: beszereztem egy számomra meglepő árnyalatot. Válaszolja meg nekem valaki, miért van matt árnyalat a super SHINE sorozatban? (906 Matte Black). Ugyan még nem használtam, teljesen új szerzemény, ez az egy volt, ami a fentiektől eltérően nem narancs, rózsaszín vagy piros), de nekem fura ez a gondolatmenet... Az élet nagy kérdései.

Update 06.29: Szomorúan kell feltennem a kérdést: másnál is elkezdenek apró buborékok előjönni a száradáskor egy pár használat után? Én nem értem, de lassan a fent leírt lakkok közül mindnél elkezdődött.... Nagyon csalódott vagyok, mert tényleg nagyon szuper lakk... volt eddig.
Mindig igyekszem odafigyelni, hogy tiszta körmökre tegyem fel a lakkokat,nem szoktam reszelni a körmöm felületét, mert szép sima, illetve próbálok minél pormentesebb környezetben felvinni (nyilván nem lesz steril). Ha leülök, várok, hogy az esetleges mozgástól meglendült porszemek vagy bármi leüljön, ha van a levegőben, lehet felesleges, de azért na...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

Eddig az alábbi árnyalatokat vettem meg, egytől egyig szuper:
230 Mauve to the music
235 Preppy in pink
411 A lil cheeky - végre egy olyan narancs, ami nem színezi el a körmömet...
324 Fashion heaven
340 Berries and cream
310 Double decker red
740 Clear (sima átlátszó, fedőlakknak használom)

meliii

2021. június 24.

Szerettem volna szeretni :(
Valóban gyorsan szárad, bár én mindig hagyok elég időt neki, utálok párna lenyomattal a körmömön ébredni, de ez valami borzalom. Buborékos lett, az ecsete bumszli, és a fényesség is közepes :( lehet én fogtam csak ki valami selejtes darabot, de ebben a formájában landolt a kukában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

Szerettem volna szeretni :(

Fanni0728

2021. január 15.

Eleinte jó volt, majd egy 4-5 hónap után bevan sűrűsödve, nem lehet használni. Ha vastagon rakom fel nem szarad meg, vékonyan meg nem lehet... Csalódtam benne. Ára miatt nem akkora veszteség.. De egy rimmel terméktől többet vár az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

bernadettu

2020. október 6.

Berries and cream bordó árnyalat van meg, sosem mértem le, hogy valóban egy perc alatt megszárad-e de nagyon könnyű az ecsetével dolgozni, elég sűrű ahhoz, hogy akár nyomdázni is lehessen vele, ami nálam plusz.
5-6 napig tartós marad a manikűröm, két rétegben teljesen fed.
Az biztos, hogy ennek a színnek mindig helye lesz a gyűjteményben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

5-6 napig tartós marad a manikűröm, két rétegben teljesen fed.
Az biztos, hogy ennek a színnek mindig helye lesz a gyűjteményben.

Provence

2020. szeptember 18.

Régen 1x már próbáltam, akkor nem dobtam hátast tőle, mert nem fedett jól és nem is volt tartós. Most viszont..Nem tudom, hogy árnyalatfüggő-e vagy változtattak a formulán, de "mit veszíthetek?" alapon Glamour-napon lecsaptam az éppen kifuttatott 500-as Caramel cupcake árnyalatra, így kemény 200 Ft-ért sikerült hozzájutnom, és imádom! :D Abszolút tartós, most 5. napja van a kezemen, közben volt már hajmosás és sokat gépelek is, de meg sem mozzan. Ezek után biztos kipróbálok még mást színt is belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

ZsAdrienn

2020. július 20.

Nem gondoltam volna, hogy tényleg megszárad 1 perc alatt, pedig IGEN!!!!! Pink színben vettem, nagyon jól fed! Biztosan újból megveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

barnajudit87

2020. június 10.

Nekem ez az egyik kedvencem! Ár érték arányban a legjobb. Szép a színe ( bármelyiknek), szépen fed, gyorsan szárad és kibír kb 1 hetet. Általában mindig veszek új színeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.