Rimmel

Ár:   850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

1 perc alatt száradó, extra fényes körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Double Decker Red Körömlakk
Ár: 450 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 2-szer próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

anateR

2015. december 2.

408 árnyalatban vettem meg. Imádom a színt, bár nem kifejezetten téli árnyalat de egy kis ezüst váltószínnel igazán szép ünnepi hatást is elérhetünk.
Az ecsete egyszerűen szuper. Nekem a a Sally Hansen lakkokéra emlékeztet, ami imádok, mert elég 2szer végig húznom a körmömön és minden felületen végig halad. Egyenletesen fed már egy rétegben is, de azért én 2 rétegben szoktam a körmeimre felvinni. A legpozitívabb , hogy 1 hetet simán kibír, tényleg kopásálló. A 60 másodperces ígéretet bővítsük ki 3-5 percre és akkor valóban azt kapjuk amit ígér és be is váltja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

brigi50c

2015. december 2.

tűzpiros árnyalatban van meg. először hezitáltam, hogy megvegyem-e, ha százasboltokban 2-300 Ft-ért már kapni körömlakkot, de végül csak a kosárban landolt. nem bántam meg, annyira széles az ecsete és gyorsan száradó, szép a formulája, hogy megérte az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

doratakacs

2015. november 30.

Nagyon szép és tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Nagyon szép és tartós.

bamy

2015. október 2.

Sosem voltam egy nagy piros párti, de ez az árnyalat teljesen más kikenve mint az üvegben...kikenve az a csúnya élénk piros....

Ma jutottam hozzá egy DM active beauty ajándékcsomagon belül a 310-es árnyalathoz.
Egyenlőre 5* mivel ajándék volt a dm-től :) használat után frissítek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Egyenlőre 5* mivel ajándék volt a dm-től :) használat után frissítek