Rimmel

Ár:   850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

1 perc alatt száradó, extra fényes körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Double Decker Red Körömlakk
Ár: 450 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 2-szer próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tunderszep

2018. június 13.

A 203-Lose your lingerie árnyalat van meg. Nagyon szép színe van felkenve is, csak sajnálom hogy kicsit csíkoz az ecsete. Hamar megszárad, tényleg 1-2 perc és sokáig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Doorikad

2018. május 31.

Több perc kell neki a száradáshoz, annyira nem lesz fényes, és 2. réteg után sem fed egyenletesen. Viszonylag kicsi kiszerelés, akciósan vettem, 400 Ft-nál többet nem is ér. 3 pontot adnék, de a 408 Peachella színre plusz 1 pont jár, nagyon jó nyári szín.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Bettii98

2018. május 28.

Botrány,hogy 10 perc után lejön..Miért kell ráírni,hogy 1 perc alatt megszárad,ha ez egyáltalán nincs így? És kinek van kedve ennyit várni,vagy még többet míg megszárad egy körömlakk??

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Linuxo

2018. április 29.

Sok darabot beszereztem ebből a lakkból. A termék legnagyobb hibája szerintem, hogy nem tartja be az ígéretét, miszerint 1 perc alatt megszárad. Az ecset kialakítása egyébként szuper, pont az ilyet kedvelem. A lakk maga hihetetlenül gyorsan sűrűsödik. Lehetetlen elhasználni az üvegcse tartalmát, kb. a fele beleszárad, ez az abszolút pénzkidobás... lakkhígítóval sem sikerült ezen változtatni. A színválasztékot gyorsan eluntam. Teljes árát mindig is sokalltam érte, így általában akciósan csaptam le rá. Szerencsére az Essence The Gel lakkjaival most nagy barátok vagyunk, azokat nem sajnálom havonta beszerezni potom 449 forintos áron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

kisanna20000

2018. március 15.

1 reteg is boven eleg es viszonylag tartos es fenyes marad

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

1 reteg is boven eleg es viszonylag tartos es fenyes marad

bettiii

2018. március 2.

Kipróbáltam a Let's Get Nude árnyalatot, de nem győzőtt meg túlzottan. A színe extrém sárgás árnyalatú, kevés emberen tudom elképzelni. A finishe nem lenne rossz, persze ha van lelkierőd kivárni azt a minimum fél órát, amíg teljesen kopásmentesre szárad. Sajnos egy rétegben a fedése semmit sem ér, két rétegben már működőképesebb. Nem kelt túl kellemes érzést a körmeimen, száradás után is ragacsosnak hat.
Ettől függetlenül nem pénzkidobás, az ecsete jó, könnyű vele dolgozni és a felvitele is egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Mars93

2018. február 13.

Szeretem a Rimmel lakkokat, általában leárazva, vagy kuponos akció keretén belül szoktam megvenni őket. Ugyan az 1 perc száradási időt nem teljesíti, de szépen fed, eddig minden egyes árnyalat pont olyan volt a körmömön, mint amilyent az üvegben látni. 3-4 napot simán kibír repedezés nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

pannababo

2018. február 4.

Tényleg 1 perc, nekem tartósak, kesztyűs mosogatás mellett. Szép nude árnyalatok! Teljesen jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

lichtnori

2017. december 25.

Katasztrófa. A 408-as Peachella árnyalattal rendelkezem. Ez egy világos barack szín. Két rétegben sem fed teljesen, a keféje csíkoz, ráadásul lassan szárad, márpedig, ha nem szeretném, hogy igénytelenül nézzen ki a körmöm/lakkozásom, akkor szükség van a három rétegre. Egy perc az ígéret. Hát ez nem igaz. Extra fényesség a második ígéret. Ez sem igaz. Teljesen átlagos, semmi extra nincs a fényében. Számomra teljesen hihetetlen, hogy nagy cégek, hogy mernek/tudnak/képesek ilyen vacakot piacra dobni! A mai világban egy ekkora kozmetikai cégnek meghaladja a tudását egy jó minőségű körömlakk piacra dobása? Esküszöm nem értem! Nem tudom, hogy a többi szín milyen minőségű, de ezt az árnyalatot jó messzire kerüljétek el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 25.

Bettina13

2017. december 9.

It's the cherry on top árnyalatban szereztem meg féláron. Igazából még ez is kár érte. Nem hogy egy, tíz perc után is gyűrődik, ragad. Egy rétegben. A tökéletes fedéshez viszont két, de inkább három réteg kell(ene). Már, ha ki bírod várni. Én viszont türelmetlen vagyok, és csalódott. A színe szép, de minősége kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.