Rimmel

Ár:   850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

1 perc alatt száradó, extra fényes körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Double Decker Red Körömlakk
Ár: 450 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 2-szer próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Katka0716

2017. november 13.

Nekem a Lose your lingerie árnyalat van meg és imádom. Gyönyörű 2 rétegben, mindig azt hiszik, hogy gél lakk :D Nekem rendkívül tartós, majdnem 2 hétig bírta, akár mikor fel kentem, úgy hogy közben mosogattam is és kb mindent csináltam. Ha fogynak a körömlakkjaim(mert már egy dobozzal van és csak ez az árnyalat hiányzott) biztos, hogy Rimmellel, Moyrával, Avonnal fogom pótolni, mert nekem eddig ezek bizonyultak tartósnak és szépnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Candy21

2017. november 5.

Már egy rétegben is szépen fed de én kettőbe használom tlnyleg egy perc alatt megszérad. A tartóssága nem a legjobb fedő lakk nélkl kb 3 nap de azért nem olyan rossz lakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

szenasia

2017. november 5.

Körülbelül 5-6 árnyalatban van meg, nagyon szeretem. Eddig akármilyen körömlakkot használtam 1 napot se bírtak ki, de ez van hogy akár 3-4 napot is kibír. Nagyon szépek a színek, és tényleg egy perc alatt száradnak meg. Én két rétegben szoktam felvinni, de 1 rétegben se borzalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

SzaboIzabella

2017. október 19.

Nekem a fekete árnyalat van meg, 3rétegben kell felvinni és hamar kopik... ezért kicsot drágának találom... 2 napot bír ki, pedig nem is olyan sokat gyötröm, mostanában takarítani se nagyon van időm, de lekopik... és nem is olyan hamar szárad és buborékos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

nemethanna196

2017. október 14.

A Berries And Cream nevű bordós bogyó szín; a Glaston-berry elnevezésű élénk, kissé narancsos beütésű piros; valamint a barackos Peachella árnyalat van meg.
Ahogy a Rimmel lakkok többsége, amit eddig kipróbáltam, ezek is beváltották a hozzájuk fűzött reményeimet. A gyönyörű árnyalatok tökéletesen pigmentáltak és minőségileg is teljesen rendben vannak, így nagyon szépen pompáznak a körmeimen. Akár egy rétegben is jól, egységesen fed, nem buborékosodik fel és nem csíkoz, valamint tényleg viszonylag gyorsan szárad. A tartóssága is szuper, ezt szeretem benne a legjobban. Alaplakk és fedőlakk nélkül szinte hibátlanul kibír 4-5 napot.
Jó választás lehet a Glamour napokon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Jó választás lehet a Glamour napokon.

Minerva123

2017. október 11.

Nagyon szépen terülnek a lakkok, szuper pigmentaltak, egy rétegben is tökéletes és gyorsan száradnak (1 perc szerintem tényleg eleg nekik). A fantázia nevek is szerintem nagyon találóak :) 500 Caramel cupcake és 405 Rose libertine van meg nekem. A tartósságról még updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

szoszorebi

2017. október 10.

Kettő szín van meg belőle és imádom! Elég egy rétegben is de kettőben már tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

svekits

2017. október 9.

A White hot lova pocsék. Csíkoz, nem lehet szépen felvinni, vagy vastag réteget visz fel, vagy pedig csíkoz, de igazából egyszerre csinálja mindkettőt... és a büdös életben nem lesz egységes. A lábamon még nagyjából normálisan is néz ki, de a kezemen nem bírom rendesen megcsinálni, ott nagyon pocsékul mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

ddorcsii

2017. augusztus 30.

Életem legnagyobb csalódása ez a lakk :( nem is értem, hogy kerülhet piacra egy ilyen borzalom! Igazából csak egy színt próbáltam a White Hot Love nevűt, de rémálom. Csíkoz, foltoz. Egy rétegben 1 perces a száradási ideje, de kettőben kb egy óra....és lehetetlenség szépen dolgozni az ecsettel :( áhh KUKA!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

akamillas

2017. augusztus 12.

Csalódás. A Let's get nude árnyalat van meg, és nagyon szép lenne, ha nem lenne még három!! rétegben is itt-ott foltos... ráadásul az ecsete sem jött be. Kár érte, régóta kerestem ilyen színt, de ezt így nem fogom használni. (A három réteg amúgy is már túl 'vaskos', egyben leválik a körmömről könnyen)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.