Rimmel

Ár:   850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

1 perc alatt száradó, extra fényes körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Double Decker Red Körömlakk
Ár: 450 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 2-szer próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

liliana26

2017. július 22.

Nekem vegyesek az érzéseim ezekkel a lakkokkal kapcsolatban. A Rita Ora-s lakkok nagyon tetszettek, de ezek valahogy nem annyira. 2 árnyalat van meg, a 800 Black out (fekete) és a 703 White hot love (fehér).
A feketével semmi bajom. 2 rétegben tökéletes a fedése, nagyon könnyű a fekvitele az ecsetnek köszönhetően, tényleg gyorsan szárad, és 4-5 napig bírja is a körmeimen, ami nálam nagyon jó eredmény.
Azonban a fehér katasztrofális. 2-3 használat után elkezdett borzalmasan csomósodni, lehetetlen normálisan felvinni, mert nagyon csíkoz, és ha még sikerül is, akkor is aznap vagy másnap nagy darabokban lepattog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

alizee

2017. július 5.

tényleg hamar megszárad viszont nemhogy szuperfényes de majdnem matt a körmeimen. a 203 lose your lingerie (hihi) árnyalat van meg ami nagyon-nagyon világos majdhogynem fehérbe hajló babarózsaszín, imádom nagyon jó kis tavaszi/nyári szín, főleg jól mutat egy szépen lebarnult kézen. az első réteg borzasztóan csíkosra sikerül mindig de két rétegben már tökéletes a fedése és én személy szerint szeretem ezt a kis duci ecsetet mert tényleg egy, maximum két húzásra felviszi a lakkot és szépen el is teríti hibák nélkül. tartóssága átlagos pár nap, de én a kézmosás-mániás nem is várok többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Pillike88

2017. július 2.

Rose libertine árnyalat. Ma van 5.napja felkenve a lábamra kezemre 2 rétegben, Essence fedőlakkal. A lábaimon semmi hiba. A kezeimen most vettem észre hogy talán már nem olyan szép. De nem kopott, töredezett le, csak egy kicsit fakóbb lett, látszik hogy nem friss. Azt tudni kell, hogy munkámból kifolyólag a kezeim nagyon-nagyon igénybe vannak véve!! Szóval nekem meglepően szép, tartós, könnyű használni!! Bevált! Meglepem magam más színekkel is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

PetraRéka

2017. június 18.

Hát ez maga a borzalom (203)
Mint egy gagyi lakk.Egy biztos:gyorsan szárad de csúnya,inkább fehéres árnyalatot ad.Ritka rossz.Nem ajánlom.

Nos még egy esélyt adtam neki.A titka,hogy vastagon vidd fel,majd száradás után még egy soron kend-így ad tökéletes eredményt és elég látványos.Nekem meg is jegyezték,hogy műköröm e. :D De:nem annyira az én világom.Mindent egybevetve módosítom 3 pontra. Szóval,ha már megvettétek ne dobjátok ki. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

Hát ez maga a borzalom (203)

blankasara

2017. május 17.

Az átlátszó kolléga jött velem haza - nem akartam drága fedőlakkot venni és csupa jót olvastam itt róla. Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele, szépen terül, gyorsan szárad, nem szedi fel alatta a lakkot és remélhetőleg tartós is lesz. Jövök még frissítéssel, addig kap egy erős négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

ttenasz

2017. május 10.

Hetek-hónapok óta használom és a legjobb lakk amivel hosszú idő óta találkoztam. 5 színt használok belőle. A papírvékony, hajlékony körmömön másfél-két hétig tart. Tény, hogy 2 réteg kell de hamar szárad és ami a legfontosabb, hogy nem pattog le! Bővíthetnék a színpalettát, imádnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Dana1983

2017. május 3.

A 405 Rose Libertine szinű van meg. Tényleg gyorsan szárad, de csíkoz egy kicsit és kell belőle a 3 réteg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

Babsszi

2017. május 2.

Nem találtam még meg a tökéletes körömlakkot, de ez eddig nagyon jól szuperál. Feketében vettem glamour napok alkalmával, egy rétegben is egész jó a színe de kettőben az igazi. Hamar szárad, nagyon jó az állaga és az ecset is. Updatelek majd a tartósságról de eddig engem megvett, főleg hogy féláron vettem, de teljes áron is megérné. Ha legalább 3-4 napig fent marad, fogok még több színben is venni.
Update: 3 napig szépen fent maradt, ami nálam nagy szó mivel ez időtájt szokott a géllak is lepattogzani a körmömről. Annyira extra fényesnek nem mondanám, amennyire reklámozzák de nem egy rossz körömlakk. Ráadásul nagyon egyszerű lemosni és nem is színezi el a körmöm.
Update 2: első használat után írtam az update 1-et, úgy hogy a 3. nap termálfürdőben voltam. azóta többször is kilakkoztam már vele a körmöm, és termálfürdő nélkül 5 napig is nagyon szépen fent marad, ami nálam már rekord.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

GardenofEve

2017. április 14.

Borzalmas! A 203-as árnyalat van meg, és bár gyorsan megszárad, de képtelenség vékony rétegben felvinni, az ecset is elég vaskos. Számomra alkalmazhatatlan volt, és biztosan nem kell belőle még egy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

davidildiko

2017. március 22.

Nagyon hamar szárad, és nekem 1 hétig is fent marad mosogatás és hajmosás mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.