Rimmel

Ár:   850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

1 perc alatt száradó, extra fényes körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Double Decker Red Körömlakk
Ár: 450 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 2-szer próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nancika

2016. augusztus 22.

A kicsit sötétebb árnyalatainál elég egy vékony réteg is akár, azok valóban 60 másodpercesek (vagy legalábbis extra gyorsan száradó lakkok), viszont a világosabb színek (pl 203 Lose your lingerie, amivel most is ki van kenve a körmöm) két vastagabb rétegben mutatnak szépen, úgy viszont elég messze vannak az egy perctől, körülbelül 10-15 perc a rendes száradási idejük. Azonban nagyon szeretem ezt a lakkot, rengeteg árnyalata megvan nekem, tartós, az ecsete és a színei is nagyon jók. Egy szó mint száz: bőven megérik az árukat ezek a kis csodák. :) Viszont két csillaggal kevesebb jár nekik, mert azon egy-két termék közé tartoznak ezek a lakkok (nagyon kevés ilyen van), amiket lelkiismeret-furdalással kell használnom, mert a Rimmel végez állatkísérleteket. De mégsem tudok lemondani erről a lakkról. Ami egyrészt hatalmas bók, mert jelzi, hogy milyen jó is a termék maga, másrészt viszont nagyon nagy baj, mert biztos vagyok benne, ahogy sok másik kedvencem is megoldja ilyen kísérletek nélkül, nekik is menne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

citronella

2016. augusztus 21.

A fehér 703 "White hot love" árnyalat van meg. A színe szép,bár egy rétegben nagyon csúnya,mindenképpen kell a két réteg,úgy már tökéletes a fedés. Szeretem ezeket a Rimmel lakkokat,szerintem nagyon szépen lehet velük dolgozni. Jó az ecsete és az állaga is. A 60 másodperc erős túlzás,de ezt szerintem senki nem is hiszi el neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

belaura

2016. augusztus 19.

A fekete "black out" árnyalat van meg. Száradási időt inkább átlagosnak mondanám , és kell két réteg, hogy rendesen fedjen; de ettől függetlenül szeretem ezt a lakkot. Az állaga jó, már egy ideje meg van, és nem vettem észre, hogy besűrűsödött volna. Nem csíkoz, szépen egyenletesen fel tudom vinni. Az ecsete széles, könnyű vele dolgozni, bár ez szubjektív. Nagyon szép fényes és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Enne

2016. július 30.

Ma vettem a 321-es árnyalatot, már régóta kerestem ilyen gyönyörű mélybordó színt, és örülök, hogy találtam! Ráadásul gyorsan száradó változatban! Ma használtam először, így a tartósságát később tudom véleményezni, de a színt egy rétegben vittem fel, és nagyon szépen fed! Átlátszó lakkal is lekentem, így még szebben csillog, hamar szárad, de én azért pár percet vártam vele (ki tudja). Elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Klarissy

2016. július 28.

Nekem nagyon bevált a lakk, az általam választott Coralicious árnyalatra egy rossz szavam sincs. Könnyen és szépen fel lehet kenni (jó az ecset), fedőlakk nélkül is szép fényes (bár 2-3 nap után a fényessége valamelyest kopik) és tartós. A száradási idejével is meg voltam elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

kerteszke

2016. július 21.

430-Coralicious
Egyszerűen tökéletes! Jó minőségű fedőlakkal harmadik napja van fent és semmi baja. Nagyon jól lehet dolgozni az ecsettel, és ez az árnyalat annyira csodás, hogy a járókelők irigykedve lesik a körmeimet.
402-One last tango
Az üvegben még tetszett, körmön nem annyira, narancsosabb, mint szeretném.
405-Rose libertine
Nem volt jó választás, talán a festék állaga sem ugyanaz, mint 430-nál. Csíkoz, egy örökkévalóságig szárad a második réteg. Kukába hajítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

430-Coralicious
402-One last tango
Az üvegben még tetszett, körmön nem annyira, narancsosabb, mint szeretném.
405-Rose libertine

petrezselyem

2016. július 15.

A képen látható kékes árnyalatú és a fehér van meg. Nagyon jól pigmentáltak, de mégis megfogadtam, hogy soha többé nem veszek rimmel lakkot. A tartósságával nincs probléma, 3 napot kibír, de iszonyat lassan szárad. Délután 2-kor festettem 1 rétegben alaplakk mellett, és másnapra sem száradt meg teljesen, ráadásul párnanyomatos lett. 3 hónap elteltével újrapróbálkoztam, de ezúttal kenni se tudtam, olyan sűrű lett. 800 ft-ért pedig többet vártam volna el, ennyi pénzért inkább vehettem volna 2 Moyrát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 15.

Kitty23

2016. július 13.

Elégedett vagyok ezzel a lakkal, jópár darab van belőle. Tartós, olcsó, szép színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

redakkrisztinaa

2016. július 5.

407-es árnyalat van meg nekem , ami egy nagyon szép neon pink , na nem az a gagyi . Tartós , gyorsan szárad nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

skelly

2016. június 4.

703 - white hot love: aki fehér körömlakkot keres ne ezt válassza. Az ecsete jó lenne, de én valahogy ezt a lakkot nehezen tudom használni; miután húztam vele egy csíkot és húznám a következőt olyan, mintha a széle már elkezdene száradni és a továbbiakban már csak maszatol..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.