Rimmel

Ár:   850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

1 perc alatt száradó, extra fényes körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Double Decker Red Körömlakk
Ár: 450 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 2-szer próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

danyadi77

2016. május 15.

405 Rose Libertine. Szép szín, jó ecset, gyors száradás. Kezdek ráállni ezekre a gyorsan száradó lakkokra, még ha drágábbak is, mert egyszerűen nincs ennél több időm lakkozásra. Úgy emlékszem, jó pár napig bírta, de túl nagy igénybevételnek nem volt kivéve, és még csak 1x használtam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 15.

FKingu

2016. május 10.

340 berries and cream árnyalat 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

340 berries and cream árnyalat 5*

Luckuska

2016. május 2.

Update: A tartóssága borzalom. Este kifestettem vele a körmöm, másnap du. 4-re az összes(!!!) körmömön meg volt pattanva a lakk, még csak nem is kicsit. Voltak körmeim, amelyekről félig hiányzott a lakk, pedig irodai munkát végzek. Extra fényesnek pedig semmiképpen sem mondanám.

Alattomos egy lakkocska ez számomra. 3 árnyalatot vettem meg, a Rapid ruby az amelyiket ki is próbáltam, de még nem tudom hogy utálom-e vagy sem. Való igaz, hogy gyorsan szárad, kb. 3 perc múltán már nem lehet belenyúlni a lakkba, de nem lesz koppanós sem. Ahhoz pár óra eltelte szükséges, hogy ha hozzáütöm valaminek a körmöm, főként éles tárgynak, akkor ne maradjon ott a nyoma. Trükkös... és rendkívül zavaró. A másik észrevételem, és ami miatt tényleg nem tudom hova tenni az az állaga. Eléggé krémes, a temperára emlékeztet. Sűrűrbb, mint az eddig használt lakkjaim, ezért figyelni kell az eloszlatáskor, hogy ne kerüljön vastagon a köröm egy részére sem, mert akkor az a bizonyos koppanás csúnyán meglátszódik majd. A tartóssága szintén hagy kívánni valót maga után. Eléggé nyüstölöm a kezeimet, ezáltal a körmeimet is, így erős tesztnek vetek alá akaratlanul is minden lakkot. Ő pedig csúnyán elvérzett, már az első nap megpattant. Ennél még a 2-300 forintos lakkjaim is többet bírnak. De sebaj, igaz többet vártam, de mivel áttértem a gél lakkra, így a lakk pattogzás/tartósság próbléma megoldva, csak azt sajnálom, hogy ezeket a gyönyörűszínű lakkokat nem tudom elhasználni, mert amilyen szépek, olyan körülményesek is. Talán unalmas napjaimon teszek még egy próbát vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Juccimo

2016. május 1.

Berries and cream boldog (?) tulajdonosa vagyok, tavaly a joy-napok keretében vettem talán féláron, szóval pénzkidobásnak nem mondanám, de hogy annál többet nem is ért, az is tuti. Nem hogy 60 másodperc, de 60 perc után sem szárad meg (alaplakkra viszek fel 1 vékony réteget, majd miután az kb. megszárad, még egy réteget, és arra egy essence btgn fedőlakk, ami minden normális lakkal kopogósra szárad pár perc alatt...) Kínkeservesen 2 óra után már merek a kezemmel ezt-azt csinálni, enni, ilyesmi, de még ekkor is olyan puha az egész felülete, soha nem lesz kopogós, és még ha a nap közepén festek is, az tuti, hogy éjszaka belenyomódik az ágynemű a körmömbe... :( Ennyit nem ér nekem az egész, nem csoda, hogy egy év alatt most volt harmadjára, hogy használtam. Hasonló színt találok bármelyik márka kollekciójából, és egy essence-szel vagy miss sportyval jobban jártam volna, utóbbi még tartósságban is veri. Szóval köszi, többet ebből nem, a Rita Ora lakkokat szeretem és a Kate Moss sem rossz, de ez nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

csizi

2016. április 25.

Nagyon szeretem, fedőlakkal hihetetlen módon 4-5 napig is kibírja, és valóban gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

Evi120

2016. április 19.

A 340-es berries and cream árnyalatás használom. Nagyon szép színe van, könnyen lehet festeni az ecsetével. Nagyon praktikusnak tartom a 8 ml-es kiszerelését. Hátránya: Nagyon hamar besűrűsödött, vásárlás után 4-5 hónappal. Utána egy kis acetonnal próbáltam orvosolni a problémát, de úgy már nem olyan szép. A színébe viszont annyira beleszerettem, hogy beruházok még egybe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

wifey

2016. április 12.

Nagyon kedvelem, élénk színek, tartósság, gyors száradás, megfelelő fedés jellemzi. Az utóbbi időben nagyon megszerettem a Rimmelt, nem csak a lakkok miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

TIsmile

2016. április 12.

Bőven több mint egy perc kellett ahhoz,hogy megszáradjon. A tartóssága, hát másnap az egyik kezemen már nyoma sem volt de legalább szépen egyben jött le :D Barátnőm már első nap nevette azon, hogy hogy kopik le de másnap amikor látta hogy már szinte nincs is rajtam kitört belőlünk a nevetés olyan abszurd volt:D Pedig nagyon szép a színe (340 Berries and cream)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

Ennie86

2016. április 7.

405 Rose Liertine árnyalatban vettem meg ezt a lakkot. Valami meseszép színe van üvegben is, meg felkenve is! :) A tartósságával viszont nem vagyok kibékülve. 2 nap alatt lekopott a körmeim feléig. :( Állagra is kicsit furcsa.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

mujerconfused

2016. március 24.

Caramel Cupcake árnyalatban féláron volt a müllerben, 395 Ft-ot abszolút megért. Tényleg gyorsan szárad, bár a második réteg már nehezebben szilárdul. Nekem két réteg kellett belőle, egy kicsit csíkoz, de nem vészesen. A színe teszik, diszkréten csillogós, ha végéből lepattan egy pici, az sem feltűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.