Rimmel

Ár:   850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

1 perc alatt száradó, extra fényes körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Double Decker Red Körömlakk
Ár: 450 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 2-szer próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tellmeastory95

2016. március 19.

Szeretem a színeit, tartós és könnyen szárad! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Szeretem a színeit, tartós és könnyen szárad! :)

im

2016. március 2.

Nekem az 500 Caramel Cupcake van meg, Monchochiéhoz hasonló a véleményem: egy rétegben (plusz fedőlakk) is teljesen vállalható az eredmény számomra, persze két rétegben a legszebb. Szeretem az ecsetet, könnyen tudok vele festeni. A lakk állaga is jó, könnyen terül, nem túl híg, nem túl sűrű. És tényleg gyorsan szárad, nyilván nem egy perc alatt, de szignifikánsan rövidebb idő alatt, mint pl. egy Maybelline, Manhattan vagy Catrice lakk. Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Monchochi

2016. február 20.

Nagyon szeretem, szerintem a legjobb, legtartósabb lakk, és még az ára sem vészes. Én a 321 it's the cherry on top művésznevű lakkocskát vettem meg, és nagyon szép. Valóban gyorsan szárad, az ecset kiváló. Nem pattogzik le néhány nap múlva, ami kifejezetten jó lábkörmök pingálása szempontjából. Ajánlom! Bár megszállottja vagyok a vörös(árnyalatú) körmöknek, ki fogok próbálni más színt is, csak legyen alkalmam elszabadulni az egyik drogériában :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

Fish90

2016. február 9.

Az egyik kedvenc körömlakkom. Rajtam nagyon tartós, 3-4 napot simán kibír házimunka mellett is. Már 4 árnyalatot vásároltam, mindegyikkel elégedett vagyok, 2 rétegben tökéletesen fednek. A kedvencem a Go wild-er-ness nevű nagyon különleges színű kékes-lilás pasztell lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

dudorka

2016. január 31.

Sajnos buta módon megvettem a Clear, tehát az átlátszó "árnyalatot" fedőlakk gyanánt, de sajnos sokkal-sokkal később száradt meg, mint az Astor gyorsan száradója. Elsősorban az ára miatt gondoltam kipróbálni, mert feleannyi, mint az Astor, viszont nem érte meg kísérletezni. Szép fényes lett ugyan, de még sokáig nem éreztem 100%-osan megszáradva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.

Nikk89

2016. január 31.

Ebből a fajta rimmel lakkból az 513 let's get nude árnyalatot vettem meg. Hát..pénzkidobás volt. A negyedik rétegnél feladtam, mert még úgy is átlátszó volt, ráadásképp csíkoz is.
Ha valakinek olyan körömlakkra van szüksége, aminek van egy kis színe, de mintha igazából semmi nem lenne a körmén annak tökéletes lesz. A francia manikűrös lakkok szoktak ilyenek lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

beaata

2016. január 17.

Sokáig a sima Rimmel 60s körömlakkokat használtam élénk színekben, most ebből a super shine-ból vettem egy fehéret (703 white with love) és akkora csalódás... nem gondoltam azok után, hogy a simákat mennyire imádom... ez a fehér, csíkos, nem fed egyenletesen... borzasztó... :(
szerencsére gyorsan szárad... de nagyon rosszul fed.... sosem gondoltam volna...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Bebek

2016. január 11.

Instyle coral színben vettem. Gyönyörű!!!!!! Üvegben is és felkenve is. Pikk-pakk megszárad és szép fényes. Egy bajom van vele: 2 rétegben sem szép a fedése, foltosan átlátszik a körmöm. Az ecsete amúgy nagyon szuper, széles, lekerekített, nagyon könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

0808

2016. január 5.

A Catrice Luxory Nudes után kész felüdülés ez a lakk. Nekem most a 513 Let's get nude árnyalat a kedvencem. Könnyű fölkenni, valóban roppant jól és gyorsan szárad.Talán a szín egy icipicit élénkebb mint az üvegben de semmi baj nincs vele így sem. Nagyon szépek a színei, legszívesebben mindet hazahoznám de legutóbb az 513-as kiabált, hogy vigyél haza!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 5.

renataH

2016. január 3.

A Caramel cupcake árnyalat van meg, szép visszafogott szín. Két rétegben szépen fed, nem csíkoz, elég tartós. Amúgy is szeretem a 60 sec lakkokat, ez is szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.