Rimmel

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: KisKormos, Módosítva: 2015. július 2.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Az Apocalips folyékony ajakrúzs egyesíti magában a rúzs és a szájfény legjobb tulajdonságait egy olyan forradalmian új formulában, mely teljesen eltér az eddig megismertektől. Zamatos, folyékony formula, ami bőségesen tartalmaz színpigmenteket, melyeknek köszönhetően fantasztikusan fényes hatást ér el és egész napon át tartó kényelmes viseletet biztosít. A különleges összetevők robbanásszerűen mély és intenzív színeket garantálnak.

Ár: 1500 Ft/db , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost
karina2001

2016. december 22.

Tényleg nagyon pigmentált egy szájfényhez képest, viszont nem túl tartós és engem az illata is nagyon zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

pixxie94

2016. november 11.

Az első kettő és egy bogyósabb szín van meg, a két természetesebb színt rendszeresen használom, kényelmes nagyon, szép fényes, majd ha a fény már lekopott, ottmarad a szín. Az Apocaliptic árnyalat nagyon erős, neon rózsaszínes piros, ő kicsit macerásabb, nagyon kell figyelni rá, nehogy elmásszon, de ha zsepivel kicsit lemattítom, akor rendben van. Az applikátos valami isteni, pont megfelelő mennyiségű anyagot vesz fel, szépen és precízen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

encicsipke

2016. szeptember 21.

A 101-es Celestial árnyalat van meg belőle, amit még tavaly vettem akciós áron kb. 500-600 Ft-ért. A teljes árát túlzásnak tartom, mert a krémes állaga miatt kb. úgy viselkedik mint egy szájfény, tehát újra kell kenni egy idő után nem túl tartós. Ez az árnyalat ami nekem van egy rózsaszínes-barnás, őszi szín, ezért a hűvös időben jól kihasználható. Viszont van egy dolog ami miatt nagyon le fogom húzni: A SZAGA!! Rettenetesen büdös, gagyi műanyag szaga van, ami miatt nem szívesen használom és mindig más után nyúlok...nálam az is fontos szempont, hogy a termék (legyen az szempillaspirál, szájfény, rúzs stb) ne legyen kellemetlen szagú mert akkor a fiók mélyén fog landolni. Még nem tudom mi lesz a sorsa ennek a terméknek, de talán el fogom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Andi2121

2016. július 16.

A képen lathato legelso van meg neekm, ajandekba kaptam es imadom!! minden nap ezt hasznalom meg iskolaba is tokeletes mivel ugyan olyan a szine mint az ajkaimnak:) nem szarit, nem ragacsos...az illata...na hat az lehetne jobb de elmegy :D es emiatt csak 4csillag:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 16.

bluehairdontcare

2016. május 25.

A színét egyszerűen imádom, a Big Bang van meg, nálam a legjobb piros, amit valaha próbáltam. Nekem sajna könnyen szétfolyik, ha meleg van, ha nem. Tartósnak se mondanám sajna, kell vele dolgozni eleget, de azért nem olyan vészes. A szín miatt megéri a fáradozást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

H4niko

2016. április 18.

Én is rossmannba vettem 500 ft-ért pár hete, ennyiért nem voltam képes ott hagyni, de az eredeti árát sokallom ezért a minőségért. 101 Celestialt vettem, és a szín annyira tetszik hogy pár óránként újra kell kennem, azt se bánom. Nem szeretem annyira a rúzsokat, de már szájfényt se szeretnék használni. Ez valahol a kettő között lehet, mert egy idő után rúzs szerűvé válik a számon. Az illata nem a legjobb, de megszoktam már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

stimea

2016. április 12.

Kb 2 hete vettem az egri rossmannban kemeny 570 ft-ert. Annyiert nem hagyhattam ott. Minden arnyalata akcios volt de a legvilagosabbat valasztottam. Nagyon jo kremes texturaja van, kellemes viselni es egeszen tartos is. Az applikatora kicsit maceras ugyanis neha tul sok anyagot vesz fel de efolott szemet hunyok ugyanis egy kis ugyeskedessel megoldhato a dolog. Nem szarit es ez nagyon fontos szempont nalam. A maga kategoriajaban nagyon jo termek es ennyi penzert tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

rose

2016. április 2.

A Rossmannban nemrég kemény 500 Ft-ért jutottam hozzá, szerencsére pont abból az árnyalatból (Celestial) találtam egy bontatlant, amit kinéztem magamnak. Az árnyalat gyönyörű, viszont a textúra kicsit túl sűrű, és tartósnak sem mondanám. Ettől függetlenül ennyi pénzért ez egy fantasztikus vétel volt, az árnyalat pedig egy tökéletes hétköznapi rózsaszín, bármikor szívesen használom. Teljes áron nem vettem volna meg, de igazából még az akciós 1000 Ft-os árat is sajnáltam érte, szerencsém volt, hogy elcsíptem még olcsóbban. Ha eredeti áron vettem volna, csak 3 csillagot kapna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

eliana10

2016. február 26.

Brutálisan pigmentált, nem szárít, könnyen kenhető, a helyén marad, nem mászkál. 1100 Ft-ért vettem, ennyiért nagyon megérte. Egyetlen negatívuma az illata, olyan mint a falfesték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 26.

Garnet

2015. december 18.

A piros van meg, rettenetesen rikító színű és kenődik is. Hideg tónusúak kerüljék, mint a pestist!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.