Rimmel

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: KisKormos, Módosítva: 2015. július 2.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Az Apocalips folyékony ajakrúzs egyesíti magában a rúzs és a szájfény legjobb tulajdonságait egy olyan forradalmian új formulában, mely teljesen eltér az eddig megismertektől. Zamatos, folyékony formula, ami bőségesen tartalmaz színpigmenteket, melyeknek köszönhetően fantasztikusan fényes hatást ér el és egész napon át tartó kényelmes viseletet biztosít. A különleges összetevők robbanásszerűen mély és intenzív színeket garantálnak.

Ár: 1500 Ft/db , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost
Gittab88

2015. július 3.

Szuper klasszak a Rimmel termékei, és árban is nagyon jók!
Könnyű felkenni, jól fed, és nem csípi a számat ajakápoló nélkül, ami pl. a L'oréál termékeinél nem mondható el!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Szuper klasszak a Rimmel termékei, és árban is nagyon jók!

Tunde90

2015. július 2.

Nekem a piros van meg. Nagyon szeretem, gyönyörű szine van, tökéletesen fed,és tartós is. Evés ivás után sem sokat kopott a szine , és ami még fontos könnyen el lehet távolitani, nem marad nyoma utána a számon.
Én szeretem nagyon,a többi árnyalatot is ki fogom próbálni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Én szeretem nagyon,a többi árnyalatot is ki fogom próbálni :)

-Agi-

2015. május 27.

Apocaliptic és Celestial árnyalatban vettem, mindkettő nagyon szép szín felkenve is, tartós, jó a fedése, fényes, nem kenődik, egyenletesen kopik, ha zsepivel felitatom kicsit, olyan, mint egy matt, tartós rúzs. Ami viszont fura volt, hogy a két különböző üzletben vásárolt rúzs kicsit eltérő állagú és a világosabb árnyalatnak igen kellemetlen az "illata". Nem tudom, hogy azért, mert más árnyalat, vagy szimplán túl régóta állt a tökéletesen megvilágított (ezáltal minden sminktermék szavatossági idejét tizedére csökkentő) polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 27.

Lena16

2015. május 25.

Nekem a pink van meg. Imádom. Tartós, jól fed nem megy be a redőkbe! Könnyű eltávolítani és nem kenődik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 25.

Eszter a panda

2015. április 29.

Rossmannban találtam a leértékelt termékek közt a 701 Stargazer árnyalatot. Nem sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e. Első körben nagyon tetszik, kellemes viselni, nagyon szép az árnyalat és jól pigmentált. Emlékeztet a Maybelline Watershine Elixirjére, az volt nekem ilyen élmény. A szájfényeket alapvetően nem kedvelem, de a rúzsokat se nagyon tudom megtűrni magamon, valahogy "nehéz" nekem minden, ami nem ajakbalzsam, pedig szeretem a színeket nagyon. Ez egyelőre kellemes viselet, kíváncsi leszek, hosszú távon milyen lesz és hogy mennyire tartós. Megelőlegezem neki az 5 csillagot, remélem jóban leszünk. :)
Ui.: Nekem az illatával sincs bajom, bár nem tudom, hogy a többi árnyalat hogy szaglik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

pont

2015. április 9.

hát én ezt eléggé szeretem. két árnyalatot is megvettem belőle, egy natúrabb, természetesebb színt és egy brutális pinket. mindkettő nagyon jól pigmentált, élénk szín, de én legjobban az állagát szeretem: krémes és könnyen kenhető, jól eloszlik, nem ül bele a ráncokba és szép, egyenletes lesz a végeredmény. talán picit érezni, hogy ott van a szájon, de nem vészes és a finise is tetszik, pont annyira fényes, amennyire kell. nekem a tartósságával sincs bajom, nyilván nem 24 órás, de azt semmitől sem lehet elvárni. az illata viszont nagyon fura, valami régi, avas kozmetikumra emlékeztet sajnos:s
azért megadom neki az 5 csillagot, mert jelenleg ez a kedvenc szájra való termékem (bár a teljes árát kicsit sokallom, de erre valók az akciók és kuponok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

rocksteadycat

2015. február 19.

Sikerült megrendelnem (hosszas kutatás után) a Stellart és a Nude Eclipse árnyalatokat. Egyszerűen gyönyörűek.....
Nagyon régóta kerestem nude árnyalatból is olyat ami tényleg jól áll, és ez végre az... :)
a másik meg.. feltűnő, de mégsem közönséges. Különleges, intenzív. *.*
1400-ért volt darabja, (ezért kap négy csillagot, hiába brutálisdrága) soha nem vettem még ilyen sok pénzért rúzsszájfényegyebet,
de ez most jutalom nekem, mert kitűztem magamnak ha már simán guggolok 60 kilóval a nyakamban, akkor megvehetem őket.. ééééés megvannak! :D
Azért remélem csak jövő ilyenkorra fogynak majd ki. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

a másik meg.. feltűnő, de mégsem közönséges. Különleges, intenzív. *.*
Azért remélem csak jövő ilyenkorra fogynak majd ki. :D

angeltear

2015. február 6.

A Celestial nevű szépséget sikerült megvennem. :) A szín nagyon tetszik, a saját ajkaim színénél kicsit sötétebb, és visszafogottan fényes is. A krémes textúra is tetszik, bár tény, hogy az evés-ivás-puszi trióját már nem bírja. Ha rohanok, de mégis valami színt szeretnék az ecsetét könnyen, kicsúszás nélkül tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

aukszflora

2015. január 5.

Az Aurora és a Celestial színeket birtoklom. A színek nagyon tetszenek, imádnivalóak, és használnám is őket gyakra, ha... Ha nem lenne olyan az illata mint a temperának! Ezt nem lehet szépíteni, mert iszonyú. De amikor felkenem próbálok megfeledkezni róla, mert nagyon jó krémesek és tényleg nagyon tetszenek ezek a színek (bár az evés/ivást nem bírják). Mivel ezek miatt nem a szívem csücskei, és biztos hogy az életben nem venném újra, így nálam csak 4 pontosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

pampamacska

2014. december 23.

A legpirosabb piros, amit eddig találtam drogériában (viszonylag kezdő keresgélő vagyok). Gyönyörű, viszont rózsaszínesre kopik és 3-4 óra múlva már csak valami pinkes réteg van az ajkamon. Viszont, amíg rendesen látszódik, addig álomszép :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.