Rimmel

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: KisKormos, Módosítva: 2015. július 2.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Az Apocalips folyékony ajakrúzs egyesíti magában a rúzs és a szájfény legjobb tulajdonságait egy olyan forradalmian új formulában, mely teljesen eltér az eddig megismertektől. Zamatos, folyékony formula, ami bőségesen tartalmaz színpigmenteket, melyeknek köszönhetően fantasztikusan fényes hatást ér el és egész napon át tartó kényelmes viseletet biztosít. A különleges összetevők robbanásszerűen mély és intenzív színeket garantálnak.

Ár: 1500 Ft/db , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost
chloe18

2013. szeptember 24.

Abszolút impulzvásárlás volt (éljen a rossz kedv/útba eső dorgéria - kombó). A számomra legtermészetesebb színű Solstice jött velem haza. Bár a pénztárnál majdnem vettem a 180 fokos fordulatot, hogy mégse kell; mégiscsak 1800 Ft-os szájfényről beszélünk, holott nem vagyok egy nagy szájfény-fan; de egy 'Megérdemlem!' felkiáltással gyorsan kifizettem, mielőtt a bűntudatom túlságosan eluralkodott volna rajtam. És nem, egyáltalán nem bántam meg. Imádom, hogy nem az a ragacsos szájfény, mint a többi (tudom-tudom, elvileg folyékony rúzs), rendkívül pigmentált és nem szárít. Ha akciós lesz, akkor biztos közelebbről is megnézem a többi árnyalatot is. Egyedül az illata nem tetszik. Mint valami útszéli kóró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 24.

reka196911

2013. július 31.

Hosszas gondolkozás után ma megvettem. Phenomenon árnyalatban, mivel ez hasonlít a legjobban ahhoz a nude árnyalathoz amit nálunk nem lehet kapni. Szerencsére nem csalódtam. Gyönyörű színe van, finom krémes és jól fed. Megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

AbbeyB Makeup

2013. július 15.

imádom a Rimmel szájravaló termékeit, ezért örömmel vártam, hogy ezt is kipróbálhassam, mivel ez tipikusan az a termék, ami a megjelenésekor kapott hideget/meleget, tehát nem tudtam, mire számítsak. de be kell vallanom, imádom! kiváló minőségű, könnyen kezelhető, az állaga jó és nagyon tartós. elég belőle egy vékonyka réteg is. a rózsaszínes "Celestial" árnyalatot vettem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 15.

Ppanka

2013. június 21.

Nagyon szeretem,2 szín,a 301 és a 401 van meg:D Elég brutál színek,örülnék neki ha lehetne kapni valami természetes színben is,de eddig még nem találtam. Viszont ha ecsettel visszük fel,akkor viszafogott mennyiségben is fel lehet kenni,tartóssága egyenesen fantasztikus,nekem matt hatása van a számon,nem tudom hogy ennek ez a funkciója,vagy csak nálam van e így:)
Nemkenődik,nyáron sem kényelmetlen,én 4 csillagot adnék,na de csak nem vonhatok le azért pontot mert túl pigmentált...xd szóval 5* :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 21.

rosa.love

2013. június 7.

A rossmannban most le van árazva!
Egy kellemetlen sztori is kapcsolódik hozzá, úgy felhúzott, h meg kell osztanom és tegye fel a kezét aki egyetért. Szóval, belépek a drogériába, és rögtön nyomomba szegődik egy biztonsági őr, érzem a perzselő tekintetét amint nézegetem a kínálatot. Külön élmény úgy nézelődni, hogy közben egy securitys állat vizslatja minden lépésedet.Tiszta élvezet. Szóval, ezt a rúzst sem akartam kipróbálás nélkül megvenni, úgyh egy rutinmozdulattal fogtam a tesztert és felkentem a számra. Na több sem kellett annak a baromnak, odatornyosul elém, 2 centiről a szemembe néz, és ordítva közli, hogy TILOS felbontani a terméket. Miközben a kezemben lévő rúzson szemet kiszúró betűkkel szerepel a TESZTER felirat. Mire észreveszi, addigra már 3ember engem néz, mint valami bűnözőt. Természetesen egy rohadt bocsánatkérés nem hagyta el a száját. Ez a Flórián üzletközpontban történt, de a westendben sem sokkal jobb a helyzet. 25 éves fiatal, jól öltözött nő vagyok, általában ha bevásárlóközpontba megyek, 1-2 márkás szatyor is figyel a kezemben, szóval nyilván látszik, hogy nem a putriból szalajtott anyám ötszáz forintos rúzst lopni. Megalázónak és értelmetlennek tartom ezt a magatartást, amit ezek a 8 általánost végzett baromarcú biztonsági őrök képviselnek. Arról ne is beszéljünk, h 20 rejtett kamera van az üzletben, plusz amúgy is becsipogna a kijáratnál a lopott termék, teljesen feleslegesen lihegnek a nyomunkban. A teszterek pedig azért vannak, h használjuk, nyilván nem fogjuk az eredeti termék fóliáját lekaparni, ha ott a teszter mellette.
....Ennyit kívántam megosztani a nagyközönséggel, a következő hasonló esetnél már nem itt, hanem az üzlet igazgatójánál teszek panaszt.
A rúzs amúgy nagyon jó, nem leárazva is megvettem volna. A Rimmel rúzsok amúgy is a kedvenceim, tartósság és minőség tekintetében a nagy márkákkal vetekszenek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 7.

A rossmannban most le van árazva!

svenimeni

2013. április 15.

Nagyon szeretem, nekem nem tűnik el 1-2 óráig, de egészen vékonyan viszem fel mindig szóval valószínűleg ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

dragonfly

2013. április 11.

Az Aurora fantázia nevű árnyalatra tettem szert a Tescoban. IMÁDOM! A színe gyönyörű, sok dicséretet kaptam már és viszonylag tartós, hidratál is! Az ára miatt 4-es!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

svivko

2013. április 3.

Két színt, a lilásat, és egy korallosat próbáltam, teszterből, kézfejről az ajkakra felütögetve. Kb addig volt rajtam, amíg a Müllerben (ahol amúgy 1900) kerestem egy tükröt, hogy megnézhessem a két árnyalatot közelebbről, és elkezdte feszíteni az ajkaimat. Tudjátok, mint mikor érzitek hogy kifújja a szél a szátokat, de nincs nálatok ajakápoló és csak tűritek a rossz, feszítő érzést.
Utána nem győztem carmexelni...

Update: Gyenge voltam. Most 1300 a Müllerekben, Rossmannokban. Celestial (gyönyörű rózsaszín) hazajött velem. Nem tudtam ellenállni, és nem akartam elhinni, hogy ennyi sok jó szavazatot kaphat az első tapasztalatom után.
No nem mondom, magában nem merem felkenni, de bő réteg Carmexen (is) eszméletlen tartós, csak 1-2 óra után mattul be, de a szín még akkor is intenzív. 3 órát ivással kacagva kibír. Észrevétlenül kopik le, szépen egyenletesen, és nem fogja meg az ajkakat. Max pontot nem adok, mert félek nem tűnnék hitelesnek. De carmexszel kiegészítve, nem is rossz szájcucc.

Egyszerre vettem az essence stay with me i like cotton candy (lilás) szájfénnyel, mikor bemattult az Apocalips rákentem, és komolyan megtaláltam a tökéletes Barbi ajak színt. :D Fényes, rózsaszínes lilás, pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Utána nem győztem carmexelni...

Hoagirl

2013. március 28.

Tudni kell hogy van egy izmosan kifejlett rúzs/szájfény/ajakápoló mániám, szerintem már több, mint 100 db van otthon, még nem mertem összeszámolni... Ilyenem még nem volt, úgyhogy tegnap megvettem akciósan a Rossmann-ban, a 101-es Celestial és az 501-es Stellar árnyalatokat. Nagyon jó választás volt, de sokat tipródtam az állvány előtt, mert két szín (303 Apocaliptic, 102 Nova) még nagyon tetszett, de hát 4 db szájfény beszerzését egy vásárlás alkalmával még én is túlzásnak éreztem. :) Kb. háromszor visszamentem, topogtam rendesen, a biztonsági őr már konkrétan beállt mellém, gyanús lettem. :D A szájfény szerintem szuper, krémes, nem szárít sőt szerintem kicsit még mintha hidratálna is, csodás a pigmentáltsága, külön tetszik az applikátor kialakítása, jó szolgálatot tesz az a kis mélyedés rajta, így pont kellő mennyiségű anyagot vesz fel, nem kell milliószor tunkolgatni. A csomagolása is elbűvölő, masszív, mégis látványos, nem az a "tucattubus". Az egyetlen fura dolog rajta az illata, engem kicsit az uborkára emlékeztet, de ez hamar elillan, és nem mondanám kellemetlennek, csak szájfénynél nem erre számít az ember. Nagyon elégedett vagyok vele, próbálok hős lenni és nem berontani hazafelé a boltba a másik két kiszemelt színért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

varadi85

2013. március 26.

Müllerben vettem akciósan 1200 Ft-ért két árnyalatot is. Én nagyon-nagyon szeretem őket, nagyon pigmentáltak, felkenéskor fényesek, de aztán később mattabbak, a számat egyáltalán nem szárítják, Nekem tartós is volt és egyenletesen kopott, felkentem, ettem-ittam, és bár kb. 3 óra múlva a fénye már nem látszódott, de a színe még igen, sőt még tovább is tartott a szín. Nekem minden szempontból bejött, egyedül talán a szaga furi egy picit.
Részletes teszt képekkel itt:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

Részletes teszt képekkel itt:

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.