Rimmel

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: KisKormos, Módosítva: 2015. július 2.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Az Apocalips folyékony ajakrúzs egyesíti magában a rúzs és a szájfény legjobb tulajdonságait egy olyan forradalmian új formulában, mely teljesen eltér az eddig megismertektől. Zamatos, folyékony formula, ami bőségesen tartalmaz színpigmenteket, melyeknek köszönhetően fantasztikusan fényes hatást ér el és egész napon át tartó kényelmes viseletet biztosít. A különleges összetevők robbanásszerűen mély és intenzív színeket garantálnak.

Ár: 1500 Ft/db , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost
erika81

2013. március 15.

201 Solstice az én színem. Nagyon bejött. Szerintem beszerzek még másik színt is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Vanity

2013. március 10.

Nekem nagyon bevált, gyönyörű és (rajtam legalábbis) tartós is szerencsére.
A blogomon írtam róluk tesztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 10.

Nekem nagyon bevált, gyönyörű és (rajtam legalábbis) tartós is szerencsére.
A blogomon írtam róluk tesztet.

Zsófffiica

2013. március 5.

Most vettem magamnak egyet! A Tescoban találtam 895 Ft-ért!! Nagyon meglepődtem! Úgy gondolom ennyit megért... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Glara

2013. március 2.

A 101-es színét vettem meg, a Celestial fantázianevűt. Egyelőre nagyon tetszik, isteni krémes állaga van,folyton összedörzsölöm az ajkaimat hogy érezzem. Nekem egyelőre nem szárította a számat, használat előtt alaposan hidratálok. A pigmentáltsága tökéletes, teljes fedést ad. Az appikátorral is elégedett vagyok, hosszúkás és finom puha. Egy adaggal befedi az ajkaimat, viselni is nagyon jó érzés. Kicsit valóban gyorsabban kopik az átlagnál, de nálam pl. fél óra után ez még nem látszott. Az illata viszont furcsa, uborkás-zöldséges. Mindent egybevetve 4* lenne, de az ára azért elég magas, 1800 Ft, ennyit azért nem tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

2013. február 28.

Ez egy jól pigmentált szájfény, semmiféle rúzsszerű tulajdonsága nincs szerintem. Nekem nem szárította a számat, de lehet hogy csak azért, mert kb. fél óra után eltűnt, pedig nem ettem-ittam, beszélni is csak pár szót beszéltem ezalatt. Kontúr nélkül csúnyán kimászik a száj vonalából. Nagy hiba volt megvennem, kidobott pénz. A sima szájfényeim is többet tudnak ennél, tartósságban mindenképpen, ha pedig színt szeretnék, akkor rúzs+szájfény kombó jobban beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 28.

zsu88

2013. február 9.

Sziasztok!
Már régóta vártam ezeket a termékeket, és ahhoz képest, hogy mit szoktam meg a Rimmeltől, nekem is csalódás volt. A Nude eclipse nevűt próbáltam ki, de sem az árnyalata nem tetszik, sem az, hogy inkább egy világos szájfényre hasonlít, mint rúzsra, ráadásul jó kicsi, és jó drága. Azt hiszem maradok a jól bevált nude rúzsaiknál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Sziasztok!

tuzgyujto

2013. február 7.

A Stellar gyönyörű pink, a színét nagyon megkedveltem. Szuperül pigmentált, félmattra szárad, nem szárít. A tartóssága viszont már nem tetszik. Nem mászik el, de két óra után csak a kontúrja maradt meg, az is foltosan, mindezt evés-ivás nélkül.
A másik színem a Celestial, szép nude, azt még nem próbáltam, de majd updatelek. Addig két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 7.

maaya83

2013. február 6.

Csalódás volt ez a rúzs ami max egy gyenge szájfénynek elmegy.Ragacsos,5 perc után lejön és a színe sem elég pigmentált.Sajnálom,hogy ennyi pénzt kiadtam rá!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

Natalka

2013. február 5.

Már lehet kapni a Rossmannban!
Nekem egy kicsit csalódás volt, mert ennél többet vártam. Korrekt szájfény, az tény, az ajkakon marad, nem kenődik, nem kopik, nagyon szép, intenzív színe van! Jól pigmentált, telt színek.
De tartósságra nem a legjobb, az essence stay with me szájfényei is tudják, amit ez.
Viszont nagyon szép, rúzs-színekben kapható, krémes formula, aki ezt szereti, annak érdemes kipróbálnia.
Én maradok a rúzs+szájfény kombinációnál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Már lehet kapni a Rossmannban!
Én maradok a rúzs+szájfény kombinációnál :)

wishes

2013. február 5.

Én a Köki Müllerben láttam!
Jó termék, de csodákat nem szabad tőle várni, inkább mondanám egy jó minőségű, erősen pigmentált szájfénynek, mint hiperszuper szájfény-rúzs hibridnek.
Nincs neki egész napon át való tartása sem, csupán 2-3 órás, de akkor tényleg fixen az ajkakon van. Kellemes viselni, és még hidratál is, és az ajkakat sem fogja meg, ami nekem szintén elég fontos szempont az ilyen extrapigmentált termékeknél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Én a Köki Müllerben láttam!

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.