Rimmel

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: Hoogie, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. április 19.

Bőrtípus:   Kombinált

• tartós, kényelmes és hosszantartó formula
  • természetes hatású, rendezett szemöldököket biztosít

agiagi

2018. április 20.

Hiba volt megvenni, rászárad a szemöldökömre, pedig nem kenek fel sokat. 1-2 óra után olyan, mint amikor a bőröm hámlik, és egy bőrdarabot le tudok egészben húzni, csak ez a bőrdarab most a szemöldökömön van...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

anett8820

2018. április 19.

Elsőnek nagyon nem jött be, de mondjuk az én szemöldököm elég borzalmas. DE! eszembe jutott, hogy kipróbálom szemöldök ecsettel felvinni...így már tetszik. Nyílván a funciójat elveszti így, és semmivel nem vagyok előrébb, ugyanúgy bíbelődni kell vele, de legalább el tudom használni. Magában a spirállal felvinni lehetetlen volt, ocsányul szétkenődött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Nitukaaa

2018. április 10.

Tökéletes, szépen fel lehet vinni és szépen fixálja a szemöldököt..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Tökéletes, szépen fel lehet vinni és szépen fixálja a szemöldököt..

Vichy

2018. március 22.

A Loreal Brow Artist Plumper helyett vettem meg, mert azt nem találtam a DM-ben. Szerencsére nekem sűrű a szemöldököm, csak néha igényel kisebb igazítást, így ezekből a termékekből mindig az átlátszót használom. Nos nekem nem volt bajom vele, szépen fixált, fehér szemöldököt nekem nem csinált, maximum annyi volt a problémám, hogy nagyon hamar elfogyott. Bár kiszerelésben a fele a Lorealos kiadásnak, árban viszont egyértelműen olcsóbb. Én ajánlom kipróbálásra, de szigorúan az átlátszót, a többi árnyalatról sajnos nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Kitti21

2018. március 18.

Nekem borzalmasan maszatol, lassan szárad és ha megszáradt húzódik is a sötétbarna van meg, de nálam kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Andzsella

2018. február 28.

Az applikátor mindig túl sok gélt visz fel folyton le kellett húzogatnom. Mikor formáztam vele a szemöldököm tetszett, hogy szemöldökfésűs kialakítású az applikátor, viszont a gél nem annyira természetes hatású, nyomot hagy a szemöldökön.... no szóval látszik, hogy valamivel kenve van. A Terra Attitude szemöldökpor palettájának fixálója jobb, bár kevésbé tartós. Ezzel mondjuk még lehet kísérletezni, csak hosszú idő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

missouri

2018. február 23.

Az átlátszót próbáltam, kár volt! A szemöldökömön megszáradás után fehér szálak lettek, mintha őszülne a szemöldököm, borzalmas volt! Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Szilviams0118

2018. február 16.

én teljesen meg vagyok ezzel a termékkel elégedve. természetes hatású, hosszan tart, talán az a baj, hogy picit hosszan tart, míg megszárad, de ettől eltekintve szerintem teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

g.gallatz

2018. január 31.

Medium brown árnyalatban csaptam le rá Lookfantastic-on kb. 700 Ft-ért. Ennyit nekem teljesen megér. Használata után puha marad a szemöldököm, nem köt rá "ropogósan".
Újra nem valószínű, hogy újravenném, mert szeretek kísérletezni, de ha egy olcsó, hétköznap használható szemöldökformázóra vágytok mindenképpen ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

doreszka94

2017. október 27.

Sokféle szemöldökformázóm van, alkalomtól függ, hogy melyiket használom. Ezt leginkább a sietős hétköznapokon használom, amikor reggel nincs sok időm festegetni meg rajzolgatni. Sötétbarna színben van meg, kicsit színezi, de nem feltűnően és fixálja is. Hétköznapra munkába nekem teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Biotin, Tocopherol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.