Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2017. november 1.

A szett egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő waxot tartalmaz.

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett 003
Ár: 1000 , Eladó: Lestine
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1000 Forint , Eladó: zfruzsi
Állapot: többször használt, de nem értem le az aljára, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után postázok
Maanina

2015. augusztus 11.

A sors küldte felém ezt a terméket. Egy barátnőm ajánlására figyeltem fel rá, és az egyébként is nagyon barátságos ár töredékéért szereztem be akciósan egy drogériában. Fantasztikus! Már az első használat után kedvenccé vált, csak ezt a szemöldökformázót használom innentől kezdve (pedig rengeteg fajtát kipróbáltam már). Legutóbb strandra is használtam, és az egész napi fürdőzést is kibírta, hála a fixáló viasznak... Csodálatos, biztosan pótolom, ha kifogy :)

Maanina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Eple

2015. július 28.

Tényleg nagyon jó! Praktikus, természetes hatású és nagyon tartós, kedvenc :) !

Eple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 28.

Tényleg nagyon jó! Praktikus, természetes hatású és nagyon tartós, kedvenc :) !

NadjaBlue

2015. július 28.

Nálunk az egész család ezt használja, mindenkinek bevált. Könnyű vele dolgozni, a hozzá járó ecsetek is jók. 003-as árnyalata van meg, nagyon jó a színe, természetes hatást kelt.

NadjaBlue
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

jankuc

2015. július 19.

Körülbelül egy hete szereztem be, eddig ceruzát használtam. Nekem tökéletesen bevált, nagyon tetszik. Könnyen használható (bár ceruzával elég sokat gyakoroltam), gyorsan meg tudom rajzolni/kiegészíteni vele a szemöldököm és nagyon természetes hatást kelt! Hibátlan.

jankuc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 19.

fnoori

2015. június 18.

Szeretem, viszonylag tartós és tényleg nagyon könnyű vele dolgozni. A wax részével viszont nem vagyok annyira elégedett, túl krémes nekem és nagyon könnyen elkenődik, tartósnak egyáltalán nem mondanám. De a púder részét nagyon szeretem, színben is tökéletes.

fnoori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 18.

Barbozi

2015. június 2.

Könnyen kezelhető, nagyon tartós, remek áron :-)

Barbozi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Könnyen kezelhető, nagyon tartós, remek áron :-)

sztike

2015. május 30.

Eddig az Essence szemöldökceruzájával próbálkoztam, hát jó nagy hiba volt. Ezzel a termékkel sokkal természetesebb a végeredmény! Én csak a 003as dark brown árnyalattal találkoztam, de a gesztenyebarna hajamhoz pont jó. Kicsit talán lehetne hidegebb is az árnyalat, de ha nem viszem túlzásba a port, nagyon szépen muzsikál. Elég pigmentált is, éppen csak hozzáérek az ecsettel (ami egyébként remekül használható a kefével együtt!) és már fog is. Én előbb a port viszem fel, utána a waxot, nekem így jobban bevált. Tartós, nekem nem kopott meg melegben sem. Újraveszem, ha valaha elfogy :D

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 30.

vichikee

2015. május 26.

Csillagos ötös!!! Imádom, könnyen használható, intenzív és tartós. Ha valaha is elfogyik, biztosan újraveszem, :)

vichikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 26.

Zsú17

2015. április 29.

Még régebben vettem meg, amikor még nem volt fenn krémmánián és lusta voltam létrehozni :D tipikus én...Ez az első szemöldökpúder, amit használok, eddig énis csak ceruzával intéztem...és milyen rosszul tettem. Világosbarna, szőkés hajam van, de a szemöldökeim elég sötétek. Mivel a boltban csak két árnyalat volt(nem tudom, van-e több is belőle) a sötétebbet vettem meg. Kipróbálva talán egy kicsit túl sötét, de még belefér. Az eredmény sokkal természetesebb, mint a szemceruzával, bár a wax nem tartja annyira fixen a szálakat, mint egy olyan szemöldökspirál vagy mi a csuda...Azt szeretem benne, hogy a wax is szinezett, így ha sietek reggel, vagy nem sminkelek és nem akarom túl kiemelni a szemöldokeim, akkor magába is használhatom.

Zsú17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 29.

ananas

2015. április 26.

Amíg meg nem találtam ezt a csodát, addig szemöldök ceruzával húztam az időt, hogy formás szemöldököt kreáljak magamnak.
Egy ilyen poros-ecsetes szemöldökszettel sokkal könnyebb dolgozni, és nem is vesz igénybe annyi időt a szemöldök formázása, mintha ceruzával bajlódnék.
Persze erre is igaz, hogy könnyen elmosódik!

ananas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Persze erre is igaz, hogy könnyen elmosódik!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate