Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2017. november 1.

A szett egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő waxot tartalmaz.

Ár: 1000 Forint , Eladó: zfruzsi
Állapot: többször használt, de nem értem le az aljára, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után postázok
doradegyrmt

2015. október 31.

Inkább szemöldökceruzás vagyok, mint poros, de valamikor akciós volt a Rossmannban, így beszereztem egyet. Nem volt rossz vétel, de nekem könnyen kenődik. 003 Dark Brown árnyalata kicsit világos a hajamhoz. Jelenlegi tapasztalataim szerint nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 31.

Reneoleah

2015. október 16.

Nekem a sötét van meg (kicsit aggódtam is,hogy hogy fog állni) de most egy hét masszív használat után azt kell mondanom,hogy imádom! :) Ritka amikor az ecset amit a termék mellé csomagolnak használható, jelentem tökéletes!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 16.

Orsivagyok

2015. október 14.

nekem a dark brown kell, de ez sajnos szinte fekete a szemöldökömön és úgy nézek ki mint egy dalmata... megpróbálom majd a világosabbat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 14.

simpe_dora

2015. október 11.

Már több mint egy hónapja használom ezt a terméket és csak pozitívat tudok róla mondani. Korábban Catrice szemöldökceruzát használtam és azt hittem, az a legjobb formázó, de tévedtem, mert a porral sokkal könnyebb dolgozni. Imádom ezt a kis szettet, mert hosszan tart, természetesnek hat és a színe is nagyon jó, úgyhogy mindenkinek csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

WednesdayAddams

2015. szeptember 28.

A legsötétebb árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, bár nem régóta használom, de nagyon megszerettem ezt a terméket.
A por és a wax külön-külön is jól működik, többféleképpen is lehet használni őket. Hétköznapokon én úgy használom, hogy a port csak a szemöldököm külső részén használom, majd a waxszal végigmegyek az egészen, így szép, természetes végeredményt kapok. Bulisminkekhez a port és waxot is használom az egész szemöldökön, így egy jóval drámaibb hatást lehet elérni, sietős reggeleken pedig önmagában a wax is elég, hogy kevésbé hasonlítsak Kiszel Tünde és Chewbacca szerelemgyerekére az összekócolódott szemöldökszálaimmal.
Tartós, a színe és az ára is rendben van, ezenkívül a benne található kis ecsetek is abszolút használhatóak, megérdemli az öt pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

nyunyobella

2015. szeptember 23.

Könnyű használni, precíz és éles kontúrt lehet vele varázsolni a szemöldöknek, jó a színe is és hosszan tart. Imádom *-*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Takaro

2015. szeptember 10.

Nekem nem jött be. A sotetebb van meg, gondoltam sotetbarna hajhoz es szemoldokhoz jo lesz, de nem. A por onmagaban nem lenne rossz, de voroses beutese van. Ez nem lenne baj, ugyis a wax miatt vettem, de az meg egyaltalan nem tartja a helyukon a szalakat, waxhoz semmi koze, csak egy szinezett zsele. A kettot egyutt hasznalva meg tul sotet es termeszetellenes lesz a vegeredmeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Pearl

2015. szeptember 2.

Tegnap vettem, és annyira jó,hogy ma reggel vettem még egyet,biztos ami biztos ,jó sokáig legyen nálam otthon egy ilyen tökéletes szemöldök formázó szett. Sok félét kipróbáltam már, de ez viszi a prímet:) a színe természetes számomra, 003-as van meg. A keféje finom puha és szinte siklik a szemöldökön:) Rég örültem terméknek így:)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Maanina

2015. augusztus 11.

A sors küldte felém ezt a terméket. Egy barátnőm ajánlására figyeltem fel rá, és az egyébként is nagyon barátságos ár töredékéért szereztem be akciósan egy drogériában. Fantasztikus! Már az első használat után kedvenccé vált, csak ezt a szemöldökformázót használom innentől kezdve (pedig rengeteg fajtát kipróbáltam már). Legutóbb strandra is használtam, és az egész napi fürdőzést is kibírta, hála a fixáló viasznak... Csodálatos, biztosan pótolom, ha kifogy :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Eple

2015. július 28.

Tényleg nagyon jó! Praktikus, természetes hatású és nagyon tartós, kedvenc :) !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 28.

Tényleg nagyon jó! Praktikus, természetes hatású és nagyon tartós, kedvenc :) !

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate