Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2017. november 1.

A szett egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő waxot tartalmaz.

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett 003
Ár: 1000 , Eladó: Lestine
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1000 Forint , Eladó: zfruzsi
Állapot: többször használt, de nem értem le az aljára, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után postázok
gina82

2015. április 5.

Nagyon könnyű vele dolgozni,gyönyörű szemöldököt lehet vele készíteni.Egész nap tart és színe is intenzív.

gina82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 5.

Bendőke

2015. március 4.

Azt hiszem a Rimmel egész jó dolgokkal rukkol elő. Főleg minden szemöldök cuccra rárepülök ami az utamba kerül. Müllerben kapható kemény 1290.- Ft-ért. Meg is vettem, és milyen jól tettem. Intenzív színe van, nagyon jól kitölti a réseket, a waxnak is jó színe van. Keverhető, nekem úgy vált be a legjobban tartós szép szemöldököt lehet vele készíteni. Nem mellékes hogy használható ici-pici ecsetek is vannak benne és működő képes mind a kettő. Én csakis ajánlani tudom! Újra vásásrolós fajta lesz :)

Bendőke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 4.

Youdit

2015. február 14.

Eddig ceruzát használtam, barátnőmnél ismerkedtem meg a szemöldökápoló készlettel, ezután elmentem Rossmannba körbenézni. A következőket találtam: Essence, Rimmel, Catrice. Telefonon bejelentkeztem ide és megnéztem miről mi a vélemény. Essence csomagolására panaszkodtak, elvetettem. Catrice-t dicsérték, de egy árnyalat volt csak, az nekem világosnak tűnt. Erről nem volt vélemény, de bátorkodtam megvenni. A tapasztalatom eddig nagyon pozitív. Kétvégű ecset van a dobozban, ami előnyös, mert a waxot külön résszel lehet felvinni. Ezenkívül egy szemöldök igazító kefe is van benne, ami szintén jól jön. Nagyon ötletes megoldás továbbá, hogy egy kis visszaragasztható átlátszó lapocskával védve van a wax, így nem keveredik porral, ecsettel porozás közben. Az ecsetet elég csak éppen hozzáérinteni a palettához és már is fog a szemöldökön a szép barna szín. Nagyon szépen használható, kézre áll. Én nem is értem, miért kínlodtam eddig ceruzával, én azt gondoltam az ecsettel tuti sokkal-sokkal macerásabb egy szemöldököt kifesteni. Hát NEM! :) Ezerszer könnyebb! :)
A waxszal fixáltam, szép tartós. Nem mászik el. Nagyon fontosnak tartom hozzá, jó dolog :) És ahogy elnézem az adag elég lesz 1-2 évig :)

Youdit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate