Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2017. november 1.

A szett egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő waxot tartalmaz.

Ár: 1000 Forint , Eladó: zfruzsi
Állapot: többször használt, de nem értem le az aljára, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után postázok
Afrusshercegnoo

2018. július 6.

Imádom! Gyonyoru,tartos szemoldok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Imádom! Gyonyoru,tartos szemoldok.

Mancsoska

2018. június 18.

A sötétebb szín túl vöröses, az ecsetek használhatatlanok és hullik tőle a szemöldököm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Massacre

2018. június 9.

Update: le kell pontozzam, váltani fogok. Szerintem én vagyok az egyetlen, de nekem nem elég a pigment, borzasztó sötét a szemöldököm, nem nekem való ez a cucc. Hiába használom barnásszürke hamvas szemhéjpúderrel, akkor sem mindig sikerül feltölteni a szemöldököm. Szerintem áttérek pomade-ra azzal lehet több sikert érek el. Lehet ez nem a termék hibája, viszont az igen, hogy rettentő vöröses beütése van a sötétbarnának is, nem győzöm kompenzálni hamvas szemhéjpúderekkel, amiből aztán rengeteg réteg kell hogy elfedje a hiányosságaimat.

Féltem tőle, mert még sosem használtam ilyet, a rimmel szemöldök ceruzáját használom jelenleg Black brown árnyalatban, ami kb ugyanolyan színű mint a szemöldököm ezért nem is kell sok belőle. Ebből egy dbot találtam a rossmannban ezért lecsaptam rá, meg se néztem milyen árnyalat, aztán végül Dark brown hála istennek, bár nekem még ebből is több réteg kell hogy elég sötét legyen mondjuk nekem a természetes szemöldököm szinte fekete. Egyébként nagyon szépen lehet vele dolgozni, nekem az ecset is megfelel, szélességében akkora mint a szemöldököm tehát nincs nehéz dolgom. A púder tényleg kissé vöröses, pont most váltottam le a vöröses barna hajam, na sebaj majd kitalálom hogyan használjam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

szanii

2018. június 4.

Nagyon megszerettem, az itteni vélemények alapján vettem meg. Általában RIMMEL termékeket használok, már szemezgettem ezzel. Ha időm engedi reggel akkor ezt használom a szemöldökömre, ha nem akkor a szintén Rimmel-es szemöldökceruzát.
A wax nagyon jól használható és a sötétbarnás por is szépen megmarad a szemöldökön. A kefe és az ecset is jól használható.

Árban is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Árban is nagyon jó.

Spvirgi

2018. május 29.

Az első szemöldökpúderem volt 4 éve vettem az elsőt, azóta sok féle szemöldök terméket próbáltam már és szerintem fogok is még :)
Nagyon szeretem a wax is jól használható és a púder is!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Nagyon szeretem a wax is jól használható és a púder is!!

EricaKing

2018. május 27.

Jól pigmentált, keféje is tökéletes, de hamar elmászik ezért levonok egyet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Jól pigmentált, keféje is tökéletes, de hamar elmászik ezért levonok egyet

Yume

2018. május 26.

Ez a termék egy csoda!
A wax a kedvencem benne , kiemel,oda rendezi a szálakat ahova én akarom, és nagyon tartós lesz tőle a púder. Végre szép, ívelt szemöldököm van, instagram szemöldök, de most a jobb fajtára kell gondolni. Természetes és extra hatást is el lehet vele érni. Biztos újra fogom venni ha egyáltalán valaha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Ez a termék egy csoda!

hutashanni

2018. május 21.

Féltem a waxtól, ezért nem is nagyon próbálkoztam vele, csak a porral. A port imádom, lehet kicsit sötétebb árnyalatot választottam, de tetszik magamon. :) Később a waxot kis kipróbáltam, nekem a hozzá járt ecsettel nem ment, az Essence tus vonal húzó ecsetével könnyebb volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

anitaanett

2018. május 20.

Olvastam pár rossz tapasztalatot róla, miután megvettem, akkor kicsit tartottam is tőle, hogy lehet rossz vétel volt. Szerencsére nekem csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Szinte teljesen egyezik a wax színe a saját szemöldököm színével. Könnyű a felvitele az apró kis ecsettel, amit adnak hozzá, egész nap a helyén marad. Van, amikor a szemöldökpúdert nem is használom csak a waxot, és még úgyis bírja egész nap. Megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

polynaranna

2018. május 1.

Kicsit félve vettem meg, de mára már nagyon megszerettem. Az ecset is használható és néha még a fixálót is használom, nekem az is bevált. Plusz pont hogy fésű is van hozzá:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate