Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2017. november 1.

A szett egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő waxot tartalmaz.

Ár: 1000 Forint , Eladó: zfruzsi
Állapot: többször használt, de nem értem le az aljára, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után postázok
AlexandraKiss9007

2018. február 1.

A sötétebb árnyalatban vettem meg, és a wax-ot szoktam használni belőle. Könnyen, szépen lehet vele dolgozni. A hozzá tartozó ecset használhatatlan (ez saját vélemény, biztos van, akinek megfelel, de én nem szeretem), a kefe elég jó. Összességében jó termék, és praktikus, hogy púdert ÉS wax-ot is tartalmaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

szeszti

2018. január 5.

Könnyű a használata, tartós, szép a színe. Már sokadszorra veszem újra, ez vált be a legjobban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

bianka093

2017. december 30.

Állagát, tartósságát, színét és kiszerelését szeretem, de sajna kicsit hullik tőle a szemöldököm :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

andrea612121

2017. december 29.

Nem igényel sok kézügyességet a felvitele. Az elején elég könnyen mellé lehet nyúlni azzal, hogy túl sötét szemöldököt varázsol magának az ember, de egy idő után majd mindenki ráérez a kívánt hatásért szükséges lépésekre. Imádom a kis ecseteket benne, nem időigényes a használata, és felettébb egyszerű, kellemes, természetes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

rekasidori

2017. december 28.

Könnyen használható és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Könnyen használható és tartós.

zsvirag

2017. december 16.

Egyszerűen imádom. Könnyű vele dolgozni, egész nap tartja a formáját. Ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

Kiezapcsa

2017. december 9.

Tartós, jól eldolgozható. Én nem a hozzáadott ecsettel, hanem tus ecsettel viszem fel. Rimmel-ből csak a sötét árnyalatra bukkantam a boltokban, de Essence-ből is létezik 1:1-ben ugyanez a csomagolás, ugyanez az ecset és ott van a világosabb árnyalat. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Vicus

2017. december 3.

Nagyon szeretem, szuper termék, bár jó lenne, ha lehetne több színben kapni. Jelenleg csak az egyik árnyalat kapható az összes dm-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Kinga79

2017. november 29.

Joy napi szerzemény, imádom. Nagyon tartós, ráadásul sokáig elég is lesz. Sajnos, a dark brownt vettem le a polcról, nem néztem meg, hogy van más árnyalatban, ezért néha sötétnek érzem. Szívesen elcserélném világosabbra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Alexad

2017. november 11.

Most szereztem be joy napokon. Eleinte nagyon nem tetszett, mert annyira sötét lett a végeredmény... De nem adtam fel. Próbálgattam, és sikerült kitapasztalnom, hogy kell használni, hogy ne legyen annyira erős. ( a kézfejemre szoktam lerázni a felesleget, és nem egy helyre, hanem 3 ponton viszem fel, és úgy kenem szét, majd ha kell még a kézfejemről veszek fel) Nagy pozitívum, hogy kibír 13 órát is, nem kenődik el. Illetve, amit még imádok benne, az a kis ecset, ami benne van. Én szuperül tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate