Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2017. november 1.

A szett egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő waxot tartalmaz.

Ár: 1000 Forint , Eladó: zfruzsi
Állapot: többször használt, de nem értem le az aljára, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után postázok
palfruzsina90

2017. október 17.

Szépen lehet vele dolgozni, de valóvan van egy kis vöröses szìnű beütése. Ajànlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Sz. Csilla

2017. október 14.

Ez szuper! Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nekem a színe is passzol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

Ez szuper! Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nekem a színe is passzol.

Lilla90

2017. szeptember 26.

Ez az első komolyabb szemöldök formázó szettem és nagyon szeretem. Régebben mindig csak ceruzát használtam nem használtam színben hozzátartozó port, az utóbbi időben kezdtem el a ceruzát és a port is együtt használni. Halványan megrajzolom a szemöldököm természetes formáját és utána töltöm ki porral és nem mindig de van mikor a waxot is használom ha nem rohanok nagyon. Nagyon tetszik ez szett és nagy melegben sem mozdul a helyéről reggeltől estig plusz úgy látom ez a paletta sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

jazmera

2017. szeptember 9.

Sötétbarna színben van, szeretem. A waxot mindig használom, viszont a por nekem kissé vöröses hatású. Tartós, alapot kenek azért alá, így egész nap tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

cigarettamacska

2017. augusztus 16.

Ez az első igazi szemöldökformázóm, szóval összehasonlítási alapom nincs annyira még. Viszont számomra nagyon bevált, könnyű használni, az egészen "natúr" szemöldöktől kezdve egy erősebb szemöldököt is lehet vele csinálni. A waxot nem igazán szoktam használni, számomra anélkül is tartós,nem mászik el még 40 fokban se. A hozzá tartozó ecsetet nem használom, nekem az túl kicsike, viszont a fésűt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Geo8

2017. augusztus 8.

Kedvenc. Természetes hatást lehet vele elérni, sokáig kitart, megfelelő a tartóssága, jó az ára és pont illik a természetes közép-sötétbarna hajszínemhez. Kb 2évig tartott az első szettem, nemrég esett szét szegény a maradék tartalmával együtt, úgyhogy a napokban újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Barátnőmnek vettem Karácsonyra+Szülinapra egybe, mert akörül van neki is meg nekem is a szülinapunk. Nagyon szereti kipróbálni ezeket a szemöldök formázókat, púdereket. Én nem használok ilyet, de neki nagyon bevált és nagyon szereti mai napig használni :) Mindig nagyon szép szemöldököt készít vele, mondjuk neki alapból az van, csak kicsit ki tölti még és le fixálja. Örülök neki,hogy be vált, az itteni hozászolások miatt vettem meg neki :) Miatta 5 csillagot kap !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

IViki93

2017. augusztus 2.

A port szoktam használni minden nap, tartós és nagyon sokáig elég. Sima ferde ecsettel használom, nem azzal amit hozzá adtak, de így is 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

szaboivett

2017. július 1.

Nagyon szeretem, viszonylag tartós, sokáig elég, és könnyen lehet vele dolgozni. Szép szemöldököt csinál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

jacino

2017. június 20.

Szépen lehet vele dolgozni, szeretem, hogy egész vékonyra is ki tudom húzni vele a szemöldököm végét. Nekem a szín is stimmel és tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate