Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szodadora, az összetevőket feltöltötte: Layla, Módosítva: 2014. október 22.

100%-ban vízálló szempillaspirál, mely dúsít, hosszít és akár 12 órán át is hibátlan marad!

tami99

2015. június 15.

Szörnyű ez a szempillaspirál. Akciósan vettem, 500 forintért. Semmit sem csinál a pilláimmal, olyan mintha fel lenne vizezve a festék benne, túlságosan is folyós. Vízállónak tényleg vízálló viszont leszedni képtelenség, a sminklemosó is alig viszi le.. Elhasználom, de újra biztos, hogy nem veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

citronella

2015. április 2.

Nagyon vízálló,nagyon tartós és ennyi. Semmi extra,nem dúsít,nem hosszabbít,esetleg egy kis színt ad,de az is elég halvány....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

Solid

2015. február 27.

Már régóta használom, nagyon jó!!! Mindig is szemkönnyezős voltam, szélben eléggé könnyezek, és akkor sem kenődik el, szinte minden más szemfesték viszont elkenődik. Tehát tényleg nagyon vízálló. Szeretem, hogy szépen vékony rétegben felvihető, így nem ragadnak össze a pillák, természetes hatása van, nem mű. Ha kicsit erősebben szeretném kifesteni, akkor 2 réteg. Ja, lemosni valami természetes olajjal szoktam (oliva...).

Most megint akartam venni egyet (2015. febr. vége) és sehol nem találom (dm, rossmann). Nehogymár nem gyártják?
Kereshetek új spirált?
A nemvízálló változatot kipróbáltam, iszonyatosan kenődik, és csíp...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

Kereshetek új spirált?
A nemvízálló változatot kipróbáltam, iszonyatosan kenődik, és csíp...

svivko

2015. február 25.

Nagyon tartós, vízálló helyett csepp állónak mondanám, de csak mert víztől összecsomósodik, és apró szálakban pereg.
A szempillát megkeményíti, lemosásához kétszeri géles arctisztítás (PC Earth Sourced, vagy kétszeri kétfázisú sminklemosót ajánlok, mással nem, vagy nehezen jön le maradéktalanul.
Szép fekete, egy rétegben természetes, két rétegben tapaszthat, de kiküszöbölhető ügyeskedéssel.
Minden napra nem ajánlom, mivel megterheli a pillákat.
Legutóbb 5 órás 17 km-es túrán viseltem, teljesen tökéletesen tartott.
Kb 10 óra viselés után kezd maszatos lenni - nagyon olajos szemhéjnál.
Egy hónapja talán 800Ft-ért sikerült megcsípnem Dm-ben, ennyiért szuper, ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Minden napra nem ajánlom, mivel megterheli a pillákat.
Legutóbb 5 órás 17 km-es túrán viseltem, teljesen tökéletesen tartott.
Kb 10 óra viselés után kezd maszatos lenni - nagyon olajos szemhéjnál.
Egy hónapja talán 800Ft-ért sikerült megcsípnem Dm-ben, ennyiért szuper, ötös!

kesha420

2015. január 5.

Vízálló, ez tény, de arról nem volt szó, hogy sminklemosóálló is. Küzdeni kell, hogy lejöjjön, ami nem túl jó. Se nem hosszabbít, se nem dúsít, se nem ível, valamennyire megszínezi a pillákat, de ez édes kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

Sz. Csilla

2014. október 28.

Nagyon sokszor újra vettem, mert szépen felvihető, nem tapasztja össze a szálakat és szuper vízálló. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

MikesneBetti

2014. október 13.

Számomra a tökéletes szempillaspirál, csodás, fekete pillákat csinál, tartós és TÉNYLEG vízálló. Ha próbálgatok mást is, akkor is mindig veszek ebből, alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Mona01

2014. augusztus 7.

Nagyon elégedett vagyok vele, szép ívelt, hosszú pilláim lesznek tőle, nekem nem csomósodik. Egyetlen pici hátránya van, hogy nagyon nehezen lehet lemosni. Ettől függetlenül 5 pontot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

dana90

2014. július 2.

Kb. egy hete csaptam le rá a Rossbannban, 2014 HUF-ért adták és dobtak mellé egy ajándék körömlakkot is. A képen tök kék a csomagolása, az enyém viszont fekete alapon kék zászló mintás, biztosan új külsőt kapott. Pont tegnap teszteltem le: tényleg vízálló és tartós is, alig tudtam este leszedni, kókuszolajjal áztattam a szemem fél óráig kb., mire sikerült megszabadulnom tőle. Kicsit tapasztja a pillákat, de ettől függetlenül el fogom használni. Strandon, esős időben, télen tökéletes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

gyovai890

2013. október 14.

Tartós és tényleg vízálló. Hosszabbítja és tökéletesen fedi a pillákat. Igaz hogy könnyedén lejön bármilyen sminklemosóval, de vízzel csak maszatolódik és nem jön le rendesen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.