Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szodadora, az összetevőket feltöltötte: Layla, Módosítva: 2014. október 22.

100%-ban vízálló szempillaspirál, mely dúsít, hosszít és akár 12 órán át is hibátlan marad!

Gituccci

2013. szeptember 24.

Vízállóak tényleg vízálló :D Nekem a Balea vízálló sminklemosóval konnyedén lejott :)) Megérte megvenni, nem is volt drága és a célnak megfelelt. Igaz nem csinált óriás pillákat, de igy strandoláshoz jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

nyau89

2013. augusztus 16.

Nekem ez túl híg. Nem hosszabbít, nem dúsít, csak egy kis színt ad. Nálam ez még nem akkora baj, mert elég hosszúak szerencsére a pilláim. A bajom csak az állaga, és hogy ebből következően nehezen szárad. Mindig összekenem vele a szemhéjam (nem a kefével, hanem míg szárad pislogás közben). A kefe nagyon átlagos, ahhoz képest h rimmel. Vízállónak vízálló, biztosan...strandra nem sminkelek. Szerencséje, hogy nem csomósodik, különben utálnám :) Elhasználgatom, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Ksari

2013. augusztus 16.

Egy Kate Moss körömlakkal együtt vettem 1500 Ft-ért, még június elején. Most voltunk nyaralni a Balcsinál, és eljutottam oda, hogy kipróbáljam. Nagyon jól szuperált, majdnem 40 fokban egész nap a vízben lubickolva. Tényleg vízálló, nekem meg sem moccant, pedig nem kevés víz érte. A lemosásával sem volt gondom, a rózsaszín Garnier sminklemosó tejet vittem magammal, és az jól levitte, kicsit nehezebben, mint a sima spirált, de ezt is dörzsölés nélkül (pedig az nem vízálló smink lemosására van). A hatása nem az igazi, jó feketék lettek tőle a szempilláim, viszont sem nem dúsabbak, se nem hosszabbak. De így is 5 csillagot adok, mert 10 napig nagyon jó szolgálatot tett. Azt mondjuk nem tudom, hogy legközelebb mikor veszem elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

adel.fiore

2013. július 21.

100 %-ban vízálló= semmivel nem jön le, max a szempilláiddal együtt. nekem el is kezdtek hullani ettől rendesen. Hiába igyekeztem vékonyan felkenni, egyszerűen nem lehet vele finoman dolgozni. Lemosót is erősebben kellett használnom, hogy valami lejöjjön belőle... tényleg nem hosszít, nem is göndörít, már bánom, hogy megvettem, pedig akciós volt :(
Bár lehet, hogy csak azért vagyok ilyen szigorú, mert egy jobb minőségű Maybelline szempillaspirál volt ennek az elődje:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

Cory

2013. április 9.

még pár éve használtam, de botrány volt. beszínezi a pillákat, de se nem hosszít, se nem göndörít, semmi...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Fubuki

2013. január 12.

Szerettem volna egy vízálló szempillaspirált és erre esett a választásom....Hiba volt.Első bajom,hogy nagyon csomósodik.Ez még csak hagyján....4 hétig voltam Bécsben és ezt vittem magammal.Augusztus volt,dögmeleg,pár óra után szétfolyt és tiszta fekete lett a szemem környéke.Nem tudom most télen hogy alkotna,de nem merek kockáztatni....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Gitta

2012. november 29.

A keféje miatt vettem, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Nem dúsít, talán egy ici-picit hosszabbít. Annak jó, akinek alapból szép hosszú pillái vannak és csak 1 kicsit ki akarja emelni...
Sajnos ezzel én nem vagyok így, ezért nem fogom újra venni. Maradok az Essence Maximum Definition-nél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

ernestina

2012. szeptember 17.

Ettől a spiráltól nem tűnik hosszabbnak vagy vastagabbnak a szempillám, de a színe tartós, nem pereg le és nem kenődik el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Layla

2012. augusztus 26.

Vízálló és szemfestéklemosó-álló. Nekem semmi sem szedte le. Viszont egyébként jó volt, a szempillák nagyon szépek tőle. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

m_maya

2012. július 5.

Szerintem megéri az árát, nem egy luxus szemfesték, de az árához képest tökéletes. Szépen befesti és vastagítja a szempillákat, hosszítja is egy kicsit, és a nagy melegben sem kenődik el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.