Rimmel

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szepjulia, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 11.

A nagyméretű dúsító kefével könnyen varázsolhatsz magadnak lágy, de akár drámai szempillákat is.

Érzékeny szeműek is használhatják. Szemészek által tesztelve.

Kiszerelése: 8 ml

Water / Aqua Paraffin eo Glyceryl Stearate eo I euCopernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0PVP 0 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Tribehenin eo Propylene Glycol h Polysorbate 20 ti I eu 0 0Stearic Acid eo I eu 2 0Acrylates Copolymer Panthenol eo I v 0 0Caprylyl Glycol eo I h Hydroxyethylcellulose Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sodium Hydroxide Talc 1 0Ascorbyl Glucoside a I v Calcium Aluminum Borosilicate Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder Hydrolyzed Wool h Serica (Silk) Powder Retinyl Palmitate a I v 2 2HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Acrylates/ Carbamate Copolymer Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Silica Glycerin h 0 0Hydrogenated Olive Oil Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Ethylene/ Methacrylate Copolymer Collagen h Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Colloidal Gold Saccharomyces/ Platinum FermentSaccharomyces/ Silver FermentCeramide 2 Hydrolyzed Keratin h Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Sodium Sulfate Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Phalaenopsis Lobbi Extract Potassium Sorbate ta Phenoxyethanol ta Bambusa Arundinacea Leaf ExtractSodium Benzoate ta Tocopherol a I v 2 2Chlorphenesin ta Sorbic Acid ta Carmine / CI 75470 sz 0 0Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Black 2 / CI 77266 sz Ferric Ferrocyanide sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz Ultramarines sz 0 0

TijuMK

2014. február 10.

Nagyon szép pillákat csinál, egyáltalán nem tapaszt, kifejezetten hosszít, bár a dúsítást nem fedeztem fel benne. Tetszik hogy nem tocsog rajta a festék, és enyhén zselés állagú, olyan mint a max factor, persze attól hitványabb minőség. Lassan szárad, aminek van előnye és hátránya is. Ha sietünk természetesen hátrány, de ha van időnk spirálozás után az ujjbegyünkkel feltolhatjuk a pillákat és enyhén ívelt hatást generálhatunk ( legalábbis nálam működik). Aztán megszárad a festék és egész nap úgy marad a pillám ahogy reggel beállítottam. Az ára is szuper, ennyibe kerül egy spirál, vettem én már 5000 forintért is, de fele ennyit sem ért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

loni99

2014. február 8.

Elég gyenge. 3 réteg után látszik valami. Estére a fele eltűnik a festéknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

Elég gyenge. 3 réteg után látszik valami. Estére a fele eltűnik a festéknek.

x1342x

2013. december 26.

Egy vörös Rimmel 60 Seconds lakkal volt összecsomagolva, 4 euróért, ennyiért bűn lett volna ott hagyni... :) Szeretem ezt a spirált nagyon, az egyetlen hibája szerintem hogy nem mindig húz le elég festéket a keféről, de ha vigyázok ezt ki tudom küszöbölni... :) A festék színe és állaga tökéletes, a ritka és rövid szempilláimmal is tud kezdeni valamit, sőt, nem is akármit... :) Szépen dúsít és annyit hosszít, hogy nappali sminkhez ideális. Lehetséges hogy újra fogom venni, nagyon megszerettette magát velem, ezért megadom az öt csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

vercso1

2013. október 12.

Nagyon-nagyon jó, csodálkozom, hogy nem olyan felkapott, mint pl. a Maybelline spirálok, pedig ez van olyan jó, vagy jobb, és fele annyiba kerül. Gyönyörűen dúsít, hosszít, és igazi fekete színe van. Mostantól ennél fogok maradni, mert ennél olcsóbban ilyen jó spirált nem hiszem, hogy fogok találni. Ár-érték viszonylatban kimagasló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

pajeri

2013. szeptember 25.

Tegnap vettem, mert elfogyott az Essence spirálom. Első használat után nem vagyok tőle elájulva, de végül is nem olyan rossz. Nem dúsítja a pillákat, hosszítani sem hosszítja, de nagyon szép mélyfekete színe van. Kíváncsi vagyok, hosszú távon hogy fog szuperálni. :)

UPDATE: 4. napja használom egy egyszerűen imádom. nagyon szép éjfekete pillákat csinál. nem ragadnak össze, tartós, hosszú, csodás. imádom. egyszerűen imádom. ha lehetne 55*-ra értékelném.
ja, és nem irritálja a szemet. egy teljes napi hordás után sem (kora reggel felkened, későn pedig leszeded)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Claudiaa

2013. július 30.

Nekem hosszítja, egy essence-t szoktam még felrakni hozzá és úgy tökéletes az összhang.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 30.

Claudiaa

2013. július 17.

nekem hosszítja de nem dúsítja, nem rossz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 17.

nekem hosszítja de nem dúsítja, nem rossz:)

Lolita

2013. május 24.

Állítólag ez egy dúsító spirál; ebből semmit nem vettem észre. Hosszítani sem hosszít, csak befesti feketére a pilláim, és kész. Pozitívum, hogy legalább nem ragadnak össze tőle a szempillák. Több rétegben sem tudtam jobb eredmény elérni sajnos. Átlagos, felejthető spirál, így 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Réka Réka P

2013. május 17.

Imádom ezt a spirált, lassan egy éve használom a Rimmel ezen termékét (előtte a kistesó, az extra super lash volt a kedvencem :)) teszi a dolgát, dúsít is, szerintem hosszít is és nagyon intenzív a színe, nálam egyértelműen ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 17.

Ginkar

2013. május 5.

Most a két betűs drogériában akciósan kapható egy rimmel lakkal együtt 999 ft.Nagy örömmel meg is vettem. Sajnos. Nem tudom,hogy csak én fogtam ki rossz példányt,de kb. olyan volt,mintha egy éves spirál lett volna.Csak itthon nyitottam ki a termeket. Felkenve -vagy tízszer-,alig láttam valamit,viszont fel óra elteltével már pörgött, kenődött,ez a félig száraz termék.Borzalmas volt.Másnap rohantam vissza vele az üzletbe, szó nélkül cserélték.Csodálkozott az eladó,hogy most kapták,nem érti. Nem szeretném feltételezni,de lehet,hogy a forgalmazó kiküldte akcióba a régi termékét.Semmilyen lejárati idő nem volt a csomagoláson. Remélem,más nem jár így vele,mert a Rimmelről jókat szoktam hallani,ezért is mertem megvenni. A lakkot sem sajnáltam,mert az még nem száradt fényesre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.