Rimmel

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2021. május 12.

Könnyű fedéssel az egyenletes, természetes hatású bőrért, mely egész nap matt marad. Nem tömíti el a pórusokat.

6 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

amiris0625

2018. március 22.

Light porcelain színben vettem meg, a bőrömhöz tökéletesen passzol,pedig nehezen találok elég világos színt. Negatívum, hogy egyáltalán nem fed, korrektor kell hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Tapiocska

2018. február 25.

Ivory árnyalatban vettem meg, nekem nagyon tetszik. Nem "nehéz", nem maszkos, nem zsírosít, nem pattogzok ki tőle. Én ecsettel és szivaccsal nem boldogultam, de tiszta ujjbeggyel szépen el tudom dolgozni. Nagyon puha tapintatú a bőröm ha felkenem, nekem a fedése is elég, az illata kellemes. További pozitívuma, hogy akár primerrel, akár anélkül kenem fel, estére sem gyűlik be a kis ráncokba, nem áll össze csíkokká mint egyes Rimmeles alapozók, nem kopik le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Hettita

2018. február 22.

Akcioskent vettem a Rossmannban, es nem tudtam rola semmit, csak azt, h sürgősen kell valami, ami a havi egyszeri kipattogzasos al-pattanasaimat elfedi - legyen az akár korrektor, akar alapozo. Na, hat meg csak par napja hasznalom a nagyon szaraz, erzekeny, pirosodasra hajlamos boromre, es ugy fed, mint az alom, feltunes v foltok nelkul. Alig erezni, h felvittem, csak a hatasat latom, es a kellemes illatat erzem. Szerencsem van talan a 200-as, light beige arnyalattal. Ha ez igy marad, gyorsan betarazok meg belole. Ebbol is latszik, h nem vagyunk egyformak, változatos befogadokozeg a borunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

vivii95

2018. február 16.

Nagy reményeket fűztem hozzá, megláttam az újságban és rohantam is megnézni (az a fránya marketing mindig..:D) Teszterként próbálgatva éreztem ez lesz a tökéletes, bár elgondolkodtam, hogy a felvitele macerás lesz.. Mindegy megvettem a legvilágosabb árnyalatot. Hát a felvitele tényleg nehéz volt, ecsettel maszk hatást értem el, szivaccsal meg a szivacs többet szívott fel, mint amennyi alapozót látott az arcom. Amikor jól sikerült nagyon jó volt, kapott alatta levegőt az arcom és szépen mutatott, bár fele annyit nem takart amennyire számítottam, sőt a szeplőimet mintha highliterrel emeltem volna ki, de valamiért mégis tetszett..viszont több használat után úgy éreztem mintha egy sivatag lenne az arcom és vízért könyörög, hogy lemossa.. 50-50 %..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

freja94

2018. január 27.

Akciósan vettem a Rossmannban. Olyan alapozót kerestem, ami elég világos a bőrömhöz és természetesen néz ki, nem tömíti el a pórusaim feleslegesen. Azt gondoltam, hogy a reggeli fáradt bőrömön majd kicsit segít, munkába nem is akartam erős fedést, egyszóval nem vártam többet annál, amit ez az alapozó ígér. Ezerszer megnéztem, hogy ugyanazt az árnyalatot veszem-e, mint aminek a teszterét próbáltam, mert gyönyörűen mutatott a bőrömön, ilyen talán egyszer fordult elő velem (szintén Rimmel alapozó volt, de nem az itthoni drogériás színválasztékból, hanem Londonból küldte nekem egy családtag). Ehhez képest semmi köze nem volt a teszter színéhez, állagához, fedéséhez... Rózsaszínes és sötét, pedig neten is utánanéztem, hogy a tégelyen lévő árnyalat száma a legvilágosabbat takarja, így nem véthettem el. A fedése teljesen korrektnek tűnt, amikor a tesztert próbáltam, ez viszont még az enyhe szintet sem ütötte meg. cserébe viszont kaptam egy nem megfelelő színű, ragacsos, csíkos-foltos réteget a fejemre, némi egészséges fénnyel. Az utóbbi nem éri meg, hogy a többi tulajdonságát is elviseljem. A felkenése macerás, először folyik mindenfelé, aztán pedig ragacsosra szárad. Azt azért megjegyezném, hogy még bőven lejárat előtt volt a cucc, ugyanakkor teljes mértékben az volt a benyomásom, hogy romlott. Vagy ilyen borzalmas ez az alapozó, vagy pedig a Rossmann próbálta elsózni a nem megfelelően tárolt cuccait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

sreka

2017. október 10.

Az eddigi első olyan alapozóm, amitől nem lettem tiszta pattanásos, már a második tégelyt használom.
Ez előtt is Rimmel alapozóm volt, azzal nem voltam megelégedve (tubusos), mert narancssárga lett tőle a fejem és darabokban hullott le az arcomról (de legalább attól sem készült ki az arcbőröm).
Nekem igencsak van mit elfedni az arcomon (pirosság, foltok, pattanások, mitesszerek stb.) és egyelőre ennek van a legtermészetesebb kinézete.
Biztos vagyok benne, hogy vannak ennél jobbak is, nem is magasztalom az égig, de amikor kupon / akció / bármi engedmény nélkül kellett megvennem teljes áron, hát akkor azért kicsit megfájdult a szívem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Lilith6

2017. szeptember 10.

Ezt meg ne vegye senki.
Csíkosra szárad, maszk hatása van, foltos.
Én mással elkeverve próbálom elfogyasztani, esetleg mellkasra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Ezt meg ne vegye senki.
Csíkosra szárad, maszk hatása van, foltos.
Én mással elkeverve próbálom elfogyasztani, esetleg mellkasra.

Boo12

2017. szeptember 1.

Még akciósan vettem, 2000 forintért. Az én bőröm sajnos nagyon pattanásos, és világos is, így természetesen a legvilágosabb árnyalatot vettem. Egy hétig használtam, de egyáltalán nem vált be. :(
Elégge maszkos hatása van, és nem igazán fedi be a bőrhibákat. Ha keveset kensz nem igazán fed, ha meg sokat raksz fel az nagyon meglátszik.
És természetesen minden rosszban van valami jó: az illata egyszerűen csodás, én nem bírtam megállni, hogy ne szagolgassam. Szerencsére nem tömíti el a pórusokat, így nem gyulladnak be a pattanások. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

sophia1110

2017. július 2.

Szerettem volna ha nekem mas velemenyem lesz errol az alapozorol, mint a tobbsegnek, de sajnom nem igy lett. Nagyon hig az allaga, felkenve pedig nagyon gyorsan megszaradt az arcomon. Mint egy maszk. Lemosva is ez volt az erzesem. Azonnal leoldodott viz hatasara. Nem adott szep osszkepet es mar a kezemen is pirosodast okozott. Csalodas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Sophie0727

2017. május 29.

Glamour napokon szereztem be, mert annyira reklámozták úgy voltam vele, hogy kipróbálom. Igazából inkább BB krémnek mondanám, nem igazán fed. Valami kis árnyalatot persze ad, de nagyon óvatosan kell vele bánni. Eleinte próbálkoztam beautyblenderrel, de olyan csíkokat hagyott, hogy komolyan zavarba ejtő volt. Én inkább kézzel egyengetem el, de legalább háromszor csekkolom indulás előtt, mert hát... nem a legmegbízhatóbb. Én szerencsére annyira nem fogtam vele mellé, mert valójában nem nagyon használok alapozót, a kicsit erősebb sminkek mellé szoktam néha. De többnyire nem érzem szükségét, de mégis. Ha már megveszek egy terméket, elvárnám, hogy valamit adjon is.
Nekem az lett a tapasztalatom, hogy ha nincs alatta hidratáló és primer, sokkal könnyebb bánni vele. Persze az már kérdéses, hogy megéri-e így az egész. Én biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Dimethiconol, Biosaccharide Gum-1, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kaolin 0 0

Forrás: truth-in-aging, BFT