Rimmel

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2021. május 12.

Könnyű fedéssel az egyenletes, természetes hatású bőrért, mely egész nap matt marad. Nem tömíti el a pórusokat.

6 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

elina555

2017. január 12.

A fedése elfogadható, felvitele szörnyű. Talán kézzel lenne a legegyszerűbb, de enem is ez a legnagyobb gondja, hanem, ha egy pici víz éri akkor lefolyik. Ennyi pénzért már veszel 1000x jobbat, pl a piroskupakos nagytestvérét. Volt rá akcios kuponom, de még igy sem éri meg a pénzét. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

palvivien0320

2017. január 5.

A textúrája zsíros, krém szerű, ha keveset rakok fel, nem fed, ha sokat akkor maszkszerű. A legvilágosabb árnyalat is sötét nekem, az arcom pedig nem szép egyenletes tőle.
Ahhoz képest, amennyire nagy hangot kapott, nem éri meg. 2000 forintért vettem, de nem érte meg.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Alexav98

2017. január 3.

Akartam a bb krémem helyett egy könnyű alapozót kipróbálni, és erre a termékre esett a választásom. Kuponnal vettem és úgy megérte. Engem nem zavar, hogy tégelybe van, legalább az utolsó cseppig ki tudom belőle szedni ha elfogy. Könnyű eloszlatni az arcon, jó érzés viselni és olyan mintha nem is lenne semmi alapozó rajtam, egyáltalán nincs maszk hatása. Akinek pattanásos a bőre annak nem ajánlanám. Nekem a kis pirosságokat a szemem alatt és az arcomon tökéletesen elfedi. Ha sok víz éri akkor elmaszatolódik, ez az egyetlen negatívuma. Nekem kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

kissdorina

2016. december 19.

Csak annyit fűznék hozzá, hogy kritikán aluli. Üzletben próbáltam kézfelemen, az állaga miatt. ami tényleg olyan mint egy alig szinezett hidratáló. 2 óra múlva bedurrant a kezem,viszketett és vörös volt. Utána néztem , hogy van benne Propylene Glycol. ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Kole

2016. december 19.

Még csak első hete van meg, de őszintén szólva nem szívesen használom. A kiszerelése miatt egy kicsit testesebb krémre számítottam. Ehelyett folyós, hidratáló krém szerű alapozót kaptam.
A fedése gyászos, olyan mint egy színezett hidratáló.

Egyetlen pozitívum, hogy eléggé világos a bőrömhöz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

A fedése gyászos, olyan mint egy színezett hidratáló.

Egyetlen pozitívum, hogy eléggé világos a bőrömhöz

zsii

2016. december 15.

Már harmadik hete használom, online szereztem be, még a reklámok előtt.
Mindig is a tégelyes alapozókat szerettem, na nem azért, mert könnyen elszaporíthatom benne a bacijaimat, hanem mert többnyire ezeknek az alapozóknak jobban tetszik az állaga + mindent ki tudok szedni az utolsó cseppig.
Az árnyalata tökéletes, fedése gyengécske (éppen elmegy), nem ül bele a pórusaimba, nekem a száraz részeket nem emeli ki, gyönyörű finishe van.
Az állagát is imádom, amíg bent van a tégelyben. Viszont ahogy az arcomra kerül ragad, napközben pedig egy csepp víztől is folyik mindenfelé. Nagyon sokáig és sokféleképpen győzködtük egymást, végül beletörődtem, elhasználom egy jó alappal+púderrel.
Azonban a napokban fény derült egy eddig rejtett oldalára, ami még gonoszabb, mint az eddigiek, apró pattanások ezreit okozta :( Csak ettől lehet, semmi más nem változott, ráadásul nem is vagyok hajlamos ilyesmire.
Köszönöm Rimmel, bár én vagyok a hibás, hogy megint veled próbálkoztam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Már harmadik hete használom, online szereztem be, még a reklámok előtt.
Köszönöm Rimmel, bár én vagyok a hibás, hogy megint veled próbálkoztam...

Kac

2016. december 5.

Nagyon szeretem. Valószínűleg a fehér tubusos Rimmel alapozót kivonják,ami nekem a tökéletes alapozó volt színben és tónusban is. Viszont hála Istennek ennek is van Ligh porcelain árnyalat,és nem sötétebb,mint a tubusos (a kék kupakos,üveges Light porcelain sötét...). Nagyon könnyű,közepes,természetes fedése van,olyan tőle a bőröm,mintha 14 éves lennék. A csomalogása nem a legjobb higiénia szempontjából,én mindig külön ecsettel nyúlok bele és veszek ki belőle,hogy ne vigyem bele az ujjammal a bacikat stb. Egyébként kb.egy hete használom, és nagyon megszerettem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Vika

2016. november 20.

Sajnos nekem nem jött be. Termékmintát próbáltam de semmit nem ér. Nagyon ragacsos, szörnyű volt felkenni az arcomra és a végeredmény is borzalmas: maszkhatás, ráadásul a szárazabb részeknél hámlani is kezdett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

thaly

2016. november 9.

Kellemes illatú,s szerintem megfelelően fed, felkenés után olyan mint ha hüsitené az arcom, nekem tetszik :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Dimethiconol, Biosaccharide Gum-1, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kaolin 0 0

Forrás: truth-in-aging, BFT