Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2015. május 27.

A kettős kefének köszönhetően egyszerre dúsít és hosszabbít. A természetes hatásért a fekete kupakot kell letekerni, a drámai hatásért a rózsaszínt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anordess

2012. május 23.

Már ki akartam próbálni egy ideje, és most, hogy le vannak árazva a Rimmel dekorkozmetikumok a Rossmannban, megvettem. Nem csalódtam, tényleg csodás szempillákat csinál! A day kefe tényleg kevés, bár nekem egy nagyon kicsit hosszabbít, úgyhogy első lépésben mindenképp felviszem. Nagyon tartós, és én sminklemosóval is csak nagy nehezen tudtam leszedni, ami érdekes, mert láttam másnak az a tapasztalata, hogy könnyen lejön :)
Maradni fogok ennél :)

Azért a teljes igazsághoz most már frissítenem kell: Néha tisztára kiakaszt ez a spirál, mert bár már megvan egy hónapja, nem találom az ideális módját a kefehasználatnak, így sokszor csak összetapasztja a szempilláimat, és akkor le kell mosnom, kezdhetem elölről - ma emiatt késtem a munkából :P Pedig hatás tekintetében tényleg imádom, nem vonok le csillagot, inkább gyakorlok még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Maradni fogok ennél :)

zsoofka

2012. április 10.

Már jó ideje sminkelek, és mindig megvolt a kedvencem. Megláttam ezt a reklámban és tudtam hogy nekem ez kell. Bár a day keféje nekem kevés még napközben is, csak a night-ot használom, és egyszerűen verhetetlen. Nagyon dús és könnyen sok festék felvihető. Nem kell 10X átmenni vele a szempillákon. Én az első réteg után hagyom száradni egy percig aztán a második réteg még dúsít rajta. Olyan mintha műszempillám lenne. Egyébként is dús és hosszú szempillám van, de ezzel együtt csodálatos. Nem tudok betelni vele. Már az 5.-et veszem. (Elég különböző áron) Nekem minden pénzt megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

Tinasmink

2012. április 7.

Nekem annyira nem jött be. Tényleg dúsít, de utálom a keféjét. A day változata túl keveset vesz fel, a night túl sokat.. Egynek elment, de tuti hogy nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

yarabi

2012. március 28.

Nincs még egy ilyen szempillaspirál,ami ennyire dúsítana&hosszabbítana egyszerre!Tipikusan az a spirál,amihez nem kell más csak egy kis púder&kész a tökéletes smink!Ráadásul az ára is megfelelő,én 2000-ért vettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

kigyogirl

2012. február 23.

Most használom,én teljesen meg vagyok vele elégedve,a "night" része nagyon szép szempillákat csinál,olyan mintha műszempillám lenne. Esetleg annyi a negatívuma hogy gyorsan lepereg és ott vannak a festékszemcsék a szemem alatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

citromhab

2012. február 2.

Jobbra számítottam, dúsíthatna és hosszabbíthatna még inkább, nálam csak közepes.

Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 2.

Olvass tovább a blogon >>

Lolita

2012. január 2.

Már kb. a harmadik tubust használom. Hihetetlen jó szempillaspirál, ugyan én csak a "night" részét teszem fel, de nekem ez egyben hosszabít és dúsít. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 2.

slilla18

2011. november 29.

Egy szempillaspirálnál sem értem el azt a hatást, mint ezzel. Meg is kérdezték, hogy műszempillát rakattam-e fel. Szerintem nagyon jó, az az egyetlen baja, hogy sok a festék a kefén, ezért vigyázni kell, nehogy csomós legyen a végeredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 29.

javgke

2011. szeptember 12.

sírni nem szabad benne (és nyilván strandolni), egyébként nagyon tartós, este pedig nagyon könnyen lejön meleg vízzel is (sminklemosó alig kell). a "day" része látványosan hosszabbít, de nem csomósodik és nem lesz mű-hatása. A dúsítónál kicsit figyelni kell, h ne legyen túl sok festék a kefén, de ennyi kb. az egyetlen hibája. ez a spirál zseniális :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.