Rimmel

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: parblek, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   4,5 g

Elrejti a bőrhibákat és a szem alatti karikákat.

Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Aadrii

2018. október 13.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! Tökéletesen fed, jól kenhető, nem üt el a bőrömtől. Pattanás és szem alatti karika fronton is jól teljesít nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Diaaa

2018. április 11.

amióta új csomagolása van, nem tetszik..olyan mint ha keményebb lenne és nehéz így felvinni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

nikiiabel

2017. december 13.

Hasonló problémám volt nekem is vele mint az előttem szólóknak hogy nekem is a legvilágosabb árnyalata is nagyon sötét volt. Nehéz volt felvinni mert nem volt krémes az állaga és egy idő után azt is észre vettem hogy mikor hidegebb idő volt teljesen megváltozott a színe, akár narancssárga árnyalatot is fel tudott venni, így hamar megváltunk egymástól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

draculina

2017. április 9.

Sajnos a legvilágosabb árnyalat is sötét a bőrömre :( Amúgy egész tűrhető,, de nem elég krémes, szem alá nem jó kenni mert beül a legkisebb ráncba is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

TimyeK

2017. április 9.

Véleményem szerint a stiftes korrektorokat inkább a bőrhibákra érdemes alkalmazni. Én kétszer vettem újra, és nagyon szerettem, hiszen magas fedésű és tartós termékről van szó, ami nem tömíti el a pórusokat, viszont szépen elfedi a pattanás foltokat, pattanásokat. Az illata tetszik, az állaga megfelelő, egyedül az összetevői lehetnének szebbek. Amit nem szerettem benne, hogy túl vaskos, ezért áttértem a vékonyabb kiszerelésű stiftekre, mert azzal könnyebb kisebb felületekre, 1-1 pontra használni. Nincsenek szem alatti karikáim, de ha lennének, arra folyékony korrektort használnék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Bnemrita

2017. február 8.

Kijelentem, hogy szeretem az ilyen típusú, nem applikátoros korrektorokat, de ezzel szenvedek. Konkrétan nem elég krémes. Szem alá vettem, de nem jó oda. Beleül a ráncokba, a téli időben a kiszáradt szem alatti bőrön ijesztően mutat. Engem nem az összetevő listája ijeszt meg, hanem a hatása, a végeredmény, amit az arcomon produkál. Ez csak egy jóindulatú kettes, a rimmel név miatt, mert a márkát kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

parblek

2017. február 8.

Ó már megint valami amit először itt kellett volna megnéznem. Wayne Goss videóját megnézve az ujjhegyemen próbáltam ki a színeket, a soft honey jónak tűnt.
Szem alá tettem (szemkörnyékápoló után) és az ujjaimmal beütögettem, és tetszett is nagyon, nem ült bele a ráncokba. De az összetevők... Hát nem tudom mennyit fogom használni így, pénzkidobás volt. Nehéz így értékelni, talán egy közepes, mert jó korrektor, rossz összetevők :(.

Update: nem jó az összetevőlista itt a krémmánián, a rimmel honlapján (i betűre kattintva) kiderül, hogy nem az elején vannak a parabének).

Update 2: bevittem az összetevőket, de marad a 3* a sok parabén miatt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Update 2: bevittem az összetevőket, de marad a 3* a sok parabén miatt

chocollama

2016. december 28.

Imádom a rimmelt, de ez csalódást okozott :( megül a ráncokban, nem fed eléggé, ugyanilyen áron sokkal jobb termékeket is találhatunk (pl. Catrice) sajnos ez egy erős 3as :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

citronella

2016. december 25.

Bőrhibákra használom,arra tökéletes. Szeretem ezt a stiftes kiszerelést,könnyen kezelhető és napközben is gyorsan korrigálhatóak az esetleges hibák. Szem alatti karikákra én a folyékony verziókat szeretem,ez túl tömény oda,beleülne a ráncokba. Kuponnapokon vettem féláron,ennyiért megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

emeseee6

2016. december 25.

Szem alatti karikákra tökéletes,nem mászkál ,nem ül bele a kicsi redőkbe. Az állagával nekem nincs bajom. Pattanások miatti bőrpírt,elég jól fedi. Nem tökéletes,de megfelel.4*

UP: levonok egy csillagot,vagy az én bőröm zsírosodik jobban,vagy nem tudom mi történt de mostanság elmászkál,összeáll egy csíkban...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.