Rimmel

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: parblek, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   4,5 g

Elrejti a bőrhibákat és a szem alatti karikákat.

Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Kingus23

2016. december 10.

Már nem emlékszem mihez,de valamihez kaptam ajándékba.Kicsit csomósodik így a felvitele sem épp a legmegfelelőbb nekem nem vált be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Vivszii987

2016. november 25.

Ragados allaga van,001 ivory arnyalat is sargas,estere tudtam hasznalni mert akkor nem annyira feltuno mint termeszetes fenyben. Nem tartos,1400Ft-ert mast varnek. Szem ala nem hasznalhato,beleul a kis rancokba. Csomagolasa sem tetszik,a vege fele mar alig lehetett kiszedni a kitekerojebol a termeket. Azert kap 2 csillagot mert a fedese nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 25.

nusmanna

2016. október 8.

A kisebb bőrhibákat nagyjából elfedi (én szem alá nem használtam), de az illatával nem vagyok elégedett és elég ragacsos,és összecsomósodik az arcon. A csomagolással sem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 8.

Hajni1980

2016. július 29.

A szem alatti karikát elfedte nálam. Viszont a tartóssága egy nagy nulla. Csak azt nem értem, hogy nem is dörzsölöm, fogdosom és hogy tűnik el kb. fél óra, 1 óra alatt a korrektor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Viki032

2016. július 12.

A bőrhibákat szépen elfedi, szem alatti karikákra nem valami jó. Nem tartós. Az állagával nincs semmi bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

anna990

2016. április 5.

Gyorsan kellett valami, bementem egy drogériába és megvettem. Szem alá semmiképp sem jó, egyrészt, nehéz eldolgozni, beleül a ráncokba, másrészt, nagyon szárít. Szép az INCI is, 5 parabénszármazékkal az első 7 helyen :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

tellmeastory95

2016. március 19.

Most ha tehetném mindennek elmondanám! Borzasztó! Zsíros, nehéz eldolgozni, nem is fed igazán és beleült a szemem alatti redőkbe... SOHA TÖBBÉ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 19.

Bogi0506

2016. február 26.

Egesz jol fed, de zsiros allagu es nem tartos sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

Egesz jol fed, de zsiros allagu es nem tartos sajnos.

alexandrav

2016. február 13.

Borzasztó semmit nem fed ragad furcsa az illata és nem tartós . Szem alá sem jó próbáltam de egyszerűen nekem nem fedi le és beül a kis ráncokba nagyon csúnya lesz a végeredmény már 10perc után látszik hogy van valami a szemem alatt és még a lakásból sem léptem ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 13.

Kimi

2015. november 15.

Régen is elégedett voltam vele, most újravettem. Kellően krémes állagú, gyönyörűen elfedi a karikákat. Egyetlen negatívuma, hogy beleül a kisebb ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.