Rimmel

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: parblek, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   4,5 g

Elrejti a bőrhibákat és a szem alatti karikákat.

Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
alexandrav

2016. február 13.

Borzasztó semmit nem fed ragad furcsa az illata és nem tartós . Szem alá sem jó próbáltam de egyszerűen nekem nem fedi le és beül a kis ráncokba nagyon csúnya lesz a végeredmény már 10perc után látszik hogy van valami a szemem alatt és még a lakásból sem léptem ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 13.

Kimi

2015. november 15.

Régen is elégedett voltam vele, most újravettem. Kellően krémes állagú, gyönyörűen elfedi a karikákat. Egyetlen negatívuma, hogy beleül a kisebb ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Villango

2015. szeptember 10.

Korrektornak régen a Vichy dermablend alapozóját használtam (még régebben alapozásra is), aztán olyan régen volt pl pattanásom amihez korrektor kéne, hogy amikor a régi Vichy-m elfogyott, nem vettem újra.
Na de mostanában egy baleset miatt seb lett az arcomon, amit erősen el akartam fedni, és nem akartam sok pénzt költeni korrektorra ezért a DM-ben erre esett a választásom.
Háááát ugyanolyan kis béna mint a többi hasonló ebben az árkategóriában. Tűzoltásra jó, a helyén is marad egész nap, de az első leheletnyi hozzáérésre már jön is le, és látszik azért ha fent van amit nagyon nem szeretek. A szín az egyetlen ami pozitiv csalódás, ilyen olcsó terméknél passzoló szint még nem találtam soha. :)
Aki korrektort keres, jó minőséget jó áron, én ajánlom a Vichy dermablend alapozóját, mert nagyon sokáig elég 30 ml ha csak korrektornak használjuk, iszonyú jól fed és nem látszik annyira mint egy klasszikus korrektor. Csakhát kb 5500.-
Amkikor nem használom az alapozómat (EL DoubleWear) akkor szem alá is felkenem, és egész jó oda. Összességében ár érték arányban ez is nagyon jó, tényleg. De az ár tükrözi a minőséget. :-/
Szóval legyen 4-es mert miatta nem kellett vennem drága korrektort mostanában. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Nillla

2015. augusztus 31.

Nekem nem vált be. Az állaga túl hmm.. zsíros vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak. A fedése sem épp a legjobb. Csúszkál folyik még hűvösebb időben is. Összesítve nem vásárolom újra, és nem is ajánlom másnak, hasonló árban van nála sokkal jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

r4852l3m

2015. augusztus 7.

A színe teljesen rendben van (001-es árnyalatot használok). De a szem alatti karikákra alig használ valamit, a bőrhibákat meg úgy-ahogy elfedi. Nekem az állagával nincs semmi bajom, tartós, és sokáig használható egy termék. Ráadásul nem is annyira drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

fannc22

2015. július 22.

Összetevőit nézve nem a legjobb, viszont nem túl problémás arcra tökéletesen működik nekem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Ildie

2015. január 1.

A szem alatti karika elfedéssel az a bajom, hogy az én börömön így tökre látszik ez a cucc, mivel keménykés nem terül ki eléggé. Ragyákon tökéletesen működik, ott pont jó, hogy keményebb fajta. Ígykiegyezve 4 csillag. Ez a második ebből, de ha elfogy, ami jó sokára lesz, azért mást is kipróbálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

dora825

2014. december 31.

Pénzkidobás az egész nem éri meg megvenni. A pattanásokat nem fedi el maximum csak halványít rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 31.

halmia89

2014. november 19.

Biztosan létezik nála jobb (és drágább), de nekem teljesen jól működik. Számomra jobban bevált ez a szilárd, mégis krémes formula, sokkal erősebben fed, mint az előtte használt folyékony korrektor. Arra, amire vettem, tökéletes, a pirosságot és a pattanásokat eltakarja, egyedül talán a szem alatt teljesíthetne kicsit acélosabban (bár oda inkább színezett korrektor való). Alapozó alatt és felett is rendben van, bár én jobban szeretem alá felkenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

jns.melinda

2014. október 30.

Megvan már 1-2 hete, az alverdét szerettem volna megvenni, de Szegeden nem volt egy dm-ben sem (siralmasak a szegedi dm-ek készletei, sajnos már több hete), így annak teszteréből kentem és néztem mi passzol hozzá a legjobban. Ez volt. Szem alá használom, arra nekem jó, de bőrhibákra nem jött be, arra inkább az essence híres korrektora vált be. Kicsit lehetne tartósabb, ecsettel szépen fel lehet vinni, fedése nekem elég (világos a bőröm és átlátszanak az erek). Sokáig elég lesz nagyon, megkedveltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.