Rimmel

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: parblek, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   4,5 g

Elrejti a bőrhibákat és a szem alatti karikákat.

Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Filomena

2014. május 23.

Ez a 3. korrektorom, eddig is jobb minőségűt használtam, de eddig ez a legjobb! Szerintem nem cserélném le semmi pénzért. Olyan szépen fel tudtam vinni a szem alatti részre, hogy szinte nem is látszik, hogy van ott smink... A szemem általában fáradtnak tűnik, az alá használom ha kell és nagyon szépen eltüntette amit kellett! :) Szuper!!!! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

murasaki

2014. április 24.

Én a legvilágosabbat használom alapozó alá, és teljesen jól fed, egy picit talán darabosabb/szárazabb, mint az nekem ideális lenne, de akciósan vettem, és úgy bőven megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Helgus

2014. április 8.

Most váltottam korrektort és nagyon megörültem neki, mikor megláttam... hezitálam,hogy milyet vegyek, de árban is ez volt az, amit egy korrektorért kiadok, és a színe is passzolt. Nekem a Natural Beige árnyalat van és nagyon meg vagyok elégedve vele... egyáltalán nem pattanásos a bőrőm, néhanapján ha előjön egy-egy, de a hegét nagyon jól fedi. A szemem eléggé karikás, ebből a szempontból nagyon jó!!! Rendesen bele tudom ütögetni a szemem alá, jól kenődik, de nem folyik. Az állaga is teljesen rendben van. Nálam 5* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

RozaVonT

2014. február 11.

Semmi extra és még túl is van árazva a hatékonyságához képest. Egy hatalmas nagy közepes,ettől még az Essence korrektorai is jobbak bár én Catrice párti vagyok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

hulcsi

2014. január 22.

Kedvenc korrektorom. Próbáltam sokfélét, de ez a legjobb. Krémes, jól fedő, és tartós, pedig nekem aztán vannak karikáim. :)
Egyetlen hátránya, hogy kevés helyen kapható felénk, így néha kénytelen vagyok mással is kísérletezgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

mrs.imperator

2013. október 6.

Átlagosnak mondható korrektor, semmi extra, nem dobtam hátast tőle, szerintem nem veri az olcsóbb, nem márkás korrektorokat. Akciósan megéri, de eredeti áron több ezer ft-ért nem venném meg. Volt amikor egészen jól fedett és sokáig bírta, más napon kenődött és alig látszott vagy ért valamit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 6.

jégvirág

2013. szeptember 24.

Életem első korrektora volt, egy magazinhoz adták ajándékba. Akkortájt nem értettem még a sminkeléshez, csak azt tudtam, hogy bőrhibákra kell kenni és nem tudtam eldönteni akkor, hogy most ez a termék mennyire jó vagy rossz. Csak azt tudtam, hogy nem illik a bőrömhöz, asszem a soft honey árnyalat volt az, ami nekem eléggé sötét volt. Most viszont már el tudom dönteni, hogy milyen is ez a korrektor, számomra rossz. Kenődik, nem tartós, rossz összetevők. Volt itthon ebből egy világosabb árnyalat is, de az is sötét volt. Szóval a színválaszték sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 24.

marcipanfelho

2013. szeptember 20.

Nekem Ivory árnyalatban van meg, ami elég világos, de megteszi. Nagyon krémes, szépen fed és nekem egyelőre nem ült bele a ráncokba vagy ilyesmi. :) Ha változna a véleményem akkor update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Erbo

2013. szeptember 11.

Szerintem nem egy rossz korrektor, nekem még tartosnak is mondható... Azonban az elf valami Zip- nem tudom milyen korrektorja minden szempontból túlszárnyalja. Ami miatt elkezdtem új korrektor után nézelődni az az volt, hogy eléggé kiemelte a hegeket. Márpedig én pont azért tettem, hogy eltüntesse.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

gyemant

2013. július 24.

a kedvenc korrektorom. egyértelműen 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 24.

a kedvenc korrektorom. egyértelműen 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.