Rimmel

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: parblek, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   4,5 g

Elrejti a bőrhibákat és a szem alatti karikákat.

Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
CherryBlossom

2013. április 26.

Akciós volt és volt egy elég világos árnyalat belőle, így tettem vele egy próbát. De sajnos nem ez lesz "A korrektor" számomra. A fedése egész jó lenne, jól el is tudom dolgozni. De hamar lekopik, elcsúszik, elmászkál, vagy nem is tudom, mi történik vele a fejemen. A lényeg, hogy amit fednie kellene, azt kis idő után már nem fedi. Egy ideig még ellenőrizgettem és korrigáltam. De szerintem nem építhető, legalábbis nekem csak rontott az eredményen a folyamatos újrakorrektorozás. Szem alá nem próbáltam, mert oda folyékony korrektort használok, de máshova meg szerintem kicsit olajos, zsíros (?) az állaga, így pl. a pattanásokat nem szárítja le.
Elhasználgatom a kisebb hibákra, de nem fogom újravenni.
A 2* azért jár, mert végre találtam világos árnyalatot magamnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Elhasználgatom a kisebb hibákra, de nem fogom újravenni.
A 2* azért jár, mert végre találtam világos árnyalatot magamnak.

eszterrr

2013. március 9.

02.15 :
nem tartós, még púderrel sem, de még így is szeretem

03.09.: rájöttem hogy lehet tartósabb. egy kozmetikai szivacsra rákenek egy kicsit és beütögetem az arcomba. :) megadom így az 5 csillagot de 'simán' is működnie kéne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 9.

02.15 :
nem tartós, még púderrel sem, de még így is szeretem

körtevirág

2013. március 2.

2 árnyalatot vettem ivory és soft honey. az első túl világos a másik túl sötét, kár, h. nincs köztes lehetőség. A tartóssága is hagy némi kívánnivalót maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

timcsike1989

2013. március 2.

Ha kijön rajtam néha egy csúfság, talán még ez az ami a legjobban elfedi. Karikákra nem próbáltam, mert egy sötétebb árnyalat van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Jennyke

2013. január 29.

Ez pedig az első korrektorom volt,igazából azért vettem,hogy legyen anno 14 évesen nem is tudom mire használtam:Darra viszont emlékszem,hogy szerettem az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

felicitas

2012. november 21.

Szerintem átlagos termék. Nálam a legtöbb korrektor így működik, pedig nem zsíros a bőröm. Nem fed, elmászkál, ráncokba ül. Két pontnál nálam nem ér többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 21.

wanda

2012. október 28.

Régen használtam, és csak arra emlékeztem, hogy szerettem :) Utána még sokféle korrektort próbáltam, közülük a kedvencem a Maybelline Affinitone ecsetes korrektora. Most újra vettem egy ilyent és abszolút meg vagyok vele elégedve, krémes az állaga, jól fed. Az eddigi legjobb stiftes korrektor, amit használtam.

UPDATE: Utólag nem értem mit szerettem régebben benne, krémes, emiatt nem marad mozdulatlan sem pedig tartós, plusz beleül a szem alatt a legapróbb ráncokba is és elég feltünően ott van. A Maybelline korrektora veri az összes iddig használt korrektoromat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

lilly77

2012. október 19.

Nemrég került a kezembe ez a korrektor, egy újsághoz volt ajándékba anno, el is feledkeztem róla. Mivel kifogyott a bevált korrektorom, gondoltam teszek egy próbát vele, szépen elfedte egy kisebb pattanás nyomát, azóta többször használtam kisebb bőrhibákra, bevált. A szem alatti karikákat viszont nem tünteti el, mivel ez egy kemény állagú cucc, nem lehet szépen eloszlatni, megül a ráncokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 19.

doee77

2012. szeptember 6.

Jó állagú, jól kenhető, szép (bőr)színű és erősen fedő korrektor. Kinek-kinek igénye szerint, nekem általában egy rétegben elég, nagyon problémás pontokon kettő. Tartós, porpúder alatt kifejezetten strapabíró. Mostanában próbálgatom a Rimmel kozmetikumokat, eddig jók a tapasztalataim! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.