Rimmel

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, Módosítva: 2014. november 7.

• Magas pigmentáltságú.
  • 24 órás tartósság, vízálló hatás.

4 színben érhető el: Electric Saphire (királykék), Rose Gold (bézs), Pure Turquoise (türkiz), Deep Amethyst (lila)

liv17

2016. július 11.

A kék van meg, imádom! Igazi vibráló, szép királykék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

A kék van meg, imádom! Igazi vibráló, szép királykék.

Audrey80

2016. július 9.

A lila tartós szín, jó az állaga, könnyű használni. Sajnos az enyémben elkezdett mozogni a bél, de ettől függetlenül használható, nincs eltörve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

MsKors

2016. július 8.

A barnát vettem meg, inkább bronzos, imádom. Tartós, könnyű használni, gyönyörű színe van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

ZsofiaRegina

2016. március 23.

Szerelem volt első látásra. Deep amethyst árnyalatban vásároltam meg a tavalyi Glamour napok alkalmával. Remek vétel volt. Egyszerűen imádom. Sötétebb szín, tartósságára nem lehet panasz. Nappalra és éjjeli kiruccanáshoz is remek választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

szog

2016. március 23.

A Rose Gold árnyalat egy gyönyörű bronzos szín (egyáltalán nem rose gold :D), nagyon szép az alsó szempillasor alá, jól fel tudja dobni a sminket és a kék szemet nagyon kiemeli. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 23.

NovakneViki

2016. március 2.

A deep amethyst-et szereztem be egy glamour napok alkalmával. Szeretem, mert a megfelelő mennyiséggel használva lehet vele egy vadabb nappali sminket meg egy esti sminket is készíteni. Sokkal tartósabb mint néhány 24-órás szemfesték ceruza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 2.

danzsu

2016. január 4.

A gyönyörű türkiz színt választottam (zöld mániám van :) ),tényleg nagyon jól pigmentált és krémes...,de nekem egyáltalán nem tartós. :( Csúszik,mászik,maszatolódik,pedig száraz a bőröm,és nem is matatom a szememet. Alappal sem jobb a helyzet sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 4.

Szto

2015. december 27.

A lila szinét vettem meg, szeretem nagyon tartós, könnyű vele dolgozni. Egy napot siman kibir

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 27.

Póni

2015. december 1.

A lila színű van meg. A színe szép és tartós, talán nagyon is, legalább is mikor felviszem a szemhéjra. Hogyan, mivel lehet ezt elsatírozni? A szempillák tövébe húzom, és ott is marad. Ecsettel próbálkoztam, kevés sikerrel. Egyébként alapozó nélkül estére lekopik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 1.

Azura

2015. október 16.

Glamour kuponnal szereztem be, mert picit húzósnak találtam eredeti áron. Inkább visszafogott színt kerestem, ezért végül a Rose Gold-ot vettem meg. Nagyon jól pigmentált, elég egyszer végig húzni a szemhéjamon és megfelelő a fedése, pont eléggé krémes az állaga, irtó könnyű használni és szuper végeredménye van. A vízállóságról nem tudom nyilatkozni mert nem teszteltem, viszont a 24 órás hatásra rácáfolnék. Nem tartom kizártnak persze hogy másnak bírja addig, de nekem kb 4 óra a maximum amikor még eléggé látszódik, utána fel kell frissítenem. (Lehet persze hogy csak sűrűbben piszkálom a szemem és ez az oka. Nem volt még eszemben, hogy megfigyeljem ezt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.