Rimmel

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, Módosítva: 2014. november 7.

• Magas pigmentáltságú.
  • 24 órás tartósság, vízálló hatás.

4 színben érhető el: Electric Saphire (királykék), Rose Gold (bézs), Pure Turquoise (türkiz), Deep Amethyst (lila)

ViktoriaVrd

2015. október 8.

Szuper egy stick, elég krémes, tartós, egy átlagos napot lazán kibír alap nélkül. Nekem is a rose gold van meg, csodálatos a színe, most azon gondolkodom, hogy beújítom a lilát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

mothafuckinhellyeah

2015. augusztus 29.

Egy görög istennő vagyok. Legalábbis annak érzem magam, mikor ezt a jumbo ceruzát használom a gyönyörű bronzos-rezes színben, amit számomra érthetetlen módon Rose Goldnak(?) hívnak.
De a neve a legnagyobb gond vele, mert egyébként nem tudok róla rosszat mondani. Tartós, pigmentált, lassan fogy, nagyon sokféleképpen használható, és a színei valami meseszépek. Tervezem még a lila és a zöldes árnyalat beszerzését is.
Tusvonallal szoktam kombinálni, többnyire felül húzok egy cicás vonalat, ezt pedig az alsó pillasoron használom. Jó, mert nem feltűnő, de a szemszínem mégis rikít vele, ez az árnyalat kék/szürke szeműeknek must have szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

dorah

2015. augusztus 24.

A Deep Amethyst (lila) árnyalatot vettem meg, nagy szép élénk színe van, és még tartós is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

zadri

2015. június 28.

Pure Turquoise árnyalatot vásároltam meg, bár szemeztem a többi színnel is, de gondoltam először csak egyet veszek tesztelésre, nehogy megbánjam.
Hát bizony, nem bántam meg ezt a vételt!
Következő Glamour napos vásárláskor biztos, hogy a többieket is hazahozom, ugyanis szuper kis termék. :)
Szép a színe, kellően pigmentált, tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

Hát bizony, nem bántam meg ezt a vételt!
Szép a színe, kellően pigmentált, tartós.

bobekecske

2015. február 13.

A színválasztékot leszámítva hibátlan.
Szépek az élénk színek is, de ebből a formulából nagyon praktikus lenne több natúr szín is, mivel gyorsan és könnyen eldolgozható és tartós a formulája.
Az élénk színek közül csak a kéket (Electric Saphire) próbáltam, azt is tusvonalként használva. Személy szerint az élénk színeknél én a vékonyabb és precízebb kvitelezést preferálom, ezért nem ideális, mivel nem a legvékonyabb a hegye. Elsatírozni egész szemhéjon még nem próbáltam, csak a halványabb Rose Gold színt. Szerintem elsősorban vonal húzására alkalmas mindkettő.
A Rose Gold (ami szerintem nem rose gold szín.. :)) nekem az alsó szempillák tövében vált be igazán: nem feltűnő, de mégis nagyon szép és izgalmas hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 13.

A színválasztékot leszámítva hibátlan.

noemi90

2015. február 6.

A csomagolásba szerettem bele, így vettem is egyet a lila árnyalatból. Gyönyörű színe, szerintem szépen kiemeli a zöld szemet. Tartós is. Szeretem nagyon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

nemethanna1

2014. december 16.

Imádom ezt a terméket, rég használtam már ilyen rendszerességgel egy adott színt, de mióta megvettem a türkiz Pure Turquoise-t, két naponta ezzel festem ki magam. Imádom variálni és mindig más-más stílus szerint felvinni, hiszen retrós, de elegáns vagy épp modern look is készíthető vele.
A textúrája isteni, pont az a tökéletes lágy és krémes formula amivel igazán jól és könnyedén lehet dolgozni. Alsó-, felső vízvonalon egyaránt tartós, de a teljes szemhéjra is felvihető, úgy is sokáig bírja. A pigmentáltsága is hibátlan.
...
Megvettem a csodás, királykék árnyalatban pompázó Electric Saphire-t is, ugyanolyan tökéletes, mint a türkiz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

...

Anitácska88

2014. november 23.

Érdemes megvenni őket, nagyon szép színek, mintha nekem találták volna ki és hát KATE KATE KATE :D szóval tökély!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Bebek

2014. november 7.

Rose gold színű van meg.
Szuper. Krémes, nagyon könnyű felvinni és tartós is viszonylag (rajtam semmi nem az).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 7.

Rose gold színű van meg.