Rimmel

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Sminkek szájra

A híres topmodell, Kate Moss rúzs kollekciója a Rimmel London számára, mely 7 gyönyörű árnyalatból áll.

Ár: 300 , Eladó: Andi00
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Pápa, fizetés: Postával küldöm

kesi

2020. március 4.

Jól pigmentált (05-ös), viszont nem elég tartós. Mondjuk ennyi pénzért nem számítottam csodára. Tetszik-tetszik, de nem a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Katouche

2019. december 12.

Nekem a 08 árnyalat van meg, ami nude, kicsit rózsaszínes. Imádom, nagyon szép, természetes színe van. Látszik is meg nem is, szval visszafogott sminkhez ideális!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

hollieme

2019. december 10.

a 38-as árnyalat van meg, és bár a színe nagyon szép, de nem nekem való. ez még nem is lenne baj, hiszen én választottam rosszul, de a tartóssága és a fedése hagy némi kívánnivalót maga után. hamar eltűnik a számról és nem fedi teljesen az ajkaimat. amikor viselem, olyan furcsa érzést ad, mintha égne a szám vagy temperát kentem volna rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Evi0924

2019. szeptember 29.

Nekem a vörös árnyalatú van meg és imádom a színét. Jól pigmentált és nagyon szépen mutat felkenve, azonban közel sem elég tartós. Számomra az egyik legfontosabb tulajdonság a rúzsoknál a tartósság, mert nem szeretem folyton igazítgatni, újrakenegetni. Ez a rúzs azonban nagyon könnyen kopik és mivel elég sötét színű, ezért könnyen észrevehető ha már nincs tökéletes állapotban. Talán egy világosabb, a természetes ajakszínhez közelebbi árnyalat, jobban használható lenne, mivel nem lenne olyan látványos, ha már kicsit lekopott a rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

rebszint

2019. szeptember 21.

Egy bordó árnyalatom van belőle. A színe nagyon szép, de lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Egy bordó árnyalatom van belőle. A színe nagyon szép, de lehetne tartósabb.

palibogi

2019. április 20.

Ajándékba kaptam egy vöröset tavaly. A színe szép, nem túl tartós rúzs sajnos. Ugyanebben a színben találtam ezerszer tartósabbat is, de ezt is használom még. Összességében nem rossz egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

zfruzsi

2019. április 8.

Ebből, ami se nem a tizenötödik évfordulós, se nem a matt vonal, csak egy árnyalatom van, úgyhogy nem teljeskörű a tapasztalatom a témában. Tetszik az illata, a pigmentáltsága és a textúrája, viszont a tartóssága nem az igazi és mivel egy elég élénk szín van épp a birtokomban, ezért meglátszik, ha már nem az igazi. Ennek ellenére is használom és a vége felé járok már vele, de valószínűleg nem veszek ebből a kollekcióból több színt, mert a matt rúzsai és a tizenötödik évfordulósok is mind jobban bejöttek nekem ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. április 4.

Szeretem a rimmel rúzsokat, nagyon szépek a színei, tartósak, az "ízük" sem kellemetlen, habár nem eszem őket, természetesen, de hát az ember ha már a szájára keni, csak érzi. Van amelyik rúzsé egyszerűen kellemetlen. Szóval ezek jó termékek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 4.

timi8940

2019. március 25.

Nem csók állóak, de jól fednek. Gyönyörű színei vannak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Nem csók állóak, de jól fednek. Gyönyörű színei vannak.

Kataa94

2019. február 3.

Még régebben vettem egy gyönyörű piros árnyalatban (37). A színe nagyon szép, magamon is tetszik, jó az állaga. Szájceruzát azért használok előtte, úgy könnyebb a kontúrokat meghúzni. Általában bulikhoz kenem fel, egész sokáig bírja, de azért egy idő után feladja a küzdelmet a kaja/pia ellen. Nagyon nem csókálló, emiatt is csak 4 🌟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.