Rimmel

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Matt finissel.

Ár: 300 Ft , Eladó: eve57
Állapot: használt, Helyszín: Hajdúnánás, fizetés: posta, személyes átvétel (alkalmanként Debrecenben, vagy Nyíregyházán)

nomoi.81

2013. február 14.

Kedvenc matt rúzsom! Nagyon jó színek közül lehet válogatni, és jól pigmentáltak. Az illata pedig valami mennyei! A csomagolásról már ne is beszéljünk, nagyon dögös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

miomio

2013. február 8.

A vélemények alapján szereztem be a korallos árnyalatot. Olyan jó színe van, hogy a húgom lenyúlta :P Tervezem beszerezni a vörös árnyalatot, lehet még egy nude is belefér :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

AbbeyB Makeup

2013. február 4.

Ezek egyszerűen csodálatosak! Három árnyalatot vettem meg, a korallt (109), a rózsaszínt (102) és a bronzosat (105). Messze a legjobb rúzsok amihez szerencsém volt. Nem kenődik el, tényleg hosszan tartanak, szuper pigmentáltak és szép mattok. Sajnos engem a benne lévő hidratáló ellenére is szárít, de sebaj, átlátszó ajakbalzsammal orvosolom ezt. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 4.

didus

2013. január 24.

A tökéletes vörös rúzs, tökéletes vörös ruhához a tökéletes alkalomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

A tökéletes vörös rúzs, tökéletes vörös ruhához a tökéletes alkalomra.

zsu88

2013. január 23.

Gyönyörűek ezek a matt rúzsok. Matt verzióban még a piros is jól áll rajtam, holott a fényesebb változat kifejezetten idegesítően mutat rajtam. Vajon hol lehet megvenni a 113-as árnyalatot? Én egyáltalán nem találkoztam még vele:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

bendee91

2013. január 13.

Imadom a Rimmel ruzsokat, sot a masik Kate Moss kollekcio valami csucs. 3 arnyalatot is magamenak mondhatok.
Ebbol kettot szereztem be. Szamuk nem ugrik be. Egy barackos/narancsos es egy rozsaszines. Imadom. Nagyon szep szinuk van. Matt finishel. Viszont picit szarit meg beleulnek a szam rancaiba picit. De nem veszes.:)
2400ert megerte a ketto szerintem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

2400ert megerte a ketto szerintem.:)

Cs.Dóri

2013. január 1.

Egyik kedvenc rúzsom lett, 105-ös árnyalat, ami tökéletes minden napra, nem kenődik és tartós, nagyon elégedett vagyok. Az illatát is szeretem, 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

csodaorszag.inwonderland

2012. december 25.

113-as árnyalatú rúzs csücsült a kosaramba a szín tökéletes, nagyon tetszik bár a matt finishével kissé korrektor hatást kelt legalábbis rajtam. Kedvelem a Rimmel rúzsokat többet is magaménak tudhatok megis vagyok velük elégedve de ettől nem dobtam el a hajam. Ajakápoló használata mellet is beleül a redőkbe és szárít is.Illata erős gyümölcsösnek mondanám nem zavaró, söt kifejezetten tetszik. Leírtak alapján akkor én egy vagyonért vettem.. :/. Mégegy esélyt adok neki, a csodálatos színe miatt .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

Glara

2012. december 14.

Szuper ez a rúzs, mondom mindezt úgy, hogy szájfény-párti vagyok. A 105-ös rózsaszínes-barnás, és a 109-es korall árnyalatot vettem meg, nagyon szuperek és kényelmesek! Én nem vettem észre hogy szárítanának, de a kis redőkbe beleülnek sajnos. Az illata elég erőteljes, de íze nincs szerencsére.
Most 899,- akcióban a Rossmann-ban, ennyit simán megér!

Update: megvettem a 111-es piros színt is, imádom mindet, szuper vétel volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 14.

Most 899,- akcióban a Rossmann-ban, ennyit simán megér!

Update: megvettem a 111-es piros színt is, imádom mindet, szuper vétel volt!

dorisan03

2012. december 5.

Én is 899 forintért jutottam hozzá szintén a 105-ös árnyalathoz. Nagyon tetszik a színe, egy kicsit tényleg szárít nekem, de nem vészes, megpróbálok alá majd valamilyen ajakápolót. Amúgy pedig tetszik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Wax

Ceresin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.