Rimmel

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Matt finissel.

Ár: 300 Ft , Eladó: eve57
Állapot: használt, Helyszín: Hajdúnánás, fizetés: posta, személyes átvétel (alkalmanként Debrecenben, vagy Nyíregyházán)

karato

2017. november 18.

101-es árnyalat van meg, de sajnos egyáltalán nem tartós :( Csak a színe miatt adok rá két csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Joaninha

2017. november 15.

Életem első matt rúzsa a Rimmel Kate Moss kollekciójának 107-es árnyalata. Valami mesés színe van, imádom! Én ecsettel szoktam felkenni, mert különben nagyon nehéz a sötét rúzsokat a száj szélére pontosan felvinni, legalábbis nekem. Emiatt egyébként jobban szeretem a folyékony matt rúzsokat. Sajnos a kiszerelésüktől függetlenül a matt rúzsok hátránya, hogy szárítják az ajkakat és ez alól nem kivétel ez a rúzs sem, ugyanakkor annyira vadító a matt finish és a bordó szín, hogy megbocsájtom neki. :) Szerintem megéri az árát maximálisan, de be fogok szerezni egy high-end mattító rúzst is, csak az összehasonlítás kedvéért. Egyébként a szárítást azzal próbálom kompenzálni, hogy teszek fel először egy kis ajakápolót, ettől még megmarad a matt hatás, de kényelmesebb a viselete. A tartósságát illetően nekem nincs vele kifogásom, igaz, hogy nyomot hagy mindenen, a poháron, a villán, az ételen, tényleg mindenen... Ellenben elég nehezen kopik le teljesen, inkább csak a száj belső részén. Napközben nem kell igazítgatni, az ivást jól bírja, de az evést kevésbbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Pa19911014

2017. október 22.

Tartos, matt, az illata szuper

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Tartos, matt, az illata szuper

Katalin17

2017. október 9.

Csodálatos!!! Finom az illata, kellemes az állaga, szépen pigmentált és tartós is. 107-es árnyalat a kedvencem :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

bogmir

2017. október 6.

Életem első "komolyabb" rúzsa volt, a 107-es árnyalat az életemet jelentette, nem volt nap, hogy ne kenjem fel a számra. Gyönyörű színe van és pár óráig tartós is. Sajnos vagy nem sajnos megismerkedtem évekkel később a folyékony matt rúzsokkal, és már egyszerűen nem vagyok képes viselni a stickes rúzsokat, ahogy ezt sem. Valahogy már nem tetszik, hogy nem annyira matt és, hogy könnyebben elkenődik egy folyékony rúzsnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

reka63

2017. augusztus 20.

Akciósan vettem egy nude színt még hónapokkal ezelőtt. Jó az illata, szép, kellemes viselet, de nem lett a kedvencem és ritkán nyúlok felé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

beauty88lover

2017. július 8.

107es árnyalat mindig a táskámban van.olcsó, pigmentált,tartós és szépen kopik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

107es árnyalat mindig a táskámban van.olcsó, pigmentált,tartós és szépen kopik

Alicee4

2017. június 29.

Akciósan vettem, és az itt olvasottak miatt gondoltam megéri, mert biztos szupi rúzs, de sajnos csalódnom kellett. Nekem egyáltalán nem tartós, és nem is egyenletesen kopik le, hanem foltokban, ami szörnyű.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

tsolya

2017. június 17.

Itt cseréltem, és egészen örülök a szerzeményemnek. Kellemes illatú rúzs, egészen tartós, és szép színekben kapható, és egész szép matt. Alapvetően szeretem, de az avon matt rúzsaimat sajnos még mindig nem űberelte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

rockroka

2017. június 13.

Kuponnal vettem pár darabot a sok itt olvasott pozitív vélemény miatt. Szerintem nem annyira tartós, persze ha nem eszik/iszik az ember, úgy nem vészes a dolog, ám van Maxfactor rúzsom, ami nagyon elveri tartósságban. A MAC is jobb tartósságban, de az sem az igazi. Jó benne viszont, hogy nem szárít úgy, mint a szupertartós rúzsok. Szóval szerintem nem rossz rúzs, akinek nincs pénze drágábbra, az bátran vegye meg, de ha tudja, hogy pl. vacsizni fog, akkor inkább óvakodjon az élénkebb színektől.

UPDATE: őszintén szólva egyáltalán nem használom pont a tartóssága miatt. Sajnos nem megyek sokra azzal, hogy nem szárít, ha nem visz rá a lélek, hogy magamra kenjem, mert borzasztóan kenődik. Nem is értem a jó értékeléseket, minőségi rúzsokhoz képest elég gyenécske a rimmel. Levonok még két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Wax

Ceresin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.