Rimmel

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Matt finissel.

Ár: 300 Ft , Eladó: eve57
Állapot: használt, Helyszín: Hajdúnánás, fizetés: posta, személyes átvétel (alkalmanként Debrecenben, vagy Nyíregyházán)

Edina1015

2017. június 7.

A 40-es árnyalatot vettem meg. Szép halvány barack szín, nagyon szeretem, nagyon jól mutat a barna bőrön. Nem a legtartósabb, de ár érték arányban kielégítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Nynoncsii

2017. június 7.

Nem a legtartósabb rúzs, de ettől fügetlneűl nagyon szeretem ezt a kollekciót

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Nem a legtartósabb rúzs, de ettől fügetlneűl nagyon szeretem ezt a kollekciót

szina08

2017. június 6.

Fél áron vettem, nem túl tartós, de jól pigmentált, megéri megvenni .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Fél áron vettem, nem túl tartós, de jól pigmentált, megéri megvenni .

mizsofia

2017. június 3.

Az első matt rúzsom ebből a kollekcióból volt. Nagyon szeretem, bár azért most màr más rúzsokkal összehasonlítva jobban làtom a hibáit. Mint minden matt rúzs ez is szàrítja a számat, és a tartóssága sem kiemelkedő, viszont jól pigmentàlt, szépen kopik és még az árais kedvező, szóval ennyiért teljesen megéri. Én szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

SMH

2017. május 24.

Könnyen kenhető, jó illatú, krémes, jól pigmentált, szép színekben kapható. A tartóssága sem rossz, de mondjuk az AVON True Matt rúzsok sokkal tartósabbak, bár ez nem is lesz annyira matt, szerintem inkább csak szaténfényű. A Joy napokon vettem féláron, 700,- Ft-ért szerintem megéri, viszont teljes áron már nem biztos, hogy megvenném. Viszont ami nagyon fontos egy matt rúzsnál, hogy nem szárít egyáltalán, így megérdemli az 5*-ot =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

krisz69

2017. május 23.

Glamur-napon beszereztem belőle egy pár árnyalatot amit nem bántam meg imádom nagyon tartós kellemes viselet a számon és ami fontos nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

musztafa

2017. május 15.

Ez lesz az első rúzs, amit teljesen elfogyasztok. Pedig az árnyalat, amit megvettem, nem is igazán az én színem (a csalóka drogérás fények...) Nem mondanám csodaszernek, mégis megkapja az 5*-ot. Tényleg matt, viszonylag tartós is, és ami miatt imádom, hogy nem zavar, ha a a számon van. Ez nagyon kevés szájkencéről mondható el! Biztosan fogok még venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

Hatshepsut

2017. május 13.

A 100-as árnyalat van meg, nagyon szeretem. Hidratált ajkakat varázsol, egyáltalán nem szárít! A kedvenc matt rúzsom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Imo

2017. április 21.

Sikerült hozzájutnom egy gyönyörű rózsaszín árnyalathoz a Glamour-napok alatt, és egyszerűen azóta nem tudok betelni vele.
Finom az illata, krémes, jól kenhető az állaga, és nagyon tartós. A színe meseszép, jól pigmentált. Az eddigi legjobb rúzsom ❤
Ha elfogy, biztos újra megveszem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Ha elfogy, biztos újra megveszem 😊

annasz

2017. április 14.

Imádom! Nagyon sokáig tart bármit csinálok, amit szinte még egyetlen rúzsnál sem tapasztaltam. Glamour napokkor érdemes beszerezni többet, mert általában 50% kedvezmény van rá és garantáltan megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Wax

Ceresin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.