Rimmel

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Matt finissel.

Ár: 300 Ft , Eladó: eve57
Állapot: használt, Helyszín: Hajdúnánás, fizetés: posta, személyes átvétel (alkalmanként Debrecenben, vagy Nyíregyházán)

Marshmallow8

2017. január 9.

UPDATE2: Az a helyzet, hogy levonok tőle egy csillagot. Annyira nem ragadott meg ez a rúzs nem hordtam szinte sose, illetve nekem az illata valami borzalom, fejfájósan édes, úgyhogy túladtam rajta.

UPDATE: háát ez a románc se volt hosszú életű. A színe, pigmentáltsága még mindig jó, de a tartóssága már annyira nem, pedig reménykedtem nagyon. Egy délelőttöt azért kibír, ilyen 3 órát kb. javítás nélkül. Attól még meghagyom az 5*-ot, mert ennek ellenére is a legjobb rúzsom jelenleg:)

Ma vettem meg a 102-es árnyalatát és nem bírtam megállni, hogy itthon azonnal ki ne próbáljam. Nagyon tetszik az illata először is, másodszor szépen pigmentált és egyenletesen fel lehet vinni, harmadszor: igaz rövid ideig volt fent,de tartósnak bizonyult, zsepivel alig tudtam levakarni, mert mondom itthon minek legyen fent, és miután nagy nehezen leszedtem még utána is halványan látszott a színe. Adok egy 5*-ot, tartós használat után újraértékelem. De eddig szerelmes vagyok belé! :)
Ami bánt, hogy akármelyik rossmannba bementem csak két árnyalat volt, ez meg a 111-es kiss of life, pedig nagyon szerettem volna vagy a 109-eset vagy a 110-est, mindkettő ilyen barackos/narancsos színű és régóta keresek olyat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

barigy

2017. január 7.

111-es arnyalatot vettem belole. Csodalatos, elenk a szine, konnyu vele banni. Az ara nagyon penztarca barat.
Ami a hatranya, hogy elkepesztoen szaritja az ajkaimat, s egesz gyorsan kopik, nyomot hagy mindenen. Utobbiak miatt nem jar az 5* csupan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

sziromniki

2017. január 5.

Még nyárra vettem egy vörös rúzst 111-es kiss of life árnyalatban és tökéletesen meg vagyok vele elégede. A legszebb vörös amit eddig próbáltam, nem szárítja az ajkaimat ami nagy előny, mert szinte minden szárítja őket és tartós. Igaz hogy matt a rúzs, de én szeretem még átlátszó púderrel mattítani, így evés-ivás mellett akár 6-8 órát is bír és nem változik a színe és még így se szárít. Egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

lolitadelagrazia

2017. január 4.

Tökéletes összetétel! Matt, de mégsem szárít, mintha nem is lenne rajtam rúzs. 107 árnyalat pedig egy tökéletes hideg tónusú piros, a kedvencem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Klaudiesque

2017. január 4.

Csoda rúzsok. A 102-es (babás rózsaszín) és a 111-es (picit meleg tónusú vörös) van meg, és imádom őket. Nagyon jól pigmentáltak, szépen fednek és igazán mattok.Transzferálnak meg evést-ivást nem bírnak, de szerintem ennyi pénzért ilyet senki sem vár el egy rúzstól. (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

fici

2017. január 2.

Kedvenc rúzsom! Hihetetlenül tartós, reggel feldobom és késő délutánig simán bírja evés-ivás mellett is! A titka mindössze annyi, hogy nem kell 5 rétegben felkenni, hanem miután kirúzsoztad a szád szépen fel kell itatni papírtörlővel vagy zsepivel a felesleget :) A 107-es az én színem, imádom, a fekete hajamhoz és fehér bőrömhöz elképesztően ütős :) Valóban, néha nekem is szárít egy picit, de engem kárpótol a tartóssága, és az, hogy ilyen szép matt és intenzív színű!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Zsedit

2017. január 1.

Nagyon szép színei vannak, de szárít, és nem is igazán krémes. Két árnyalatot vettem, de sajnos nem lett kedvenc egyik sem. A tartóssága sem meggyőző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

laura07

2016. december 30.

Jó textúra, könnyű felvitel, szintén a 101-es árnyalat van meg. drogériás kategóriában kiváló :) persze lehetne tartósabb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

imona

2016. december 20.

Nekem a 101-es árnyalat van meg, akcióban vásároltam(kb. 1200 Ft-ért). A színe nekem nagyon tetszik, vonzza a tekintetet, mégsincs az az érzésem, hogy az utca végéről is a számat pásztázza a szomszéd néni is, mert olyan feltűnő; olyan "babásabb" színnek mondanám ezt az árnyalatú rózsaszínt. Könnyű felkenni, matt rúzshoz képest egész krémes, nekem nem szárítja nagyon a számat, alapvetően kényelmes viselet, nem érzem úgy, mintha egy kiló disznózsírt kentem volna a számra. :D Valóban matt végeredményt biztosít, ami azért nem hátrány, ha az ember direkt matt terméket vásárol.. Ellenben ha magamévá teszem a hűtő egész tartalmát, vagy akár csak a felét, erősen kopik. (Azt nem figyeltem még meg, hogy a poharakat megjelölöm-e magam után vele.) Az illata nagyon erős, de engem nem zavar, mindig is dinnye(?!) illatú ajkakat akartam. :D
Jó termék, az ára korrekt, de még jobb lenne, ha az evéssel is kibékülne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Jó termék, az ára korrekt, de még jobb lenne, ha az evéssel is kibékülne.

eclipse

2016. december 15.

Bordo arnyalatu ruzst kerestem, olyat, amit a tipikus francias sminkben hasznalnak. Az arnyalat tokeletes, de annyira szaritja a szamat (meg akkor is, ha teljesen jo allapotban vannak az ajkaim), hogy nem nagyon hasznalom. Ha Labellot kenek ala, elmegy, de kinek kell ennyi macera...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Wax

Ceresin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.