Rimmel

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Matt finissel.

Ár: 300 Ft , Eladó: eve57
Állapot: használt, Helyszín: Hajdúnánás, fizetés: posta, személyes átvétel (alkalmanként Debrecenben, vagy Nyíregyházán)

k1995

2016. december 14.

Sötétebb, bordós árnyalatom van belőle, nagyon szép a színe, de sajnos nagyon szárítja a számat, úgyhogy csak akkor kenem fel, ha egyáltalán nincs kiszáradva a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Rivendell

2016. december 12.

A 101-es babás rózsaszín van meg, szép is, tartós is, meg vagyok elégedve. Könnyen kenhető, jó a fedése és valóban matt, viszont a száraz részeket nagyon kiemeli, muszáj használat előtt radírozni. Az illatát nem szeretem, remélem idővel majd nem lehet érezni, bár arra lehet teljesen elfogy. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

slytherclaw

2016. december 6.

A szépséges rózsaszín 101-es van meg és ugyan nem használok gyakran rúzst, érte egész rendszeresen nyúlok. Gyönyörű a szín, tartós is és szépen kopik, nem feltűnően. Sajnos szárít, de radírozással és rengeteg Carmexszel elég jól ellavírozok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

fuufanni

2016. november 14.

Nagyon szeretem a 107 es árnyalatot, tényleg matt, viszont lehetne kicsit tartósabb, és borzasztó a szaga is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Justic

2016. november 13.

1200-ra le volt akciózva a dm-ben és így már tényleg nem tudtam ellenállni ennek a rúzsnak. Az ikonikusnak számító 107-es gyönyörű bordó rúzst választottam (az előttem szólóhoz hasonlóan úgy jártam, hogy egy kibontott (és használt) terméket kellet megvennem, mert a teszter ellenére vkinek az a hobbija, hogy kibontogatja a rúzsokat.....de mivel csak az az egy darab volt már és tényleg mesés a színe nem hagyhattam ott :D ) Szóval a lényeg: Szép szín mellé párosul még egy kellemes illat is és árkategóriának megfelelő tartósság is (egy fél napot lazán kibír). Matt rúzshoz képest nem szárít. MUST HAVE!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

nina172

2016. november 11.

Nekem a 105-ös árnyalata van meg. Magát a színét nagyon szeretem. És felkenve az ajkakra nagyon jó, selymes érzést nyújt. A tartóssága is megfelelő, ivást tökéletesn bír, szépen kopik. Viszont nekem az illata nagyon erős, és már-már a kellemetlen felé hajlik. Illetve nekem is szárítja kissé az ajkaimat. Csak az illata miatt 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

kaposztamester

2016. november 9.

Valóban szárít de teljesen kárpótol a tartóssága :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Valóban szárít de teljesen kárpótol a tartóssága :)

nusysan

2016. november 5.

A 107-es igencsak viseltes állapotban van annak ellenére, hogy nem hordok sok piros rúzst. Szerintem tökéletes téli szín, imádom. Ha pedig tökéletes téli színek, akkor a 105-ös pedig egy gyönyörű őszi-téli barnás, kicsit pirosas beütésű nude. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

pradamarfa

2016. október 31.

111-es Kiss of Life tulajdonosa vagyok, igazi Femme Fatale árnyalat, bódító ,csábító, szexi sötét piros. Nagyon tartós, nagyon nagy szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Black Fairy

2016. október 23.

Imádom a rúzsokat, és nagyon sokáig kerestem a tökéletes piros rúzst (nem találtam meg, de az essence ajakkrémei közül lett tökéletes piros szájkencém)...Következő kihívásom a tökéletes vörös rúzs volt, de mivel rengeteg piros-vörös-bordó rúzsom van, kötöttem az ebet a karóhoz: tökéletes MATT vöröst akartam...csillámokkal nem vagyok annyira jóban, matt rúzsok közül pedig nekem csak nude volt meg sötétlila...miért ne lehetne egy vörösöm is? Kinéztem egyet, ami tökéletes lett volna, de nem épp gimnazista pénztárcához való, szóval "lejjebb adtam" az elvárásaimat...őszintén nem hittem, hogy találok bármit, ami felérhet az általam kinézett csodarúzshoz...
Ennek a terméknek viszont nagyon megtetszett a csomagolása (kedvenc színem a piros), olcsósága ellenére nem keltett gagyi hatást, szóval gyorsan utána néztem neten, és hopp minő véletlen: volt olyan, aki méltónak találta, hogy összehasonlítsa az eredetileg kinézett darabbal...
Így került a képbe a 111-es árnyalat (kiss of life).
Szóval el kezdtem olvasgatni a véleményeket itt is, hogy Ti mit mondtok erről a termékről, és igyekeztem kiszűrni az élet csókjait a sok vélemény közül...
Aztán a jó vélemények ellenére letettem róla, mert több, mint 80 rúzsom van, nem akartam még egyet, úgy gondoltam várok, amíg elfogy az enyéim közül egy...

Viszont most így érettségik előtt már teljesen elment az életkedvem (legalábbis a tanulási mindenképp), és úgy éreztem, hogy valami KELL...Egyik külön óra előtt céltalanul bolyongtam a Rossmannban és megláttam Őt! Egy darab volt belőle (és a teszter ellenére fel volt bontva és ki volt próbálva...)!
Hirtelen felindulásból belevágtam a kosaramba, tudtam, hogy Rá van szükségem...Alig vártam, hogy hazaérjek és kipróbáltam, és már tudtam, hogy ő lesz a tökéletes vörösöm, sőt ő lesz az unokahúgom ballagásán viselt rúzsom!

Itthon nagyon izgatottan ültem neki, hogy nézzük mit zsákmányoltam...a végeredmény meglepő volt, sőt sokkoló!
Intenzív, nem kell ajakkontúr a viseléséhez, a színe az egy álom, matt, nem szárít, nekem nem kenődött, nem mászott el vagy ült bele a ráncaimba (pedig elfelejtettem előtte radírozni is, a matt meg kiemeli az ilyesmit), és a kopása is nagyon egyenletes volt, bár végig fogott...Megreggeliztem benne, és bár halványodott, még mindig intenzív vörösek voltak az ajkaim! A viselése egyébként végig olyan volt, hogy teljesen megfeledkeztem róla, hogy egyáltalán rajtam van, és szerencsére a minősége lehetővé is tette, hogy elfelejthessem: nem kellett nézegetnem, nem kellett vele foglalkoznom, órákon keresztül ott volt...A lemosása nem okozott nehézséget, egyáltalán nem vízálló, bár sminklemosóval lehet csak teljesen megszabadulni tőle...a dörzsölést nem nagyon bírja...Egyetlen negatívumként az illatát szeretném felhozni, ami nem erős és nem zavaró, de nekem nem tetszik...

Nagyon remélem, hogy nem fog változni a kapcsolatom Vele, de egyelőre egy szóval össze tudnám foglalni az eddigi véleményemet róla:
TÖKÉLETES!

UPDATE!
Kibirta unokahugom ballagasat...Csoda ez a termek...kb 8 oran keresztul tartott ugy, hogy ettem is meg ittam is, meg vegig puszilgattam a csaladot...
Szavam elakad komolyan...

UPDATE 2!
A 107-es árnyalat is remekül bevált, gyönyörű a színe, tartós, teljesen matt, egyáltalán nem szárít, ha sötét és tartós rúzst szeretnétek őszre, nyugodt szívvel javaslom! (Ajakkarikám van, amit rúzsozáshoz ki szoktam fordítani, így nagyon fontos, hogy visszafordításnál ne csússzon/törlődjön le a rúzs a golyótól...és ez a termék ott marad, ahova kentem! Hol lehet több csillagot adni?! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Így került a képbe a 111-es árnyalat (kiss of life).

TÖKÉLETES!

UPDATE!
Szavam elakad komolyan...

UPDATE 2!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Wax

Ceresin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.