Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. június 29.

Érintésálló alapozó, mely akár 25 órán keresztül is megtartja színét, és kontrollálja a bőr kifényesedését.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Butylene Glycol h 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Octinoxate f 0 0Trimethylsiloxysilicate eo I szil Talc 1 0Silica Silylate eo Sodium PCA h 0 0C12-15 Alkyl Ethylhexanoate eo Magnesium Sulfate Zinc Stearate sz 0 0Dimethicone/Vinylmethylsiloxysilicate CrosspolymerAcrylates/ C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu Laureth-7 ti I eu Lecithin eo I eu Tribehenin eo Amodimethicone szil Propylparaben ta I par 0 0Methylparaben ta I par 0 0Phenoxyethanol ta Disteardimonium Hectorite Dimethiconol eo I h I szil Trihydroxystearin eo Triethoxycaprylylsilane szil Parfum / Fragrance i Xanthan Gum ti I eu Propylene Glycol h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Propylene Carbonate Hydroxyethylcellulose Laureth-4 ti I eu 5 4Saccharomyces/ Manganese Ferment Saccharomyces/ Potassium Ferment Saccharomyces/ Zinc Ferment Saccharomyces/ Calcium Ferment Saccharomyces/ Copper Ferment Saccharomyces/ Iron Ferment Saccharomyces/ Magnesium Ferment Sodium Sulfate BHT a I ta Hexyl Cinnamal i Limonene i Butylphenyl Methylpropional i Caprylyl Glycol eo I h Benzyl Salicylate i Linalool i Geraniol i Chlorphenesin ta Alpha-Isomethyl Ionone i Citronellol i Sorbic Acid ta Titanium Dioxide f 0 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

megartron

2019. január 21.

Múlt héten vettem, eddig elégedett vagyok vele. Nekem nem fénylik át, bár én használok púdert. A fedése egész jó, a színe is passzol, így hogy elmúlt a nyár a legvilágosabb árnyalat kellett nekem.
A 5* csak azért nem jár, mert még mindig keresek valami pluszt Az alapozóhoz. :) :D

UPDATE
Inkább levettem még egy csillagot, mert egy másiknak négyest adtam később, ami ennél jobb volt. Ugyanaz a színem van, mint régen, nem tudom, hogy kifehéredtem -e vagy csak átszoktam más árnyalatra, de most már úgy tűnik nekem, mintha elütne jócskán a színemtől. Plusz mióta a mitesszereim miatt nem használok púdert, azóta tényleg átfénylik nekem is. :( Úgyhogy bár akciósan azóta is vettem, csak akkor használom, ha éppen elfogy a másik és még nem vettem újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

UPDATE

gaadrienn

Korcsoport: < 18
2018. november 23.

Nagyon jó a fedése (néha már túlságosan is), viszont a szemem alatti sötét karikák pár óra múlva már látszódnak, úgyhogy nem biztos, hogy újra veszem, viszont még próbálkozom vele (világosabb korrektort viszek fel esetleg alá).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 23.

Írisz

2018. április 25.

Számomra nem egy csoda alapozó. Közepes fedés,közepes tartósság, a T-vonal átfénylik saját púderjával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

sandra1230

2018. január 20.

Nekem ő az alapozó. 12 óra meló után még mindig bírja úgy, hogy semmi krém nincs alatta se primer semmi. Az agyon dicsért Catrice Hd Liquiddel ellentétben ez nem szárítja ki a homlokomnál a bőrömet. Nagyon jó a fedése meg is lepődtem rajta amikor először felkentem mennyire jól passzol a bőrömhöz valamint eldolgozni is nagyon könnyű. Ecset és szivacs nélkül kézzel kentem fel egy próbára de tökéletesen tudtam vele dolgozni. Ár érték arányban szerintem ez a legjobb. Kicsit mintha nekem olajosabb lenne de ez a néhol száraz bőröm miatt egyáltalán nem hátrány. Ha elfogy tuti újra fogom venni simán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

langviktoria

2017. december 15.

Már 5x újravettem ezt az alapozót, előtte és közben is kísérleteztem mással (pl Catrice HD Liquid) de nekem ő vált be száz százalékosan. Nagyon jó ár, sokáig elég, jól fed, jó az állaga, nem folyik le, könnyű eldolgozni, szép a színe. Korrektorral együtt nekem tökéletes a fedése. Abszolút 5*-t érdemel!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

SophieHarmon

2017. november 17.

Alkalmakra vettem, bál, esküvő, hogy tartós, szép fedést adjon egész nap. Megfelelt, de egyébként nem használom, mert igyekszek minél kevesebb dolgot az arcomra kenni, sima hétköznapokra jó a BB krém is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

szsari

2017. november 16.

Sajnos nekem iszonyatosan kipattogott tőle az arcom, át is fényesedett, nem is fedett rendesen, úgyhogy a kukában landolt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

little.shana

2017. október 24.

Pár évig használtam tiniként, szerettem, mert jó volt a fedése és a legvilágosabb árnyalat egészen passzolt. Én elégedett voltam a tartósságával és mattságával is, persze idővel átfénylett és kopott, de jól bírta. Mostanában teszterként kipróbáltam kézfejen a boltban és még mindig jónak találom a fedőképességét,közben kellemesen folyós, de az illata kicsit erős és az INCI se a legszebb. Összességében nem tudom, újra fogom-e venni még valaha, de ha igen, majd update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Sajnos mi nem barátkoztunk össze, vagy én vagy ő nem kedvel engem :/ Próbáltam szeretni, többször próbáltam de nem, nem jött be nekem. Sajnos kombinált bőröm van, így az arcom hamar átzsírosodott és fénylett, illetve folyt le rólam. Az kicsit túlzás hogy 25 orát fenn marad, max ha az ember csak ül és nem csinál semmit. Akinek nem hajlamos a bőre a zsírosodásra, vagy csak annyira vészesen nem. Annak beválhat. Nem bántam meg, mert akciósan vettem és csak párszor használtam és sikerült utána eladnom töredék árán. Aki megvette, annak be jött, ezért csak miattam, 1 csillagot vonok le. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

nyjudit

2017. július 11.

Kedvenc alapozóm, már az első használ attól fogva. Nagyon jó a fedése, nekem kibírja egész nap az arcomon. Az ára is nagyon kedvező, a kuponnapokon mindig lecsapok rá, így még jobb. Kézzel, szivaccsal szeretem felvinni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Dimethiconol, Trihydroxystearin, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Chlorphenesin, Sorbic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.