Rimmel

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: nikolett, Módosítva: 2016. január 10.

Ár:   2000 Ft

Érintés- és kopásálló alapozó. Akár 25 órán át tartós.

eni25

2016. január 28.

Szeretem. Könnyen felvihető, eldolgozható, jól fed. Érdemes testápolóval picit hígítani és csak tiszta bőrre kenni. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

csomoviki

2015. november 28.

nagyon akciósan vettem a Rossmannban 500 forint volt, a hülyének is megérte. Ritkán használom nagyon megkedveltem mert nekem nem okoz komolyabb bajokat a bőrömön. Utána néha kijön pár pattanás, de az előzőkhöz képest amiket használtam egyáltalán nem vészes. A fedése jó, az állaga is és könnyen, szépen el lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Hales

2015. november 7.

Én ezt nagyon utáltam. Nehéznek érződött az arcomon, lemosás után pedig a bőröm hihetetlenül olajossá vált. Azután csak alkalmanként használtam, a zsíros bőröm nagyon nem kedvelte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

maow

2015. október 8.

A termék azt teszi, amit ígér: hihetetlenül tartós, nem kopik, a nap végéig fennmarad. Még arclemosóval is kétszer kellett lemosnom az arcomat, hogy teljesen lejöjjön. A fedése nagyon erős, de én nem tapasztaltam, hogy nehéz lenne viselni. Amikor felkenem, kicsit ragadós, szerintem ezért mondják sokan nehéznek, de ha megszárad, és púderrel fixáljuk, elmúlik ez a kellemetlen érzet, és csak a tartósság marad. (Bár 25 órán át nem volt rajtam, "csak" kb. 18-at.) Egyik alkalommal sajnos kicsi pattanásokat okozott, ezért levonok egy csillagot, bar máskor semmi bajom sem lett a használatától. (Ez valószínűleg a bőr aktuális állapotától függ.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

nikolett

2015. július 1.

Valóban nehéz viselet volt ez, de ettől legalább nem dugultak el a pórusaim (ellentmondás, de tényleg így volt), mint egy-néhány másiktól. Ha nem lett volna ennyire olajos, azt mondtam volna, hogy ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

v.szilvia789

2015. június 29.

Volt ilyenem, de nem szerettem. A fedése valami elképesztően erős, minden pirosságot eltüntetett. Nem száradt meg teljesen soha, így nem mondanám érintésállónak, sok púder kellett a fixálásához, amitől nem mutatott szépen. Nagyon vastag, maszkos hatása volt, viseletre pedig nehéz. Akkor vetettem be, ha valamiért nagyon nem nézett jól ki a bőröm. A legrosszabb tulajdonsága az volt, hogy egyetlen használat után is legalább 1, de inkább 2-3 nagyobb, nem kinyomható, fájó pattanással gazdagodtam, szóval van benne valami nagyon komedogén összetevő, mert semmi sem volt korább ilyen erős hatással a pattanásképződésre. Nem sikerült még a fél tubust sem elhasználni, végül megromlott, nem is bántam. A két csillag a brutál erős fedésért jár, és mert néha kihúzott a pácból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.