Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. június 29.

Érintésálló alapozó, mely akár 25 órán keresztül is megtartja színét, és kontrollálja a bőr kifényesedését.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Butylene Glycol h 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Octinoxate f 0 0Trimethylsiloxysilicate eo I szil Talc 1 0Silica Silylate eo Sodium PCA h 0 0C12-15 Alkyl Ethylhexanoate eo Magnesium Sulfate Zinc Stearate sz 0 0Dimethicone/Vinylmethylsiloxysilicate CrosspolymerAcrylates/ C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu Laureth-7 ti I eu Lecithin eo I eu Tribehenin eo Amodimethicone szil Propylparaben ta I par 0 0Methylparaben ta I par 0 0Phenoxyethanol ta Disteardimonium Hectorite Dimethiconol eo I h I szil Trihydroxystearin eo Triethoxycaprylylsilane szil Parfum / Fragrance i Xanthan Gum ti I eu Propylene Glycol h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Propylene Carbonate Hydroxyethylcellulose Laureth-4 ti I eu 5 4Saccharomyces/ Manganese Ferment Saccharomyces/ Potassium Ferment Saccharomyces/ Zinc Ferment Saccharomyces/ Calcium Ferment Saccharomyces/ Copper Ferment Saccharomyces/ Iron Ferment Saccharomyces/ Magnesium Ferment Sodium Sulfate BHT a I ta Hexyl Cinnamal i Limonene i Butylphenyl Methylpropional i Caprylyl Glycol eo I h Benzyl Salicylate i Linalool i Geraniol i Chlorphenesin ta Alpha-Isomethyl Ionone i Citronellol i Sorbic Acid ta Titanium Dioxide f 0 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

Ngawang

2012. október 19.

Nemrég beszereztem belőle 1570 forintért és nekem bevált. Lecseréltem a 4600 forintos Max Factor Lasting Performance-omat rá. Szerintem sokkal tartósabb, a fedése pedig ugyanolyan jó. Szerintem érdemes kipróbálni! (Ennyi pénzért...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 19.

Brenda

2012. október 9.

Én az itt olvasott sok pozitív vélemény miatt vettem meg ma.
De nekem viszont nem volt olyan sokkoló élményem vele , de ez nem azt jelenti , hogy nem jó.Az előző alapozóm is Rimmel(match perfection) volt és az nem vált be mert nagyon ragadt, igaz nem használok pudert de szerintem akkor se kéne annyire ragadnia egy alapozónak.a jó hir pedig hogy ez az alapozó nem ragad annyira.
Fekete pólón kiprobaltam , hogy marad e rajta folt , de semmi , szoval plusz egy csillag.jól fed, ami nekem nagyon fontos mert szeplős vagyok és nem szeretem őket ,ezeket pedig szinte teljesen elfedi maszkhatás nélkül.igaz pár órája van rajtam szóval meglátjuk holnap egész nap mit fog produkálni.remélem nekem is beválik és nem kell tovább keresgélnem a tökéletes alapozó után :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 9.

Én az itt olvasott sok pozitív vélemény miatt vettem meg ma.

cukee

2012. szeptember 28.

Rossmannban vettem 1 hete kb 1700 körül és nagyon tartós, szép lesz tőle a bőröm, nem hagy nyomot pasim pólóján, ha hozzábújok és este mikor hazaérek a munkából, még akkor is szép a bőröm! Egyik hátrány, hogy a pirosítót nem tudom szépen eloszlatni az arcomon, mert kissé ragacsos érzést hagy a bőrön, sztem ez az oka, valamint ha kicsit túl sokat teszek, akkor maszk hatású, de ezek eltörpülnek a pozitív hatások mögött. Különben májfoltjaim vannak és pattanásaim is szoktak lenni, de jól elfedi. Próbáltam vagy 10 féle alapozót, ez az egyik legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

klaere

2012. szeptember 24.

Kedves Rico!

Szerintem a 200as Soft beige nem tetszene neked. Nekem az van meg illetve a 103 True ivory. Mindkettő egy természetes, hideg szín, kicsit rózsaszínes árnyalattal. Szerintem a Sand árnyalat már jobb lehet neked, viszont én nem emlékszem, hogy lenne belőle kimondottan sárgás tónusú szín, mondjuk én bő fél éve vettem már. Én a viszonylag fakó színűket bézs színű púderrel szoktam korrigálni és mivel nagyon jó finishe van az alapozónak, könnyen és szépen felvihető rá a púder. (én MF Créme puffot használok medium beige-ben).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Kedves Rico!

RicoCake

2012. szeptember 22.

Még mindig imádom, de így egy hónap használat után azt kell hogy mondjam az egyetlen baj vele a színválaszték.. Itthon csak a 103,200,201,202,300 színekben elérhető. Nekem a 202 nude van meg elvileg ez sárgább mint a 200 vagy 300. Az a baj hogy nappali fényben nagyon szép az alapozó a bőrömön és extra tartós, nagyon jól fed stb. stb., de habár minimálisan is de látszik hogy alapozva vagyok mivel nem elég sárga. Másnak nem tünt fel még eddig, de engem picit zavar, lehet beszerzem a 200 light beige-t vagy a 300 sand-et és meglátom azok milyenek lesznek. Ügye más is látott már hibátlan sminkkel lányokat az utcán de picit fura volt az alapozójuk?! (Na nálam ő ilyen) Levonni emiatt nem fogok, mert ennyi pénzért ilyen terméket; ami tartósságban, fedésben, és finishben leveri a MAC studio fix fluid--ját nem lehet találni még egyet... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Pocahontas

2012. szeptember 7.

RicoCake! Máshol is olvastam a véleményedet, ott megemlítetted a lézeres szőrtelenítést. Ezzel kapcsolatban szeretnék kérdezni tőled! Valahogy fel tudnánk venni a kapcsolatot?

És , hogy szóljak valamit az alapozóhoz, nekem a termékminta rettenetesen olajos volt, folyt össze-vissza, ha tényleg erősen fed, akkor kipróbálom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

RicoCake

2012. szeptember 7.

Én azt hiszem most jött el az a pillanat hogy kiakadtam! Ez az alapozó BRUTÁLISAN JÓ! Miért írom hogy brutálisan?! Ezt a terméket én most MAC, Dior, Clinique és Estée Lauder (és Chanel bár azok olyan gagyik hogy értelme sincs megemlíteni) alapozókhoz hasonlítom! Nem akartam kisérletezgetni már alapozókkal főleg nem több ezresekkel, egy youtube videóban akadtam rá egy sminmesterre aki esküszik erre az alapozóra, így gondoltam ha ki is dobom egy próbát megér.

Először a legfontosabb a színválaszték: Nagyon világos és nagyon sötét bőrüek nem fogják megtalálni a számukra megfelelőt, csak 5 árnyalatban láttam itthon. Én a 202 Nude árnyalatot vettem meg ami a mostani NC30-as bőrszínemhez jól igazodik, a nullára és kettőre végződőek mind sárga vagy bézs(semleges) alaptónusok, ami 1-re végződik nekem kicsit pinkesnek tünt, de ezek a színek nem olyan intenzíven sárgák vagy pink-ek mint a MAC NC/NW színei, egy szóval a színválaszték szegényes de ha szerencsés vagy, megtalálod a megfelelőt.
Állag: Elég folyós, de találkoztam már folyékonyabbal is, viszonylag hamar szárad, nekem az illata se parfümre emlékeztet, hanem tipikus alapozó illat :D Nagyon száraz és nagyon zsíros bőrön kívül bárkinek jó lehet.
Fedés: Erős, ez kérem szépen minden bizonnyal erős fedésű alapozó (én tudom milyen egy erős fedésű, és ez az!) - Fotókon eszméletlenül jól néz ki (mert nincs benne spf , ez valakinek gond lehet)
Végül a legfontosabb, a tartóssága; ÉS IGEN SZERINTEM KIBÍRNÁ A 25 ÓRÁT! :O Hogy leteszteljem kb. 18-19 órát volt rajtam az egyik nap, ugyan úgy nézett ki késő este mint amikor felkentem reggel az orrom picit csillogott de az alapozó nem tünt el, majd lefekvéskor direkt nem mostam le a sminkem és reggel igen csak meglepődtem hogy bőven van mit lemosni. Én tényleg jó szívvel ajánlom mindenkinek, pedig nagyon sok pénzt költöttem már alapozókra! Már csak egyet nem értek, ha ez az 1500 forintos alapozó kibír ilyen brutálisan sok időt, akkor egy 10ezres Dior miért nem bírja ki a 16 órát amit ígér? Érdekes, ugye?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Bucanka

2012. augusztus 28.

Én azért már nem tudok "húde és hűde" áradozni róla, mert nekem már volt sokkal jobb alapozóm is. :) Ez az alapozó fedni-fed de valahogy egy idő után azt érzem hogy "belefullad" a bőröm. Mitteszeres lesz és elmászik. Ennél a Max Factor lasing performance sokkal jobb. Na az tényleg ott marad a helyén!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

picinetti

2012. augusztus 20.

Kedvező áron elérhető,eszméletlen fedése van.Ez aztán tényleg kitartana 25 óráig ha nem mosnám le.Az én világos bőrömhöz a true ivory árnyalat pont megfelelő.Problémás bőrre is bátran ajánlom,remek kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

rekaaa

2012. augusztus 18.

Szuper alapozó,nem is olyan drága. Jól fed, sokáig tart. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Szuper alapozó,nem is olyan drága. Jól fed, sokáig tart. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Dimethiconol, Trihydroxystearin, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Chlorphenesin, Sorbic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.