Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. június 29.

Érintésálló alapozó, mely akár 25 órán keresztül is megtartja színét, és kontrollálja a bőr kifényesedését.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Butylene Glycol h 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Octinoxate f 0 0Trimethylsiloxysilicate eo I szil Talc 1 0Silica Silylate eo Sodium PCA h 0 0C12-15 Alkyl Ethylhexanoate eo Magnesium Sulfate Zinc Stearate sz 0 0Dimethicone/Vinylmethylsiloxysilicate CrosspolymerAcrylates/ C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu Laureth-7 ti I eu Lecithin eo I eu Tribehenin eo Amodimethicone szil Propylparaben ta I par 0 0Methylparaben ta I par 0 0Phenoxyethanol ta Disteardimonium Hectorite Dimethiconol eo I h I szil Trihydroxystearin eo Triethoxycaprylylsilane szil Parfum / Fragrance i Xanthan Gum ti I eu Propylene Glycol h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Propylene Carbonate Hydroxyethylcellulose Laureth-4 ti I eu 5 4Saccharomyces/ Manganese Ferment Saccharomyces/ Potassium Ferment Saccharomyces/ Zinc Ferment Saccharomyces/ Calcium Ferment Saccharomyces/ Copper Ferment Saccharomyces/ Iron Ferment Saccharomyces/ Magnesium Ferment Sodium Sulfate BHT a I ta Hexyl Cinnamal i Limonene i Butylphenyl Methylpropional i Caprylyl Glycol eo I h Benzyl Salicylate i Linalool i Geraniol i Chlorphenesin ta Alpha-Isomethyl Ionone i Citronellol i Sorbic Acid ta Titanium Dioxide f 0 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

Bucanka

2012. július 29.

Na most akkor megyek és megveszem..annyi jó véleményt írtatok hogy ki kell próbáljam..sajnos függő sminkmániás lettem :) Amint használom leírom nektek hogy mit tapasztaltam. Azt el kell áruljam, hogy rengeteg alapozót megvettem a professzionálistól (Kryolan) a legolcsóbbig (Miss sporty) és nálam eddig a Max Factor lasting performance bitorolja az első helyet! Nem túl természetes összetevői vannak, de a szilikon tartalma miatt úgy eltünteti a hegeket, tág pórusokat, pirosságokat hogy baba bőröd lesz!. Ja és ez az egyetlen termét ahol végre a bőrszínemmel tökéletesen megegyező színt találtam mégpedig a 109-es számút. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

pilody

2012. július 14.

Nagyon jó kis alapozó, de amióta áttértem a színezett hidratálókra, túl erősnek érzem a fedését. De kategóriájában az egyik legjobb, ha az ember tényleg mindent el akar tüntetni az arcáról, akkor tökéletes választás. És valóban tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

Matrjoska89

2012. július 6.

Alapozo manias vagyok! :) Rengeteg felet kiprobaltam mar kezdve a Max Factor alapozon at Vichy-vel bezarolag..Kombinalt bortipusu vagyok, igy nehez megtalalnom a megfelelo termekeket! Azonban ez az alapozo csodalatos! Ar aranyban meg szinte verhetetlen.. ( 1500-2000 Ft korul, uzlettol fuggoen!..) Gyorsan kell vele dolgozni, mert kicsit ragacsos es hamar szarad, de szep, egyenletes fedest biztosit es a kisebb pattanasokat is szepen elfedi. Nekem hajlamos a borom a kifenyesedesre, igy neha teszek ra egy leheletnyit a NYC porpuderembol, ami mattabba es tartosabba teszi a hatasat. A szemhejam alapozasanal is gyonyoruen eloszlik nem megy be nagyon csunyan a barazdaim koze, szep sminkalap!
Szamomra a egy nagy negativuma az, hogy nincs benne fenyvedo, de amugy is 30 SPF fenyvedot hasznalok, igy ezt a problemat is kikuszoboltem.;) Akinek viszonylag zsiros a bore, az vigyazzon vele, mert a szilikon tartalma miatt hajlamossa teheti a borunket pattanosok felbukkanasara, nekem csak egy ketto apro kis csufsag jott ki a homlokom tajekan, de idovel hozzaszokik a borom. Kozepes fedesu alapzonak mondanam, igy en nappal es ejjel egyarant batran hasznalom es ajanlom. En egyenlore 100%-ig megmaradok mellette, hiszen azt meg mindenfelekeppen hozza kell tennem, hogy ebben az alapozoban talatam meg az eddig legjobban arcomhoz passzolo arnyalatot, ami nagy szo.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

klaere

2012. június 21.

Nagyon durván fedő alapozó, nagyon tartós (este tele van vele a lemosó vatta), de nagyon is látszik, hogy alapozva vagy. Engem a Dermablendre emlékeztet, sztem fedésben egy szinten állnak, de sokkal tartósabb annál és nem olvad le. Mindent eltüntet, de könnyen észre lehet venni - egész arcon használva - hogy rajtad van, mert a színekből elég kevés van, nekem nehéz volt belőni, a true ivory-t & a soft beige-t keverem. Kicsit híg, de szerencsére messze nem annyira, mint az Affinitone. Felvitel után kicsit ragacsos érzetet hagy, amin valóban nagyon jól megtapad a púder, pirosító. Bulikba, alkalmakra ajánlanám, hétköznapokra kicsit necces.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

egerszegiadrienn

2012. június 16.

Nagyon jól fedő alapozó, nekem bevált, nem kelt maszkos hatást. Az ára is megfizethető. Igaz a csomagolása nekem kicsit más :) Pumpás és üveg tégelyben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

kittimakeuplab

2012. március 4.

Ezt az alapozót az egyik legjobb választásomnak tartom a drogériákban kapható termékek közül. Ár érték arányban 5 pont. Inkább száraz bőrűeknek ajánlom, vagy kombinált bőrűeknek, de nyáron a meleg napokon lehet hogy már nekik túl olajos. Ysíros v pattanásra hajlamos bőrűek inkább kerüljék ezt a terméket. A tökéletes fedéshez én mindenképpen duó fiber szőrű alapozó ecsetet ajánlok, kézzel nem jó felvinni mert kicsit ragadós az állaga és túl vastag réteget képezne a bőrön. Kevés árnyalat között én meg tudtam találni a számomra tökéletes színt. Nem akarok gonosz lenni, de! Mikor először használtam, masnap reggelre volt egy pici pattanas az arcomon, ami nekem nagyon ritkán van. Szóval, leeht hogy ez a termék váltotta ki. Azóta viszont nem volt ilyen bajom vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

ukyo

2012. február 13.

Az árához képest (egyes helyeken pl 1350ft) meglepően jól teljesít, egész nap bírja és még ki sem fényesedik tőle a bőröm!!! Szépen építhető is, elég erős a fedése. Egyedül az nem tetszik, hogy nem pumpás, és néha túlcsordul.. viszont mindenben 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 13.

DittyCat

2012. január 2.

Az Astor 24h Perfect Stay alapozójához hasonlóan jó tulajdonságokkal rendelkezik, azaz nem áll össze, szépen fed, selymes, hosszan tart, de még annál is jobb, mivel sokkal nehezebben fényesedik ki, jóval könnyedebb állagú és könnyebb eldolgozni. Sajnos fényvédő nincs benne és a csomagolása elég pórias, de megkapja az 5 csillagot, mert az ára nagyon kedvező és ahhoz képest a legjobb alapozót kapjuk ( az Astor, a másik nagy kedvencem, kétszer annyiba kerül).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 2.

Dorinaa

2011. december 31.

nekem jó volt, sokáig tartott és az állaga is bejött. :) megéri az árát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. december 31.

nekem jó volt, sokáig tartott és az állaga is bejött. :) megéri az árát. :)

radioaktiva

2011. november 26.

Új beszerzés, azért vettem meg, mert szeretem a Rimmel alapozóit. Egyelőre még "tesztelés" alatt, de úgy érzem szeretni fogjuk egymást. Picit sűrűbb az állaga, de szépen el lehet dolgozni. Jól fed és tényleg a helyén marad sokáig. Azt mondjuk nem értem, miért kellene egy alapozónak 25 órát bírnia, de nekem felkenéstől estig kitartott. Talán icipicit szárított, de egyelőre egyéb negatívumot nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Dimethiconol, Trihydroxystearin, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Chlorphenesin, Sorbic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.