Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. június 29.

Érintésálló alapozó, mely akár 25 órán keresztül is megtartja színét, és kontrollálja a bőr kifényesedését.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Butylene Glycol h 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Octinoxate f 0 0Trimethylsiloxysilicate eo I szil Talc 1 0Silica Silylate eo Sodium PCA h 0 0C12-15 Alkyl Ethylhexanoate eo Magnesium Sulfate Zinc Stearate sz 0 0Dimethicone/Vinylmethylsiloxysilicate CrosspolymerAcrylates/ C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu Laureth-7 ti I eu Lecithin eo I eu Tribehenin eo Amodimethicone szil Propylparaben ta I par 0 0Methylparaben ta I par 0 0Phenoxyethanol ta Disteardimonium Hectorite Dimethiconol eo I h I szil Trihydroxystearin eo Triethoxycaprylylsilane szil Parfum / Fragrance i Xanthan Gum ti I eu Propylene Glycol h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Propylene Carbonate Hydroxyethylcellulose Laureth-4 ti I eu 5 4Saccharomyces/ Manganese Ferment Saccharomyces/ Potassium Ferment Saccharomyces/ Zinc Ferment Saccharomyces/ Calcium Ferment Saccharomyces/ Copper Ferment Saccharomyces/ Iron Ferment Saccharomyces/ Magnesium Ferment Sodium Sulfate BHT a I ta Hexyl Cinnamal i Limonene i Butylphenyl Methylpropional i Caprylyl Glycol eo I h Benzyl Salicylate i Linalool i Geraniol i Chlorphenesin ta Alpha-Isomethyl Ionone i Citronellol i Sorbic Acid ta Titanium Dioxide f 0 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

Mystery13

2017. május 20.

Sajnos hajlamos vagyok rá, hogy nagyon hamar átfényesedik a bőröm...és szemüveges is vagyok, ami külön hátrány. Sokat vártam ettől az alapozótól, de enyhe túlzás, hogy 25 óráig érintésálló...pár óra után a szemüvegemet teljesen befogja, és lekopik. :( És ráadásul számomra nem egy könnyű állagú alapozó.Nekem csalódás.De lehet, hogy az én bőröm extra zsíros. Másoknak működhet. Szerintem kuponokkal megér egy próbát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

r3gina

2017. március 4.

eddig csak BB krémet használtam, szóval féltem egy sima alapozótól. de úgy érzem, jól választottam. Nem ragad, jól fed, egy kis púderrel fixáltam és egy munkanapot simán kibírtam vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

Zsuzsuzsza

2017. február 4.

Több mint fél éve használom ezt a remek kis alapozót. Nagyon fehér a bőröm, a 100-as árnyalat számomra tökéletes ősszel és télen. A fedése a közepestől kicsit magasabb,építhető. Nem fényesedik át órákig és ami nagyon fontos, nem okoz pattanásokat és nem ül be a kis ráncokba sem.Külön plusz pont a fényvédelemért. Nagyon szeretem, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

anettina

2017. február 2.

Szeretem a fedését nagyon. Nem érzem maszk hatásúnak, könnyed. Könnyű adagolni és az illatát is nagyon szeretem. Engem a sűrű állaga sem zavar, mert a végeredmény tetszik. Azaz tetszene, ugyanis sajnos az arcomon NARANCSSÁRGA színű. Nem is értem hogyan lehetséges ez. Ez teljesen elszomorít, most keresem az új álomalapozóm.

UPDATE: kicsit elnéztem a terméket, mert ugyanolyan a csomagolása gyakorlatilag, de nekem a RIMMEL LASTING FINISH 25H ALAPOZÓ KOMFORT SZÉRUMMAL SPF20 termékük van meg. Bár nem hiszem, hogy eget verő különbségek lennének köztük

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Barbi1122

2017. január 11.

Nagyon szeretem nagyon jó az állaga és az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 11.

Nagyon szeretem nagyon jó az állaga és az illata is.

schzsofi

2016. december 17.

23 éves vagyok és sosem volt szükségem alapozóra. Azért döntöttem úgy, hogy veszek egyet, hogy különlegesebb alkalmakor még szebb legyen az összhatás.
Nem tudtam, mi szerint kell választani. Csak elkentem a kezemen az alapozókat, és ez egyáltalán nem ütött el. Majd az arcomon is kipróbáltam, és egyből tudtam, hogy tökéletes.
Nagyon jó az állaga, nem ragacsos, nem zsíros, szinte beszívódik. Könnyű eldolgozni, nem csíkozódik, és nincs az a narancssárgás színe, amit én utálok.
Nem járok szoláriumba, de hófehér sem vagyok. A 200as soft beige tökéletesen passzol az arcomhoz. A pumpája miatt pedig könnyű adagolni. És kicsi is elég belőle. Örökkééé ezt fogom venni!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Lorinea

2016. november 24.

Rávettem magam, hogy megveszem és nem bántam meg.
Nagyon jó alapozó, könnyű eldolgozni, jó az állaga. Kedvenc lett *.* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

Rávettem magam, hogy megveszem és nem bántam meg.
Nagyon jó alapozó, könnyű eldolgozni, jó az állaga. Kedvenc lett *.* :)

norci

2016. november 18.

Szep osszetevo-lista :DD egyebkent probakepp vettem meg a 100-as Ivory arnyalatat, szamomra is hihetetlen,hogy a hoka szinemhez tokeletes. Esocsepp, siras se kezdi ki. Nap vegen is egesz jo allapotu, nem tunik el ket ora multan. Gondolkodas nelkul ujravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Kittinaa

2016. november 13.

Nagyon szeretem. Tökéletes és hosszantartó fedése van (maszk hatás nélkül). Miután felkenem kissé ragacsos érzete van, de ez engem nem zavar. Használatkor 1-maximum 2 pumpálás nekem elég, úgyhogy egy üveggel nagyon sokáig kitart. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

Nikolett636

2016. november 12.

Imádom ezt az alapozót! Nagyon jó az állaga az illata kellemes nem tolakodó. Könnyen lehet vele dolgozni, tökéletesen fed és nagyon tartós! Egy álom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Dimethiconol, Trihydroxystearin, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Chlorphenesin, Sorbic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.