Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. június 29.

Érintésálló alapozó, mely akár 25 órán keresztül is megtartja színét, és kontrollálja a bőr kifényesedését.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Butylene Glycol h 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Octinoxate f 0 0Trimethylsiloxysilicate eo I szil Talc 1 0Silica Silylate eo Sodium PCA h 0 0C12-15 Alkyl Ethylhexanoate eo Magnesium Sulfate Zinc Stearate sz 0 0Dimethicone/Vinylmethylsiloxysilicate CrosspolymerAcrylates/ C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu Laureth-7 ti I eu Lecithin eo I eu Tribehenin eo Amodimethicone szil Propylparaben ta I par 0 0Methylparaben ta I par 0 0Phenoxyethanol ta Disteardimonium Hectorite Dimethiconol eo I h I szil Trihydroxystearin eo Triethoxycaprylylsilane szil Parfum / Fragrance i Xanthan Gum ti I eu Propylene Glycol h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Propylene Carbonate Hydroxyethylcellulose Laureth-4 ti I eu 5 4Saccharomyces/ Manganese Ferment Saccharomyces/ Potassium Ferment Saccharomyces/ Zinc Ferment Saccharomyces/ Calcium Ferment Saccharomyces/ Copper Ferment Saccharomyces/ Iron Ferment Saccharomyces/ Magnesium Ferment Sodium Sulfate BHT a I ta Hexyl Cinnamal i Limonene i Butylphenyl Methylpropional i Caprylyl Glycol eo I h Benzyl Salicylate i Linalool i Geraniol i Chlorphenesin ta Alpha-Isomethyl Ionone i Citronellol i Sorbic Acid ta Titanium Dioxide f 0 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

sildi

2016. november 10.

Több, mint egy éve ezt használom. Nagyon szeretem, csodásan fed, szépen eldolgozható, tartós, és az ára is teljesen korrekt. Ha sokat használok, egy picit ragad, de egyébként imádom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

lorinchenci

2016. november 9.

Nagyon megvagyok vele elégedve.. szépen fed,könnyű eldolgozni! Egyszerűen szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

Elesem

2016. november 9.

Nagyon jó állagú. Könnyű eldolgozni. Nekem hamar átfénylik ezért púdert is kell használnom fölé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

MissSmith

2016. október 17.

Tartós,de nem mattít túl jól. Még az áprilisi Glamour napokon sikerült megszereznem,annyiért teljesen megérte,és még az én fehér bőrömhöz is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

halmia89

2016. október 1.

Számomra nem elég matt, de ez főleg egyéni preferencia kérdése (meg aztán púderrel korrigálható is). Egyébként a pirospontot megérdemli már csak azért is, mert van olyan árnyalat a palettáján, ami nem üt el vészesen a falfehér bőrömtől. Kellemes viselet, igaz, az erősebb fedéshez építeni kell, de szerintem ár-érték arányban rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

orsisro

2016. szeptember 29.

A második legvilágosabb árnyalata van meg. Kicsit csalódott vagyok, fényes lesz tőle a bőröm. Tartósnak se mondanám... olyan mintha beszívná a bőröm pár óra után foltokban, ami nagyon csúnya. A szín maga nagyon jól el lett találva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

luca007

2016. szeptember 5.

Valóban érintésálló. Könnyed, de szépen fed "maszkhatás" nélkül. Meleg időjárás esetén is tartós,bár 25órán keresztül még nem volt fennt. Ma eső érte, kicsit megadta magát,de nem vészes. Összességében nagyon jó, akciósan főleg megérte. Naponta használom, kellemes viselet számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 5.

em0103

2016. augusztus 16.

Kissé féltem megvenni, mert eddig drágább termékeket használtam. Féltem, hogy nem lesz tartós, rossz lesz a fedése, az árnyalata, stb. De nem csalódtam: nagyon tartós, primerrel együtt gyönyörű a végeredmény, teljesen meg vagyok vele elégedve. Ár-érték arányban is kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Anriette

2016. augusztus 15.

Ezt az alapozót a youtube-os videók-ban láttam először majd elolvastam az itteni véleményeket is igy ezek alapján vettem meg, több alapozóval is befürödtem már igy már tudatosabb vagyok. Nos meg vagyok vele elégedve az állaga elég sűrű, de nem érzem az arcomon, a fedése több mint közepes, egy réteggel is szép, nincs maszk hatása, természetes tökéletes bőr látszatát kelti, valamint tartós, no nem birna 25 órát rajtam max 14-et volt eddig és ha nagyon forró az időjárás vagy megizzad az ember akkor max egy kicsit korrigálni kell de nagyon szépen helyt állt. Nekem a 200-as soft beige árnyalat van meg ami lehet h picit világosabb nekem most, hogy lebarnult a bőröm igy nyáron, de nem gond télen pont tökéletes. A felvitel után picikét nem zavaróan ragad az arcom ellenben jól tartja pirosítót vagy high lightert vagy bármint amit fölé teszek, szépen lehet rá dolgozni. Tehát nálam összességében szépen teljesít ez az alapozó. Amiatt nem kap öt csillagot mert nem találtam meg a tökéletes árnyalatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Biki

2016. július 19.

Összességében megvagyok elégedve vele. Nekem a legvilágosabb árnyalat van. Még egy alapozó sem passzolt ennyire a bőrszínemhez. A hegeket jól elfedi, viszont van egy barna folt a homlokomon, vele sajnos nem bír. De gondolom azért, mert nagyon világos, így korrektort használok mellé. Nekem kb 6 órát bír, utána átfénylik, hiába használok púdert. Nincs maszk érzetem, nem zavar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Dimethiconol, Trihydroxystearin, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Chlorphenesin, Sorbic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.