Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. június 29.

Érintésálló alapozó, mely akár 25 órán keresztül is megtartja színét, és kontrollálja a bőr kifényesedését.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Butylene Glycol h 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Octinoxate f 0 0Trimethylsiloxysilicate eo I szil Talc 1 0Silica Silylate eo Sodium PCA h 0 0C12-15 Alkyl Ethylhexanoate eo Magnesium Sulfate Zinc Stearate sz 0 0Dimethicone/Vinylmethylsiloxysilicate CrosspolymerAcrylates/ C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu Laureth-7 ti I eu Lecithin eo I eu Tribehenin eo Amodimethicone szil Propylparaben ta I par 0 0Methylparaben ta I par 0 0Phenoxyethanol ta Disteardimonium Hectorite Dimethiconol eo I h I szil Trihydroxystearin eo Triethoxycaprylylsilane szil Parfum / Fragrance i Xanthan Gum ti I eu Propylene Glycol h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Propylene Carbonate Hydroxyethylcellulose Laureth-4 ti I eu 5 4Saccharomyces/ Manganese Ferment Saccharomyces/ Potassium Ferment Saccharomyces/ Zinc Ferment Saccharomyces/ Calcium Ferment Saccharomyces/ Copper Ferment Saccharomyces/ Iron Ferment Saccharomyces/ Magnesium Ferment Sodium Sulfate BHT a I ta Hexyl Cinnamal i Limonene i Butylphenyl Methylpropional i Caprylyl Glycol eo I h Benzyl Salicylate i Linalool i Geraniol i Chlorphenesin ta Alpha-Isomethyl Ionone i Citronellol i Sorbic Acid ta Titanium Dioxide f 0 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

electropanic99

2016. július 3.

Szeretem, a szintén Rimmel Lasting Finish primerével együtt gyönyörű. Legvilágosabb 100 Ivory meg tökéletes match. Estére kicsit fényes lesz az arcom de nem vészes, kicsi mattosító papír és már okés is vagyok. Egész nap tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

vikcsi

2016. június 19.

Most fogyott el. Jó a fedése, nagyon könnyen el tudtam oszlatni az ujjaimmal. Vigyázni kell, hogy ne legyen maszk hatása. Akciósan vettem, így megérte az árát, de még gondolkodom rajta, hogy újra megvegyem-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

szőkemagas

2016. június 18.

Eléggé bevált, nagyon szép "hibátlan" látszatot kelt, viszont nagyon nagyon sűrű és érzem, hogy a bőröm fuldoklik alatta. :D Nyárra nem ajánlanám, inkább egy jo kis BB krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

Edina77

(!)
2016. június 14.

Én nagyon szeretem. Jó a fedése, sokáig kitart egy üveggel, az ára is nagyon jó. Szépen egységesíti az arcbőrt anélkül, hogy maszkossá tenné vagy szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

makeupbaby

2016. június 12.

Én szeretem :) elég jó a fedése , tartós ,és nagyon lassan fogy!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

Én szeretem :) elég jó a fedése , tartós ,és nagyon lassan fogy!

timoca

2016. június 7.

Amikor ezt az alapozot használtam,sokan megjegyezték,milyen szép az arcbőröm.többször újravettem,de eléggé felvitték az árát és azóta találtam olcsóbban ugyanigy teljesítő alapozót.a Match Perfection jobb fedésü tesója ez,meglehet,hogy egyszer ujraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 7.

abigel17

2016. június 1.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg és nem csalódtam! A fedése megfelelő, a kissé problémás bőrömhöz is tökéletes. Az állagát kissé nehéznek érzem és így kevésbe könnyen eldolgozható. Rétegezve nem mutat a legszebben, de az erős fedése miatt igazából bőven elég egy réteg is. Egész nap tart, nem maszatolódik, bár púder nélkül a T zónában 4-5 óra viselés után kifényesedik egy kicsit, de nem túl vészesen. De ez még mindig az eddigi legjobb alapozó amit próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 1.

Via84

2016. május 28.

Nagyon jól fed, de én egy kicsit nehéznek érzem, hiába teszek fel keveset. Inkább alkalmakra használom csak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

PETRA820718

2016. május 13.

Hosszas keresgélés után, végre megvan, igen ő a TÖKÉLETES ALAPOZÓ, mind állagra, fedésre, eredményre, tartósságra kiváló, nem okoz pattanást, egyéb bőrhibát, nem folyik le, ár-érték arány is tökéletes.
Többé már nem keresek, a drágább ,nevesebb' alapozóknál is sokkal jobb-Nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Többé már nem keresek, a drágább ,nevesebb' alapozóknál is sokkal jobb-Nekem 5*

noemisz

2016. május 13.

Jó fedése van, sokáig matt marad. De sajnos kipattogok tőle :( színe is viszonylag passzol, az ára sem olyan drága, de azért újra nem venném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Dimethiconol, Trihydroxystearin, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Chlorphenesin, Sorbic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.