Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. június 29.

Érintésálló alapozó, mely akár 25 órán keresztül is megtartja színét, és kontrollálja a bőr kifényesedését.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Butylene Glycol h 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Octinoxate f 0 0Trimethylsiloxysilicate eo I szil Talc 1 0Silica Silylate eo Sodium PCA h 0 0C12-15 Alkyl Ethylhexanoate eo Magnesium Sulfate Zinc Stearate sz 0 0Dimethicone/Vinylmethylsiloxysilicate CrosspolymerAcrylates/ C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu Laureth-7 ti I eu Lecithin eo I eu Tribehenin eo Amodimethicone szil Propylparaben ta I par 0 0Methylparaben ta I par 0 0Phenoxyethanol ta Disteardimonium Hectorite Dimethiconol eo I h I szil Trihydroxystearin eo Triethoxycaprylylsilane szil Parfum / Fragrance i Xanthan Gum ti I eu Propylene Glycol h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Propylene Carbonate Hydroxyethylcellulose Laureth-4 ti I eu 5 4Saccharomyces/ Manganese Ferment Saccharomyces/ Potassium Ferment Saccharomyces/ Zinc Ferment Saccharomyces/ Calcium Ferment Saccharomyces/ Copper Ferment Saccharomyces/ Iron Ferment Saccharomyces/ Magnesium Ferment Sodium Sulfate BHT a I ta Hexyl Cinnamal i Limonene i Butylphenyl Methylpropional i Caprylyl Glycol eo I h Benzyl Salicylate i Linalool i Geraniol i Chlorphenesin ta Alpha-Isomethyl Ionone i Citronellol i Sorbic Acid ta Titanium Dioxide f 0 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

shiny

2016. május 13.

Glamour-napokon döntöttem úgy, hogy kipróbálom féláron, és nem bántam meg! Nagyon szép fedése van, és valóban sokáig bírja! Bár használok felé púdert, de eddig minden krémalapozómmal így tettem.

Most a Joy-napok alkalmával bevásároltam belőle még 2 üveggel. :)

Update:
Már 1 éve ezt használom, és nem is tervezem leváltani. Csak ajánlani tudom - annyi tippem van, hogy nekem kissé szárít a szemkörnyékemen, én krémet mindig kenek alá, mielőtt felviszem. De egyébként a színe tökéletes, idomul az arcomhoz, egész nap tartós, és sokáig bírja egy üveg. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Most a Joy-napok alkalmával bevásároltam belőle még 2 üveggel. :)

Update:

Dorcus14

Korcsoport: < 18
2016. április 24.

Nagyon jó fedésű alapozó, szeretem. Egy időben a mindennapi alapozómmá vált, de rájöttem, hogy a minden napokra túl erős nekem a fedése. Inkább olyan eseményekre használnám ahol jól mutat a full-coverage smink. Nagyon tartós és matt végeredményt biztosított számomra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. április 24.

BernieR

2016. április 20.

Tényleg tartós, szépen fed, nekem kicsit fénylett pár óra után, viszont a pórusaimat rendszeres használat mellett eltömitette, úgyhogy inkább alkalmakra használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Gabriella888

2016. április 18.

Szépen fed, nem zsírosít (ami nálam nagy szó), nem ül bele a pórusokba és az illata is jó. Ecsettel nagyon könnyen és szépen eloszlatható. Talán még az állandóan kísérletező énemen úrrá tudok lenni és újraveszem ez az alapozót. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Katacska3

2016. április 8.

Én nem itteni vélemények alapján vettem meg, hanem youtube-os videókat néztem és nagyon meggyőző volt. Nem is csalódtam! Egyszerűen imádom, tökéletes a 103-as árnyalat az én bőrömhöz(nem hullafehér, de nem is barna), jó az állaga, kabuki ecsettel oszlatom el, és a végeredmény tökéletes! Egyáltalán nincsen maszkhatása, teljesen természetes és szépen fed nagyon. Az illata is nagyon tetszik, szuper, hogy pumpás. Glamour kuponna vettem, de az eredeti árát is megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

budaikrisztina11

2016. április 6.

Annyiszor nekifutottam ennek az alapozónak..egy kolléganőmön olyan szépen mutatott mondtam neki hogy én is így akarok kinézni..rájöttem nem mindegy milyen bőrre használjuk..nekem a legnagyobb bajom ezzel az alapozóval hogy 10perc múlva úgy fénylik a homlokom tőle mint a csuda..és zavaró nagyon..egyébként színben nagyon jó,a fedése is szuper és egyetértek azzal hogy keveset kell belőle feltenni mert nagyon maszkszerű lesz.A fényesedés miatt nyáron nem tudom használni de télen nekifutok púderrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

PBetti

2016. március 24.

Eddig a kedvenc alapozóm. Szépen fed, tartós, viszont vigyázni kell a mennyiséggel, mert ha túl sokat viszünk fel az arcra maszkhatást kaphatunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

szeretemafeketet

2016. március 18.

Fantasztikus! Az állaga,tartóssága,minden.Ebelin smink tojással vittem fel,előtte picit bevizezve,természetes fényben is nagyon jól néz ki az arcomon.Pedig én eddig a catrice all matt plus után, alapozó felé sem mertem kacsintani. Nincs maszkos hatás,púderrel fennt marad egész nap.A 103-as árnyalat van meg..de így is el üt a dekoltázsom színétől. Igen,amit felhoznék ellene az a igen karcsú színválaszték. Nem hinném,hogy kedvenc lesz,most tavasszal,de amint hozzá barnulok,szerintem nagyon szeretni fogjuk egymást! Röviden,maga az alapozó állaga jó,de lehetne világosabb is! A 100-as árnyalat sötétebb volt a 103-astól..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 18.

katemakeupfan

2016. február 14.

Én még decemberben vettem meg. Január első hetében végig használtam, de mire a szalagavatómhoz értem a belső szemhéjamon olyan pirosas bőrreakció lépett fel....Aztán pihentettem 1-2 hetet, szépen el is tűnt a kiütés majd megint elkezdtem használni és néhány nap múlva ugyanott kijött ez a pirosas, nagyon picit viszkető folt. Biztos nem veszem meg újra ezért, habár ezenkívül nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 14.

nikie7300

2016. február 12.

A fedése közepes, korrektorral pont oké. Az árnyalatával viszont bajban voltam, mivel a legvilágosabb is egy kicsit sötét az én hullaszínű fejemhez képest. Elhasználgatom..de nem lesz a kedvencem. Még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Dimethiconol, Trihydroxystearin, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Chlorphenesin, Sorbic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.